Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי רדיו דיסק PIONEER

שימו לב! השרשור הזה בן 2146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים

מעוניין לשדרג את הרדיו דיסק אצלי גטס, ואם כבר לשדרג אז להחליף לכזה עם bluetooth.

התקציב שלי עד 500 ש"ח, מצאתי את שני הדגמים האלה ואשמח לשמוע את דעתכם איזה מהם מומלץ, אם בכלל...

הראשון:

https://www.alexsander.co.il/product/7808/pioneer-deh-x6850bt

השני:

https://www.alexsander.co.il/product/9660/pioneer-deh-s4050bt

ממה שהבנתי הדגם השני הוא יותר חדש, תקנו אותי אם אני טועה.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת נכון.

פתח את אחד האתרים של היצרן (לא של פיוניר ישראל) והשווה בין הפונקציות.

מאמין שההבדלים קטנים.

כן בדקתי והאמת היא שהם די זהים.. לראשון יש פונקציה של החלפת צבעים נחמדה, והשני מגיע עם BT V4..

כנראה שאקח את השני.

למישהו יש את אחד הדגמים האלה שיכול לחוות את דעתו איך הם בפועל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...