Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט האם לקנות גולף 1.4 2015 באחריות יצרן לאחר החלפת מח גיר ומגדש טורבו

amir par
שימו לב! השרשור הזה בן 2143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

במסגרת תהליך של קניית גולף 2015, 1.4, ביררתי מול צ'מפיון מוטורס את היסטוריית הטיפולים של הרכב ונמסר לי שהוחלף מח גיר ומגדש טורבו במסגרת האחריות.

האם הייתם רוכשים את הרכב או מתרחקים ממנו כי זה מעיד על צרות בהמשך?

בצ'מפיון טוענים שהחלקים הוחלפו בחדשים מקוריים ואף נותנים אחריות מורחבת על החלקים הספציפיים מעבר לאחריות יצרן הכללית שנגמרת ביולי הקרוב.

תודה רבה מראש למגיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו כולם היו מתרחקים מרכבי vag בהם הוחלפו מצמדים ומחשב הגיר, מאות רכבים היו מעלים אבק אצל הבעלים.

אלה הבעיות הנפוצות בגיר הרובוטי DSG. ואם תקנה גולף עם מחשב הגיר ומצמדים מקוריים, אין לך שום בטחון שלא תצטרך להחליף אותם במהרה. אגב, זה לא תלוי בקילומטראז'. יש לי מישהו בעבודה שנוסע 10 אלפים קילומטרים בשנה וקונה אוקטביות ( מחליף כל 3 שנים ). בכולן הוחלפו המצמדים במסגרת האחריות.

הבעיה האמיתית מתחילה כאשר נגמרת האחריות המורחבת וצריך לשלם על התיקון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו כולם היו מתרחקים מרכבי vag בהם הוחלפו מצמדים ומחשב הגיר, מאות רכבים היו מעלים אבק אצל הבעלים.

אלה הבעיות הנפוצות בגיר הרובוטי DSG. ואם תקנה גולף עם מחשב הגיר ומצמדים מקוריים, אין לך שום בטחון שלא תצטרך להחליף אותם במהרה. אגב, זה לא תלוי בקילומטראז'. יש לי מישהו בעבודה שנוסע 10 אלפים קילומטרים בשנה וקונה אוקטביות ( מחליף כל 3 שנים ). בכולן הוחלפו המצמדים במסגרת האחריות.

הבעיה האמיתית מתחילה כאשר נגמרת האחריות המורחבת וצריך לשלם על התיקון.

אז זה בדיוק העניין, המחשב גיר ומגדש טורבו הוחלפו במסגרת האחריות יצרן בגיל וק"מ נמוך מאוד, היום האוטו שנתיים וחצי על הכביש ועשה 47,000 ק"מ, השאלה אם זה לא מעיד על בעיות כרוניות שאני אצטרך לטפל כל שנה-שנתיים ואז שתגמר האחריות המורחבת על החלקים האלו אני אתחיל לשלם סכומים יפים.

היית קונה את הרכב כשאתה יודע על הטיפולים האלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא הייתי מחזיק רכב כזה מחוץ לאחריות.

אבל צריך להגיד את האמת - יש לרכבי vag איכויות ויתרונות על המתחרים. לכן לא מעט אנשים לוקחים בחשבון שיש סיכוי לתקלה יקרה, אבל זה מתגמד מול היתרונות של הרכב.

שקט בעניין האמינות ( אם זה הכי חשוב לך ) תחפש בקורולה, מאזדה 3, הונדה סיוויק.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רוב הנסיעות שלך מחוץ לעיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא חושב שיש ריבוי תקלות טורבו בגולף.

מוח הגיר כן קורה לא מעט שמחליפים, כמובן לא בכל הרכבים או קרוב לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיפך...בעיקר בעיר. התייחסתי רק למגדש ולמוח גיר שלא הוחלפו....מצמדים הוחלפו פעמיים והפעם השלישית מאוד קרובה לפי ההרגשה שלי

82K ק"מ ואתה מתעתד להחליף סט שלישי של מצמדים...

אני מניח שאצלך הם באחריות, ותוהה מה קורה שהאחריות מסתיימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחליף שוב, אין מניעה. פותש, אם האמינות והעתיד של הרכב מדאיגים אותך יש הרבה אופציות אחרות במקום הגולף עם שילוב של dsg7 , ו 82 אלף ולעמוד לקראת החלפת סט מצמדים פעם שלישית זה לא סביר.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הגולף 1.4 2015 עם 82000 קמ ללא בעיית מוח גיר או טורבו, כך שלא חושב שניתן להסיק שבמקרה שלך זה בעיה כרונית, לכל היותר מזל רע
לא מסיקים שמוח זו בעיה כרונית מהמקרה הזה, אלא מכל עשרות המקרים המתועדים בפורום. ככל שמבינים

לפות"ש, יש היום מוסכים ששמים מוח גיר מושפץ בעלות נמוכה משמעותית.

קלאצ'ים, ככל שההבנה שלנו בפורום משגת, זה תלוי באופן השימוש, כאשר זחילה בפקקים מקצרת את חיי הקלאצ'ים משמעותית,אבל זה לא נבדק מדעית.

לגבי טורבו, עניין אחר, אבל גם תקלה ששמענו עליה.

לגבי הרכב עצמו, הוא מצויין. אישית הייתי בהחלט שוקל לספוג את העלות האפשרית של החלפת קלאצ'ים/מכטרוניקס בשביל הביצועים ואופי פעולת הגיר/מנוע, תלוי במחיר הקנייה והאלטרנטיבות, בייחוד למי שאופי הנהיגה שלו נמרץ.

למי שנוהג באיזי, הייתי הולך על רכב אמין יותר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...