Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עליה למטוס עם סכין גילוח במזוודה מותר?

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 2164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני עומד לטוס לחו"ל עם וויזאייר עם תיק עליה למטוס.

האם מותר לעלות עם סכין גילוח ג'ילט פיוזן?

חלק אומרים שכן חלק שלא אז אין לי מושג.

ועוד משהו,האם אפשרי תמיד לשלוח את המזוודה לתא מטען

או שזה תלוי בחברת תעופה?

תודה :)

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חד משמעית לא, כאשר אתה לוקח את המזוודה איתך למטוס היא עוברת בידוק ושיקוף , ולכן הסכין לא תעבור וכנ"ל גם נוזלים של יותר מ-100 מ"ל.

כשתגיע לדלפק בשדה התעופה יציעו לך לשלוח את המזוודה לבטן המטוס ללא עלות (מניסיון).

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית לא, כאשר אתה לוקח את המזוודה איתך למטוס היא עוברת בידוק ושיקוף , ולכן הסכין לא תעבור וכנ"ל גם נוזלים של יותר מ-100 מ"ל.

כשתגיע לדלפק בשדה התעופה יציעו לך לשלוח את המזוודה לבטן המטוס ללא עלות (מניסיון).

תודה רבה.

קצף גילוח זה לא נחשב נוזל נכון? (כמובן בלי הסכין גילוח) אם לא אקח מכונת גילוח זה אפשרי לפחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כך בטוח לגבי המודגש. בפעם האחרונה שטסתי עם Wizz, היה אתנו ישראלי אחד בדלפק שאולץ לשלוח את המזוודה לבטן המטוס. לא עזרו כל הבקשות, ההתחננויות והצעקות (״אני איש עסקים, טס כל שבועיים ואף פעם לא אמרו לי״), הוא שילם את התוספת - כמה עשרות דולרים - כמו גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לטוס פעם אחת עם סכין גילוח בכבודת יד וגם עם קצף גילוח. אולי זה היה סתם מזל אבל לא אמרו לי מילה. אל תשכחו שאין מניעה לקנות סכיני גילוח בדיוטי פרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצף גילוח נחשב לנוזל ולמיכל לחץ. קרוב לודאי שבנתב"ג לא תהיה בעיה. באירופה כן.

מכונת גילוח חשמלית - אין בעיה. כמו מצלמה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברות Low cost כבודה שנשלחת בתא מטען של המטוס היא בדרך כלל בתשלום נפרד.

ולכן אם לא שילמת במועד הזמנת הכרטיס על תיקים מעבר לתיק יד, לא תוכל לשלוח תיק בתא מטען ללא תשלום, והתשלום הוא לרוב 20-30-40 יורו.

מה בעיה לקנות אריזה של סכיני גילוח חד פעמיים וקצף גילוח במכולת הראשונה ליד בית המלון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כך בטוח לגבי המודגש. בפעם האחרונה שטסתי עם Wizz, היה אתנו ישראלי אחד בדלפק שאולץ לשלוח את המזוודה לבטן המטוס. לא עזרו כל הבקשות, ההתחננויות והצעקות (״אני איש עסקים, טס כל שבועיים ואף פעם לא אמרו לי״), הוא שילם את התוספת - כמה עשרות דולרים - כמו גדול.
כנראה שהמזוודה שלו שקלה מעל ל-10 ק"ג.

בוויז המצב הפוך, להבטיח את מקומה של המזוודה בתוך המטוס עולה כסף ואילו שליחה לתא המטען זה בחינם.

היתרון בזה שהמזוודה עולה איתך למטוס בין היתר הוא בכך שלרוב לא שוקלים אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חברה מדיניות שונה.

הוזכרה ויזאייר - היא מגבילה את מספר הטרולי בתא הנוסעים במטוסי A320 ל-75 ובמטוסי A321 ל-90. עדיפות למי שרכש את הזכות, ואחר כך הראשונים לעלות למטוס זוכים. לכל השאר הטרולי יורד לתא המטען (לוקחים אותו בגייט או במדרגות למטוס, בהתאם למקובל בכל נמל תעופה). אין בעיה להתגבר על זה - במקום טרולי לוקחים תיק גב, אותם מאפשרים להעלות לתא הנוסעים. הטרולי יכול להיות במידות מוגבלות ומשקל עד 10 (או 8, לא זוכר במדוייק) ק"ג. מזוודה יותר גדולה ועד 32 או 32 ק"ג מחייבת תשלום נוסף, ומי שלא משלם מראש משלם כפליים בצ'ק אין. יש מקומות בהם מקפידים פחות או יותר על מידות מזוודות העליה למטוס, ונתקלתי באנשם שנאלצו לשלם תוספת או לשלוח את המזוודה לבטן הצמטס בתשלום נוסף.

אברג'ל - בטגל השליכו לי צנצנת נוטלה. לא עזר שהוצאתי כפית לנתתי לילדים לאכול. מבחינתם זה נוזל.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהמזוודה שלו שקלה מעל ל-10 ק"ג.

בוויז המצב הפוך, להבטיח את מקומה של המזוודה בתוך המטוס עולה כסף ואילו שליחה לתא המטען זה בחינם.

היתרון בזה שהמזוודה עולה איתך למטוס בין היתר הוא בכך שלרוב לא שוקלים אותה.

טסתי עם Wizz air ולא זכור לי שזה היה ככה, אלא כמו בכל חברות ה low cost האחרות - תיק יד עד 10 קילו שמעלים לתא נוסעים - ללא תשלום.

תיק גדול שנשלח בתא מטען - בתשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברות Low cost כבודה שנשלחת בתא מטען של המטוס היא בדרך כלל בתשלום נפרד.

ולכן אם לא שילמת במועד הזמנת הכרטיס על תיקים מעבר לתיק יד, לא תוכל לשלוח תיק בתא מטען ללא תשלום, והתשלום הוא לרוב 20-30-40 יורו.

מה בעיה לקנות אריזה של סכיני גילוח חד פעמיים וקצף גילוח במכולת הראשונה ליד בית המלון?

אין בעיה לקחתי את זה כאופציה שניה אם אי אפשר לקחת איתי.

אם אני לוקח תיק עליה למטוס (טרולי) אין אפשרות לשלוח אותו תמיד לתא מטען?

או שזה אופציה בתשלום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות, טסתי עם וויז לפני חודשיים ושאלו אותי אם אני רוצה לשלוח את הטרולי בדלפק או שאני לוקח אותו איתי למטוס.

כמו שספריאל הסביר, במידה ובחרת לקחת את הטרולי למטוס ונגמר המקום במטוס, הם יורידו לך אותו לתא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תיקון לפוסט הקודם שלי (נגמר לי זמן העריכה) - יש מזוודות עד 23 ק"ג ויש אפשרות של מזוודות עד 32 ק"ג במחיר יותר גבוה. שוב, בהתאם למדיניות חברת התעופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...