Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עליה למטוס עם סכין גילוח במזוודה מותר?

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגישה שלי בבחירת טיסה בהחלט כוללת את המחיר - אבל איני מתפתה למחיר הראשון המפורסם, אלא בודק את המחיר הכולל לכל השירותים שלהם אזקק.

אם יש מספר חברות וטיסות לאותו יעד גם שעת הטיסה תכנס לחשבון, שעות טיסה לא נוחות יכולות להוזיל את הטיסה, אבל יתקזזו עם הוצאות לינה צלילות נוספים, שעלולים לעלות יותר מההפרש במחיר כרטיסי הטיסה.

מבחינת שירות - ממילא אני טס ב-y ואין לי בעיה להביא עוד סנדביץ במקום הארוחה המסופקת במטוס. הצפיפות המושבים גבוהה בכל החברות, אני בודק ב-seatguru, להסכם כלל מגלה שעדיף לטוס במטוסים ישנים, הם נוטים להיות יותר מרווחים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^ ואפשר לחשוב שבאל-על בקואוץ' מקבלים תנאים טובים יותר/בבונים רגועים יותר :-P

זו בדיוק הסיבה שאני עומד לנסות לראות איך זה.

הטיסות הסדירות הן ממילא סיוט לא קטן. הכל דחוס- אין מקום לרגליים, אין אוויר- או שחם מידי, או שסתם מחניק, את ה"אוכל" שמוגש אני ממילא בקושי טועם.

לפחות לשלם על זה 300$ פחות.

גם אצלי.

אני טסתי לסופיה בולגריה כבר פעם שלישית עם אלעל אבל החלטתי לנסות לראות איך זה

וויזאייר לאותו יעד.

לצערי אני לא סובל את הסנדוויצים שלהם בטיסות הקצרות וזורק אותם לרוב. :(

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני עומד לטוס לחו"ל עם וויזאייר עם תיק עליה למטוס.

האם מותר לעלות עם סכין גילוח ג'ילט פיוזן?

חלק אומרים שכן חלק שלא אז אין לי מושג.

ועוד משהו,האם אפשרי תמיד לשלוח את המזוודה לתא מטען

או שזה תלוי בחברת תעופה?

תודה :)

חד משמעית אין שום בעיה לעלות עם סכין גילוח בטרולי (כנל קצף גילוח עד 100 מל).

אני טס המון מהעבודה עם כבודת יד בלבד (טרולי) ותמיד לוקח איתי סכין גילוח ידני של גילט (פיוזן פאור אם מעניין מישהו) וגל גילוח במיכל קטן עד 100מל. אירופה, ארהב, מזרח רחוק, בשום מקום לא היתה בעיה להעביר את זה שיקוף, אף אחד אף פעם לא התלונן ולא שאל, לא מבחינת בטחון ולא מבחינת שום דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית אין שום בעיה לעלות עם סכין גילוח בטרולי (כנל קצף גילוח עד 100 מל).

אני טס המון מהעבודה עם כבודת יד בלבד (טרולי) ותמיד לוקח איתי סכין גילוח ידני של גילט (פיוזן פאור אם מעניין מישהו) וגל גילוח במיכל קטן עד 100מל. אירופה, ארהב, מזרח רחוק, בשום מקום לא היתה בעיה להעביר את זה שיקוף, אף אחד אף פעם לא התלונן ולא שאל, לא מבחינת בטחון ולא מבחינת שום דבר אחר.

תודה רבה! אני אקח את הסכין איתי לטיסה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהיציאה בת"א מטרמינל 1.

שים לב שהטיסה היא מטרמינל 1 אבל הנחיתה היא בטרמינל 3 - אם אתה מגיע עם אוטו לטרמינל אתה צריך להחנות ב1 ובחזור לנחות ב3 ולקחת שאטל ל1, השטאל לטרמינל 1 בתדירות נמוכה משמעותית מהאחד של החניון ארוך טווח של טרמינל 3.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהטיסה היא מטרמינל 1 אבל הנחיתה היא בטרמינל 3 - אם אתה מגיע עם אוטו לטרמינל אתה צריך להחנות ב1 ובחזור לנחות ב3 ולקחת שאטל ל1, השטאל לטרמינל 1 בתדירות נמוכה משמעותית מהאחד של החניון ארוך טווח של טרמינל 3.

היי אני מגיע במונית וחוזר ברכבת לבית.

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב מעדכן:

חזרתי לפני 3 שעות מהטיסה עם וויזאיר מסופיה לתל אביב.

לא היה בעיות עם הסכין גילוח של ג'ילט גם בהלוך וגם בחזור.

הטיסות של וויזאיר לפחות לפעם הראשונה שלי איתם היו מעולות יוצאות בזמן וחוזרות בזמן.

רק קצת מבאס שהמושב לא ניתן לכיון אבל זה פחות קריטי לטיסה של שעתיים וקצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...