Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג מפיג'ו 208 ידנית. תקציב באזור ה100k

Guy_25
שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת מידע על הרכב הנוכחי: פיג'ו 208 ידנית, נקנתה מהחברה בינואר 2016. אחריות ל5 שנים.

מחירון באזור ה45k (לאחר הפחתת קילומטראז - 56kkm).

סיבה להחלפה: עומד בפקקים כמעט שעתיים ביום, צריך אוטומט.

הקנייה חייבת להיעשות בטרייד אין משיקולי נוחות ואני מוכן לשלם על הנוחות הזו (בדמות כיסוח מחיר הרכב שלי).

תקציב: 100k, כולל טרייד אין.

דרישות:

אוטומט

נוחות

אבזור

אמינות

כח

חסכוני (עד כמה שאפשר בדלק וטיפולים)

סחירות

מה ניסיתי כבר:

1) ביקור בסקודה וסיאט העלה שהם לא עושים טרייד אין על רכבי פיג'ו. לכן לא רלוונטיים

2) רנו קליאו: נתנו לי קרוב מאוד למחירון על הרכב והציעו לי להוסיף כמעט 70k על הקליאו 1.2 טורבו המאובזרת (לטעמי הצעה מופרזת לחלוטין על הרכב הזה ולא מספיק מאובזרת ולכן זו לא הבחירה המיידית).

3) פיג'ו 208 אוטומטית: הבחירה ההגיונית ביותר. מקבל מחירון על הרכב ביחד עם המבצע החדש יוצא מאוד משתלם. נוטה לא לקנות מ2 סיבות עיקריות. שוב לקנות פיג'ו, כלומר לדחות את בעיית הסחירות לטרייד אין הבא במקום לפתור אותה עכשיו. מפחד שיהיה לי משעמם להיות שוב באותו רכב מבחינת הפנים.

4) אופל - אין משהו רלוונטי.

5) סיוויק 1 ליטר טורבו 0 קילומטר ב112k - מתיחה של התקציב אבל כאן אני כבר קופץ לקטגוריה מעל.

אשמח לחיזוקים/ ביטולים על האופציות שכבר בדקתי.

הצעות לאופציות חדשות שלא חשבתי עליהן.

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי Guy_25
נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גיר רובוטי ופקקים לא ממש חברים, אז הייתי מוריד את הואגיות והקליאו מהשולחן.

סיטרואן c3 מגיעה עם יותר מערכות בטיחות וגם 5 שנים אחריות וגם נוחה יותר מה208 ומכל סופרמיני אחרת שניסיתי. (רובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2, אם אתה רוצה לפתור את בעיית הסחירות בגלגול הזה. זול זה לא יהיה.

מעבר לזה, בשביל הנוחות, אפשר למכור לבד, לשכור רכב ואז להזמין חדש.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטרואן לדעתי עדיפה על הפיגו בתחום מערכות בטיחות ואיבזור.

מנגד דווקא בזחילה ותחילת נסיעה מנסיעת מבחן שלי ושל עוד חברי פורום שנסעו יש רעידות ולא תמיד תחילת נסיעה חלקה, תבדוק זאת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שה-C3 מעניינת ויש סיכוי שתקבל טרייד אין במחיר אטרקטיבי יחסית.

גם הקקטוס יכול להתאים וסביר להניח שיהיה זול יותר אך לא כולל מערכות בטיחות.

לאחרונה פורסמו פיג'ו 308 0 ק"מ מהדגם המאובזר עם פגמי צבע קלים במחיר מעניין, היא נוחה ומרווחת יותר מה-208, נראית מעולה, כוללת רשימת אבזור חביבה בדגם פרימיום אך נעדרת מערכות בטיחות מתקדמות.

אם כבר 0 ק"מ ולא מבית לובינסקי הייתי בודק את מאזדה 3 האצ'בק, מגיעה עם אבזור נדיב, גיר אוטומטי רגיל - לא רובוטי ולא רציף, נראית מעולה, סחירה וחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את ה-208 שלך , תציע ב-40 אלף, ותעיף אותה.

אל תעשה טריידים שפשוט יכסחו אותך/לא ירצו עסק איתך, או ירצו לעשות טרייד על עוד חתונה קתולית כמו ה-208 שהדגם הבא שלו ימכר ב-75 אלף ב-0 קילומטר, ויהפוך את הרכב שלך ללא רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכור בשוק הפרטי זו לא אופציה עבורי, אין לי את הזמן להתעסקויות האלה (אנשים שבאים לראות, לקחת לבדיקות, העברת בעלות וכו') וגם לא יכול להרשות לעצמי להיות ללא רכב אפילו לא יום אחד.

שכחתי לציין שגם מאזדה לא רצו לעשות טרייד על הפיג'ו.

C3 לא הכרתי בכלל, תמיד פסלתי על הסף. לאחר עיון במפרט - בהחלט רכב מעניין. אם אחליט שאני דוחה את "בעיית הסחירות" לחילוף הרכבים הבא (וכנראה שזה מה שאעשה לבסוף) אז הC3 בהחלט נראית עדיפה על הפיג'ו, אקבע נסיעת מבחן בהקדם.

הקליאו נפסלה סופית.

מה אומרים לגבי הסיוויק? זה דוקא היה נשמע לי כיוון מאוד מענין.

דרך אגב, תודה רבה על התגובות. סייעתם לי המון

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עסקאות 0 ק"מ בשילוב טרייד אין זה בדרך כלל מתכון למסור את הרכב שלך חצי בחינם. סתם בשביל הספורט תבדוק כמה תעלה לך סיוויק כזאת לרכישה ללא טרייד אין, ואחרי שאתה מקבל את הפרטים תוסיף בדרך אגב שיש לך פיג'ו 208 שאתה רוצה להחליף ותראה מה התגובה שתקבל.

באותו נושא, 112K הם לא בהכרח הרף העליון שאותו אתה יכול להוציא, בעסקת טרייד אין אתה מוסר את הרכב שלך ומוסיף סכום מסויים שאותו כדאי לך להקציב מראש, לאחר מכן נסה למקסם את הערך שאתה מקבל עבור הרכב שלך.

אני מצאתי את הסיוויק 1 ליטר פושרת למדי. עיצוב זה עניין של טעם אך ההאצ'בק לא לטעמי, תא הנוסעים מעט מאכזב, יחידת ההנעה סבירה אבל הגיר הרציף מעט מקלקל והיתרון הכי גדול שלה בעיני הוא סוללת מערכות בטיחות אקטיביות מלאה.

כרכב סובארו אימפרזה החדשה עדיפה עליה כמעט בכל תחום בעיני אך למרבה הצער היא משווקת בישראל עם מובילאיי בלבד בשלב זה.

כמו שאמרתי קודם, אם כבר יפנומטית אז מאזדה 3 האצ'בק היא הנבחרת בעיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

אתה מוזמן לחזור הביתה! כלומר לחזור אלינו, ויחד נמצא לך רכב שיתאים למה שאתה רוצה - אם זו 208 אוטומטית, או קקטוס אוטומטי, או את הג'יפון החדש של MG ה MG ZS שיפתיע אותך מאוד.

בקיצור - יש לנו להציע לך גם את הטרייד אין שאתה רוצה וגם מגוון מכוניות מצויינות שאתה רק צריך לבחור מהן.

בברכה,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכור בשוק הפרטי זו לא אופציה עבורי, אין לי את הזמן להתעסקויות האלה (אנשים שבאים לראות, לקחת לבדיקות, העברת בעלות וכו') וגם לא יכול להרשות לעצמי להיות ללא רכב אפילו לא יום אחד.

שכחתי לציין שגם מאזדה לא רצו לעשות טרייד על הפיג'ו.

C3 לא הכרתי בכלל, תמיד פסלתי על הסף. לאחר עיון במפרט - בהחלט רכב מעניין. אם אחליט שאני דוחה את "בעיית הסחירות" לחילוף הרכבים הבא (וכנראה שזה מה שאעשה לבסוף) אז הC3 בהחלט נראית עדיפה על הפיג'ו, אקבע נסיעת מבחן בהקדם.

הקליאו נפסלה סופית.

מה אומרים לגבי הסיוויק? זה דוקא היה נשמע לי כיוון מאוד מענין.

דרך אגב, תודה רבה על התגובות. סייעתם לי המון

תשקול שנית בכול זאת,

את הפיזו שלך ב-35-40 אלף תוכל למכור בפחות משבוע, וככה גם להשכיר רכב קטן לשבוע יעלה בסביבות ה-1000 שקל.

פשוט בטרייד אין אחרי שיקלולי הורדת מחיר/אי מתן הנחות עקב קניה בטרייד ,לא חושב שיביאו לך על הרכב יותר מ-20 אלף.

לא חבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העסקה על ההונדה היא כזו: מהחברה - הרכב שלי ולהוסיף 94 אלף על הסיוויק 1 ליטר.

יש גם את הסיוויק בקארקוסט ב112 אלף ואז צריך לבדוק כמה יתנו לי בטרייד. זו למעשה העסקה שהכי מושכת אותי כרגע (בכפוף לנסיעת מבחן על הסיוויק כמובן. התיאור שהוצג פה של הסיוויק חיזק את החששות שלי מהתיבה האוטמטית).

במידה והכיוון הזה ייפסל אז נראה שאלך על הc3 (כמובן שבכפוף לנסיעת מבחן). זה כיוון שעונה לי על כל הדרישות כמעט (קרוב למחירון על הרכב שלי + רכב מאוד מאובזר + חזק יחסית למה שאני מכיר) מלבד פתרון בעיית הסחירות.

המאזדה 3 מעבר לתקציב שלי בכל קונסטלציה אפשרית, גם ליסינג 0 ק"מ.

דייבמאסטיין87, אין ספק שהצדק איתך. אבל במצבי הנוכחי אני מעדיף להפסיד כמה אלפים בודדים (כמובן שלא אעשה טרייד אין קיצוני כפי שהצגת) מאשר זמן.

טרייד אין זה שירות נוחות (מפתח במפתח) שעולה כסף (כיסוח מחירון). זה לא משהו שאעשה בכל מחיר..

יש לזכור שהבעיה היחידה שלי עם הרכב הנוכחי היא שהוא ידני. אם לא תהיה עסקה טובה אז אין לי בעיה עקרונית להישאר עם הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שמציע לו למכור בשוק הפרטי, אתם באמת חושבים שמישהו נותן מחיר מחירון היום? שוק המשומשות קרוב מאוד לפח אשפה. לפעמים הצעה בטרייד אין עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אתה מוזמן לחזור הביתה! כלומר לחזור אלינו, ויחד נמצא לך רכב שיתאים למה שאתה רוצה - אם זו 208 אוטומטית, או קקטוס אוטומטי, או את הג'יפון החדש של MG ה MG ZS שיפתיע אותך מאוד.

בקיצור - יש לנו להציע לך גם את הטרייד אין שאתה רוצה וגם מגוון מכוניות מצויינות שאתה רק צריך לבחור מהן.

בברכה,

צוות לובינסקי

אוקיי, אז מסתבר שהחלט המודגש לא היה הכי נכון.

חזרתי מסיטרואן. או שנציג המכירות לא הקשיב לבליל השטויות שיצא לו מהפה (כלומר שיקר ולא שם לב שהשקר אפילו לא הגיוני) או שמישהו בדרג הגבוה יותר פשוט לא יודע לעשות חשבון (לא מתמטיקה, חשבון). זה הלך ככה:

אני: שלום, מעוניין לברר על עסקת טרייד אין מפג'ו 208 ידנית ינואר 2016 לקקטוס/C3.

נציג מכירות: מעולה. אתה מקבל

מחירון

על הרכב שלך והקקטוס והC3 כרגע נמכרות באותו מחיר.

אני: מצויין. מה ההבדלים באבזור?

.

. שיחה של כמה דקות על ההבדלים, מחליט שהC3 מעניינת יותר.

.

//ניגשים לשולחן שלו

נציג: חבל שהרכב שלך לא שנתון 2015

אני: למה?

נציג: כי על פיג'ו 2016 יש הפחתה של 7000 שקלים כי הן חדשות מידי. הפחתה של 4000 אם תלך על הקקטוס.

אני: שנתון 2015 אין הפחתה, מקבלים מחירון. 2016 מקבלים הפחתה של 7000 שקלים.

נציג: כן.

.

.//כמה דקות של שיחה על כמה זה לא הגיוני ודוגמאות שחברות אחרות (רנו) נותנות לי הפחתה של 1000 ולובינסקי לא עומדים מאחורי הרכבים שלהם ונותנים הפחתה של 7000 (~16%).

אז מכיוון והסיבה היחידה שלי ללכת שוב על לובינסקי הייתה העובדה שאני לא מתמודד עם בעיית הסחירות הפעם (אלא דוחה אותה בכמה שנים להחלפה הבאה), הגעתי למסקנה המתבקשת לא להתקרב ללובינסקי ולאכול אותה במחירון רק הפעם במקום פעמיים (גם הפעם אצל לובינסקי וגם בחילוף הבא).

אז לובינסקי ירדו מהפרק.

אשמח להמלצות נוספות על רכבים אחרים. יש עוד משהו ששווה בדיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...