Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכפפת פלסטלינה סוף סוף הגיע :)

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן יודע שדובר רבות

אבל מרוב הודעות ותוגובת הלכתי לאיבוד

א) כמה onr מערבב בדלי אחד?

ב) האם עדיף עם דלי או שפריצר? אם שפריצר כמה שם

ג) ואחרי כל מעבר למשל על דלת אחת האם לשטוף עם מים ישר או לא חייב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדלי אתה שם שני פקקים של ONR. זה לשטיפת הרכב.

בשפריצר אתה שם משהו כמו עשרים אחוז ONR ושמונים אחוז מים.

קודם כל אתה שוטף טוב את הרכב, אחר כך מרסס מהשפריצר ועובד עם הכפפת פלסטלינה תוך כדי ריסוס כל הזמן. אחרי כל קטע שעברת עם הפלסטלינה, אתה מייבש עם המגבת. אחר כך מומלץ ליישם ווקס.

שים לב שהרכב יהיה נקי לגמרי לפני יישום פלסטלינה, כי הכפפה יכולה ממש לשרוט לך את הרכב אם אתה עובד על לכלוך.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדכנת אותי לגבי כמה קבלת כפפות ?

אחת או שניים ?

ותשים ONR כחול 20 אחוז מהמים ולהשפריץ כל הזמן

בתנועות ישרות ולא עגולות

אחת קיבלתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדלי אתה שם שני פקקים של ONR. זה לשטיפת הרכב.

בשפריצר אתה שם משהו כמו עשרים אחוז ONR ושמונים אחוז מים.

קודם כל אתה שוטף טוב את הרכב, אחר כך מרסס מהשפריצר ועובד עם הכפפת פלסטלינה תוך כדי ריסוס כל הזמן. אחרי כל קטע שעברת עם הפלסטלינה, אתה מייבש עם המגבת. אחר כך מומלץ ליישם ווקס.

שים לב שהרכב יהיה נקי לגמרי לפני יישום פלסטלינה, כי הכפפה יכולה ממש לשרוט לך את הרכב אם אתה עובד על לכלוך.

חייב לשטוף עם onr או גם עם שמפו מרוכז

c

hemical Guys Citra Wash&Gloss

דבר שני על הצד השחןר אני משפשפ או האדום?..

וכל כמה זמן לנקות את הכפפה? או שאפשר בפעם אחת על כל הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מרסס על הפח או על הפלסטלינה עצמה

לגבי ניקוי כפפה אתה יכול אחרי כל פנל לתת לה כמה ריסוסים טובים ולנער קצת, הפלסטלינה לא באמת נשטפת(לא ניתן באמת להוריד את הליכלוך שהיא הורידה), למען האמת יש לי כפפה כבר כמעט שנתיים, עשיתי איתה בערך 10 רכבים והיא עדיין עובדת מעולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב מאוד צפוי להגיע לארץ מוצר אוטם צבע NANO SKIN - NANO SHOCK שהוא גם חומר סיכוך לפלסטלינה, פעולה אחת והרכב מוגן ל 3 חודשים. דרך אגב NANO SKIN היא החברה שפיתחה את הטכנולוגיה של כל הכפפות, פדים, מגבות וספוגי הפלסטלינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה עכשיו הצלחת לעורר עניין.

קראתי על המוצר יש לו מאות תגובות חיוביות, לי קצת קשה לקבל את זה כעובדה, במוצר אחד גם סיכוך לפלסטלינה ואטימה?, ניגוב וזהו? מה עם ipa. ופלסטלינה מורידה הגנות איך הוא יוצר שכבת הגנה איתה ביחד, זה לא מפריע להליך הניקיון?

לגבי המאות תגובות יש לי תחושה שהם יותר לוקחים אותו בתור ספריי סילנט, כמו reload (אתה מוכל להשוות ביניהם?) פחות בתור סיכוך לפלסטלינה. העניין הוא שאם זה באמת עובד, זה בהחלט חידוש מעניין

מישהו פה ניסה אותו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב מאוד צפוי להגיע לארץ מוצר אוטם צבע NANO SKIN - NANO SHOCK שהוא גם חומר סיכוך לפלסטלינה, פעולה אחת והרכב מוגן ל 3 חודשים. דרך אגב NANO SKIN היא החברה שפיתחה את הטכנולוגיה של כל הכפפות, פדים, מגבות וספוגי הפלסטלינה.

מוטי לא הכל מדוייק:

1.NANO SHOCK מחברת NANO SKIN לא חדש אני עובד אתם 6שנים

והם בקרו בארץ לפני 5 שנים לפחות אצלי(מצרף תמונה מ2013)ומוכר אותם.

2.לא מחזיק 3 חודשים בקושי חודש

3.חומר NANO SHOCK לא נועד לחומר סיכוך לפלסטלינה

אומנם אפשרי אך לחומר סיכוך לפסטלינה יש חומר אחר והוא אצלי בתמונה

4.נכון הם ראשונים שפתחו את הטכנלוגיה זו בפדים,מגבות וספוגים.(יש כמה רמות)

5.יש גם יבואן בארץ מחברה זו NANO SKIN

כל אחד בוחר מה שמתאים לו ובוחר כל חומר שניראה לו ולכל חברה יש

חומררים טובים ופחות טובים

בהצלחה לך אם אתה תיהיי נציג חדש שלהם,אני לא נגד אף חברה בתחום הדיטיילינג.

יעקב אלטר1119826_582225678502316_185576661_o.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט דבר נהדר, אחרי שקירצפתי את הסטיישן הקודמת שלי את כל האותו עם גוש פלסטלינה.

לא מזמן הבאתי פד לפולישר שלי.. פףףף תענוג! זה גם מגיע עם טבלית לדילול עם מים... ויאללה לעבודה. תוך 5 דקות המכסה מנוע היה מוכן. ולא 5 שעות. בהחלט ממליץ

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...