Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים לרכב,אם זה חוקי?

שימו לב! השרשור הזה בן 2146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , רציתי לשאול אם אני יוכל לעשות דבר כזה בישראל והוא יוכל לעבור טסט?

הרכב עומד להישאר עם המנוע המקורי שלו בלי שיפורי כוח רק הורדת המזגן ואולי ההגה כוח

499634d1501528094-shaved-tucked-customized-engine-bays-pics-theory-discussion-phunhaus.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לשאלה שבכותרת, עקרונית זה לא חוקי בגלל שזה נחשב "שינוי מבנה".

יכול להיות שבמכוני טסטים מסויימים יעבירו אותך אם תגלח ככה את תא המנוע כל עוד מספר המנוע נשאר כמו זה שברישיון ושאר הדברים בסדר (בלמים, אורות, זיהום) כי לא בכל מקום מתעסקים בשטויות.

העניין הוא שבוחני רכב של המשטרה יכולים בהחלט להוריד את הרכב מהכביש בגלל תא מנוע יפה כזה, פשוט בגלל "שינוי מבנה".

אם המטרה שלך היא להפחית משקל ועומס על המנוע, יש דרכים "צנועות" יותר לעשות את זה בלי להוציא לכל מיני מומחים את העיניים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה שבכותרת, עקרונית זה לא חוקי בגלל שזה נחשב "שינוי מבנה".

יכול להיות שבמכוני טסטים מסויימים יעבירו אותך אם תגלח ככה את תא המנוע כל עוד מספר המנוע נשאר כמו זה שברישיון ושאר הדברים בסדר (בלמים, אורות, זיהום) כי לא בכל מקום מתעסקים בשטויות.

העניין הוא שבוחני רכב של המשטרה יכולים בהחלט להוריד את הרכב מהכביש בגלל תא מנוע יפה כזה, פשוט בגלל "שינוי מבנה".

אם המטרה שלך היא להפחית משקל ועומס על המנוע, יש דרכים "צנועות" יותר לעשות את זה בלי להוציא לכל מיני מומחים את העיניים.

אני מעונין לעשות את זה בגלל שאני אוהב איך שזה נראה ואני מאוד רוצה לעשות את התהליך הזה להגיע למצב הזה

אם כן יורידו לי את הרכב מהכביש אם אני רוצה לחזור ולנהוג בו מה אני צריך לעשות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...