Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

vw golf mk7 2015 150 hp הורדת כוח לכביש

שימו לב! השרשור הזה בן 2143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל דבר שתוסיף יתן משהו, קטן ומינורי...אבל יתן.

אפשר להוסיף "אנטי ליפט" זה יהיה יותר משמעותי, רק לידע כללי.

אבל, שוב פעם, מינורי, לא שינוי מפה עד חיפה.

גם קפיצים קשיחים יותר יוסיפו במעט, שוב פעם, קטן מינורי אל תצפה לשינוי גדול.

צמיגים גם נותנים שינוי מורגש, אם תרחיב מידה או שניים. במיוחד צמיגים מהשורה

הראשונה...אבל ישחקו מהר יותר ויעשו פחות ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שאלה בעניין לחץ הניפוח - היצרן ממליץ על לחצים שונים לפי המשקל שיש ברכב (יותר משקל = לחץ יותר גבוה). איך נהיגה עם האצות ופניות אגרסיביות משפיעה בניפוח האוויר? האם צריך לחץ גבוה כאילו האוטו נוסע עם יותר משקל למשל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי הבעיה לא ממש בצמיגים שלך.

אתה שדרגת מגולף 1.2 לגולף 1.4.

בגולף 1.2 לא הרגשת את הפרפורים בגלל שהרכב היה יותר "חלש"

בגולף 1.4 הרכב יותר "חזק" והאצה שלו יותר חזקה מן הסתם..

כל רכב עממי רגיל יפרפר כשתלחץ על דוושת הגז חזק.

אתה לא אאודי S3 ולא GOLF R ולא רכב 4X4

ברכב 4X4 גם אם תשים 700 כ"ס אתה לא תפרפר ולא משנה עם איזה צמיגים אתה תיהיה.

פשוט זה תקין תנסה להתאים את הנהיגה שלך לרכב ולהתרגל אליו מתי הוא מפרפר וכמה ללחוץ ומתי ללחוץ כדי שזה לא יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם לאון 1.4 מתיחת פנים(אותו מנוע ומרכב) מידת צמיגים יותר גדולה.

בריג'סטון הוא מעפן, אכן בלחיצה מעל חצי דוושה אתה תפרפר ואם יש לך מעט עלייה אז בטוח.

יש כמה פתרונות:

א. צמיג יותר אוחז(צמיג אקסטרים כמו Z222, ר888ר,AD08R), אני אישית אחרי שכמעט החלקתי לאוטו בנתיב נגדי בגלל תת היגוי עם צמיג בריג'סטון (פרוטנזה נראה לי זה השם) החלפתי לZ222, גם מפרפר בלחיצה מכל הלב אבל תופס אחיזה משמעותית מהר יותר, כמו כן יש לך הרבה יותר שליטה על הרכב והרבה פחות תת היגוי.

ב.להגדיל ג'אנט, אומנם תהיה לך פגיע מעטה בצריכת דלק ונוחות אבל חתך נמוך יותר בדרך כלל מגיע עם תוספת רוחב=יותר אחיזה.

ג.לשים סט קפיצים או קויילאוברים,יעזור מעט בהורדת כוח וישפר התנהגות בפניות(יפגע מעט בנוחות, אבל תלוי כמה מ"מ אתה מוריד),כמו כן ניתן לשדרג בושינגים ליותר קשיחים(פאוורפלקס) ועוד תוספות מיתלה אשר ישפרו במעט עוד את ההצמדה(איבוד אחיזה נגרם בריקר מהתרוממות החרטום בהאצה)

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שאתה מתאר זה מה שקורה אצלי אני אנסה את הצמיגים AD08R שמעתי עליהם המלצות טובות נתחיל איתם ועם קפיצי הנמכה אני מקווה שזה יניב תוצאות תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך עדיין הרכב מרגיש כאילו בלחיצה הגונה על הגז האוטו ממריא אבל לא מצליח להוריד את כל הכוח לכביש.

אתה רציני?

150 כ"ס על גולף כבדה - ממש אין בעיה של "הורדת כח לכביש".

עלית לאוטו סביר מרכב חלש.

תתרגל.

הכל תקין ותרגע עם ה"לחיצה ההגונה".

מערכות בקרת ההחלקה של הרכב מתמודדות עם הנתונים שלו בקלות רבה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.כן אני רציני לא הייתי פותח סתם אשכול כאן

2.נסעתי בחיי על רכבים חזקים מאוד עם 500 כ"ס ומעלה.

מה שאני בא להגיד פה זה לא תראו איזה רכב פסיכי קניתי עם 150 כ"ס זה מנוע נחמד שנותן לי את התאוצה כשצריך יושב טוב על הכביש וכו'.

הבעיה היא שאני לא אחד שנותן לחיצה הגונה כל פעם בפתיחה גם בגלל שזה דופק את המצמדים וגם כשאתה מכיר את הרכב שלך אתה יודע בדיוק איפה הנקודה להפסיק ללחוץ גז לאחיזה יותר טובה.

הבעיה היא אחרת החלפתי לצמיגים חדשים לא יודע מה הטיב שלהם באיכות אך אני בטוח שהוא מעל לסביר הצמיגים מתוצרת ברידג'סטון MY02 205/55/16

כן אני בטוח שזה לא המידה הכי מושלמת שיש לרכב אך כרגע זה מה שמותקן,כאשר אני במהירות של 60 ומעלה לפעמים ונותן איזה לחיצה הגונה האוטו תופס את הכביש טוב אך יש הרגשה שהוא מתקדם מהר מידי והתפיסה של הצמיג בכביש נאבדת ואז ההרגשה היא שהטורים עולים יותר מידי מהר מהלחיצה על הגז אבל לא נותן את ההצמדה לכביש להורדת הכוח המלאה של הרכב.

ולכל שאר החברים כאן תודה רבה על התגובות ועל הייעוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים מתוצרת ברידג'סטון MY02 205/55/16

השם המלא שלהם הוא Sporty Style. כנראה שהם בעיקר סטייל. :wink:

ביקורות שראיתי די ממוצעות ואפילו מתחת בתחומים מסויימים.

כמה ק"מ כבר עברת איתם?

אפשר לשאול כמה הם עלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עושה 50 אלף ק"מ בשנה?

מציע לחיות עם המצב עד שיהפוך לבלתי נסבל ואז אפשר להתקדם.

בקצב כזה נראה לי שתוך שנה או אף פחות הצמיגים כבר יהיו גמורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים מקדימה צמיג יותר אוחז, כן באסה לזרוק עכשיו סביבות ה1000 שקל אבל אם זה כ"כ מפריע לך אז תעשה אתזה, הבדל של שמיים וארץ ואני הייתי עוד עם צמיג טוב יותר ממה שאתה שמת עכשיו...

גם יצא לי לעלות לפצאל איתם ותאמין לי הצמיגים עשו שם עבודה מעולה(אם אתה באמת מתכוון לשים AD08R אז הצמיג הזה טוב יותר ממה שאני שמתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...