Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הליך רישום רכב כאספנות (הכותרת נערכה)

gil5
שימו לב! השרשור הזה בן 1996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

זה נכון אבל לא מוחלט, כבר קרה שאישרו לי ביטוח בלי טסט אבל היתה מעורבת היכרות מקדימה והאמינו לי שזה עניין של יום יומיים (בזכות בלאגן שמשרד הרישוי יצר, כבר לא היתה לי אופציה לאישור תנועה זמני).

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז בקרוב הוא יהיה המיצובישי הראשון בארץ כרכב אספנות.

אולי הלאנסר הראשון.

צר לי, לחבר יש גאלאנט 1988 שהיא כבר אספנות.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז לא המיצובישי הראשון כנראה כאספנות אבל הלנסר סדן הראשון כנראה שכן :lol:

הלנסר סטיישן שהגיע ב 1988 היא שונה ודור ישן מהלנסר סדן שהוא דור חדש שהעיפה את הסוברו ממקום ראשון במכירות.

הנה מצורף לינק ל

מיצובישי חוגגת 30 שנה בישראל ודגמים ראשונים שלה יכולים להירשם כאספנות

http://wheel.co.il/%D7%A0%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%9C%D7%92%D7%99%D7%94-%D7%9C%D7%A9%D7%91%D7%AA-%D7%9E%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%A0%D7%9B%D7%A0%D7%A1%D7%AA-%D7%9C%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%91-1/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם אמרו לך או לא. אבל מה שאתה אומר לא נכון.

בדיקת מעבדה היא אחרי שנתיים ולא אחרי שני טסטים.

https://www.gov.il/he/Departments/Guides/vehicles_licences?chapterIndex=10

קרא באתר משרד הרישוי.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. , אני חידשתי ביטוח לרכב האספנות שלי, הסוכן לא שאל בכלל אם יש טסט בתוקף. חידש בלי כל בעיה.

שאלה קטנה, נמסר לי שחברות הביטוח מסרבות לעשות ביטוח לרכב אספנות בלי טסט אלא אם כן הוצא לו רישיון תנועה זמני מבעוד מועד.

האם יש אמת בדבר?

Sent from ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם אמרו לך או לא. אבל מה שאתה אומר לא נכון.

בדיקת מעבדה היא אחרי שנתיים ולא אחרי שני טסטים.

https://www.gov.il/he/Departments/Guides/vehicles_licences?chapterIndex=10

קרא באתר משרד הרישוי.

Sent from ...

זה מה שנאמר לי פעם במשרד הרישוי עצמו.. מוזר...תודה אברר שוב כי אני מושך טסטים גם עכשיו.. יש לי רכב שנת '93

IMG-20180518-WA0010.jpg

שבת שלום חג שמח

נמצא בפסילה האמת כבר 7 חודשים מתוך 3 :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של משרד הרישוי כתוב:

"רכב מיושן, שרישיונו אינו בתוקף במשך שנתיים או יותר

, והוא רכב נוסעים פרטי, רכב פרטי דו שימושי, אופנוע או רכב מסחרי שמשקלו הכולל הוא עד 6,000 קילוגרמים, רישיונו יחודש רק לאחר

ביצוע בדיקה על ידי מעבדה מוסמכת

, זאת בנוסף לאישורים הנוספים אותם יש להציג על מנת לחדש את רישיון הרכב עבור רכב מיושן."

אבל נאמר בהתחלה על ידי בוקי שבזמן מעבר לאספנות זה נמחק, לא ראיתי על כך משהו באתר משרד הרישוי, אני מקווה שזה נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה, נמסר לי שחברות הביטוח מסרבות לעשות ביטוח לרכב אספנות בלי טסט אלא אם כן הוצא לו רישיון תנועה זמני מבעוד מועד.

האם יש אמת בדבר?

השבוע ביטחתי את הרכב שלי לאחר שהעברתי אותו לסטטוס אספנות. הרכב לא במצב נסיעה ונגרר למוסך והחזירו "למוטב" (תהליך שייקח שבועות רבים) ולצורך העברת הטסט. אני מבוטח אצל "חמדה".

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אז עדכון מהיום, קיבלתי מכתב ממשרד הרישוי ואני מצרף אותו לכאן (בלי פרטים מזהים).

המטרה שלי להמתין עד 2019 ולהעבירו לסטטוס אספנות (סה"כ כחצי שנה גג שנה ללא טסט), מזכיר שהרכב משנת 1989 והוא יהיה בן 30 ב 2019.

האם באמת צריך להפקיד את הרישיון? האם באמת חובות העבר ימחקו? האם אפשר ונכון להמתין בלי לעשות דבר עד 2019 ואז לאספנות?

או ששונו החוקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2019 כבר ממש מעבר לפינה. עוד פחות מחודשיים. רכב אספנות לא צובר אגרות. ולא מחויב בבדיקת מעבדה. כך שזה לא הכרחי. חבל על הבוקר שתבזבז במשרד הרישוי בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עדכון מהיום, קיבלתי מכתב ממשרד הרישוי ואני מצרף אותו לכאן (בלי פרטים מזהים).

המטרה שלי להמתין עד 2019 ולהעבירו לסטטוס אספנות (סה"כ כחצי שנה גג שנה ללא טסט), מזכיר שהרכב משנת 1989 והוא יהיה בן 30 ב 2019.

האם באמת צריך להפקיד את הרישיון? האם באמת חובות העבר ימחקו? האם אפשר ונכון להמתין בלי לעשות דבר עד 2019 ואז לאספנות?

או ששונו החוקים?

סליחה, כנראה שלא נוסף המכתב שרציתי לצרף, אז הוא כאן

רישוי שלא שולם.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...