Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעית גיר בפאסאט V5

ariel_z
שימו לב! השרשור הזה בן 5916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיה בפאסאט V5 - דחוף

פולסווגן פאסאט V5 שנת 2002:

בבדיקה לפני רכישה נמצא כי הגיר

"נוקש" בהעברת הילוכים

הלחצים/מאמצים בהעברה היו גבוהים מהנורמה?

מה המשמעות המכאנית? מהי המשמעות הכספית?

כיצד לתמחר זאת במחיר המכונית הנרכשת?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נהגת ברכב? האם הרגשת את הנקישות? האם העברת ההילוכים איטית? האם המכונית לא מרגישה חזקה כמצופה? האם יש נזילות בגיר?

מומלץ ללכת למוסך מורשה פולקסווגן ולבקש בדיקה של הגיר. באם התוצאה לא תהיה חד משמעית, מומלץ לברר מחיר של החלפת גיר כזה, ולנסות להוריד לפחות מחצית מערך התיקון ממחיר הקנייה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פאסאט מודל 2002 והגיר נוקש מהיום הראשון שהוא יצא מהחברה. לאחר בירורים בחברה לפשר הדבר נאמר לי "שככה הגיר" :?:shock: .

אחרי 70,000 ק"מ עם האוטו, אין עדיין סימני מצוקה ממנו.

הבעיה היא שאי אפשר אפילו לבדוק שמן גיר באוטו, כי אין מדיד. ככה שאם באמת יש בעיה אתה לא תוכל לדעת, אלא אם תיגש לחברה.

כל מה שנכתב מתייחס לגיר 4 מהירויות (שהינו גרוע ביותר!). בפאסאט שבדקת (V5) יש גיר 5 מהירויות שהוא מוצלח יותר, אבל יכול להיות שגם הוא יצא ככה מההתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה בעיה בפאסאטים עם הגיר וכמעט כל מכון שבודק את הרכב לקניה יגיד לך שיש רעשים מהגיר ושתיגש למוסך המרכזי לברור.

גם לי אמרו את זה לפני שמכרתי את הגולף ומעולם לא היו לי בעיות, בפאסאט לעומת זאת היו השנתונים של ה2000 אם אני לא טועה שסבלו מבעיות גיר שבסביבות ה 70000-100000 היה הולך הגיר.

המכונים עושים את זה כדי לנקות עצמם מתביעה.

:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שאם היינו מתייחסים לכל שטות שהם רושמים בבדיקה היינו בצרה...

לדוגמא בקניה של ב.מ.וו לפני שנה כתבו-לבדוק רצועת תיזמון ומתי הוחלפה...

לא צריך להיות חכם גדול כדי לדעת שב.מ.וו אין רצועת תיזמון...כי אם שרשרת תיזמון כמו באופנוע ואף פעם לא נוגעים בזה!!!

כמו שאמרו לפני-קח למוסך מרכזי/מורשה פולסווגן.

ככל לא הייתי ממליץ לקנות פולסווגן ובטח לא פאסאט ובטח ובטח לא V5

ידוע במחלות רבות-חשמל,גיר ,מחשב,ח"ח,חלון גג.......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדברים האלה כנראה כמו בהרבה דברים יש צל"ש טר"ש אז אם אתה רוצה בכל זאת את הרכב תבקש לקחת את הרכב למוסך המרכזי, אני חוזר רק למרכזי, ובדוק שם אם הכל בסדר ואם היתה אולי איזושהי היסטוריה, תנסה אולי שהמוסך המרכזי אפילו יחתום לך שאין כלום למרות שהוא בטח לא ירצה להתחייב.

בקיצור אם יש התלבטות אני לא הייתי הולך על זה כי הרכב הזה הוא לא זול עם היסטוריה לא הכי נעימה, קראתי אני כבר פה איזה שרשור על משהו שהיו לא רעשים בגיר ועד עכשיו הוא מנסה להוציא מהמרכזי השתתפות בהוצאות ללא הצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי איזו דעה נחרצת. היתה לך פאסאט שאתה מדבר ככה?

3 שנים האוטו אצלי וחוץ ממזגן וגיר מעצבנים (לא תקלה, מעצבנים) האוטו מצויין וללא תקלות.

היתה באמת לגולף הקודמת בעיה ביחידת פיקוד של החלונות חשמל, אבל לפי מה שהבנתי מה שהתקלקל הוחלף וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

מבלי לגרוע מחשיבות הבדיקה של הגיר במוסך מורשה, קח בחשבון כי בכל בדיקה לפני קניה יופיע טקסט שכזה, וזאת על מנת להגן על המכון אם וכאשר התיבה תמות.

"לחצים\מאמצים בהעברה גבוהים מהנורמה" ?

איך בדיוק נבדקו הלחצים בעת נסיעת המבחן? הבוחן הצליח להשחיל אצבע לתוך הדיפרנציאל ולחוש את הלחץ שם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...