Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג מפיג'ו 208 ידנית. תקציב באזור ה100k

Guy_25
שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היו אזכורים על סיאט לאון במבצע של אזור המאה אלף שקל, ואפשר להאריך אחריות לשנה שלישית.

היו באוויס כמה פורד פוקוס אפס ק"מ ב95, אבל נראה שהם נחטפו, וגם לא היו בצורת המרכב הרצויה(סדאן).

בסופרמיני אני יכול לחזק רק את המאזדה 2 , שאמנם לא מנוע טורבו אבל מציגה את הביצועים הכי טובים בין האטמוספריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פרסומי ההבטחה של לובינסקי על "טרייד במחיר מחירון" זאת שיטה מגעילה למשוך לקוחות לאולם.

פעם אחת אפילו לא שמעתי שמישהו בפועל קיבל מחירון (או קרוב) על הרכב שלו,אפילו את המותגי הבית שלהם הם לא מכבדים בטרייד.

למרות שיש להם דגמים מאוד מעניינים,מציע לך "ליפול" פעם אחת ולהמשיך הלאה,במקום לדחות את זה להחלפה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט, סקודה ומאזדה לא מוכנים לעשות טרייד על רכבי לובינסקי.

פורד לא עונה אף אחת מהדרישות שלי מרכב (כנל גם קאיה ויונדאי).

תודה רבה על ההמלצות. אנסה לבדוק טרייד אין על מאזדה 2 אפס קילומטר (כלומר לא ממאזדה עצמה).

בנוגע להבטחות המחירון של לובינסקי - הפתיעו אותי לרעה.

אפילו עכשיו בטלפון דיברתי עם נציגה של סיטרואן בנוגע לימי המכירות והיא הבטיחה לי מחירון. סחפרתי לה את מה שאמרו לי חצי שעה לפניה בסוכנות ופתאום זה כבר לא מחירון.

היא אפילו חזרה על הטענה - אם הרכב שלי היה חודש לפני (כלומר, דצמבר 15 אז הייתי מקבל כביכול מחירון. קצת קשה לי להאמין)

אז כן, אספוג את "קללת לובינסקי" רק הפעם ואעבור ליבואן אחר.

עריכה אחרונה על ידי Guy_25
נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השקעתי בבדיקה בלוי יצחק, אבל לפי מחירון יד2 ההפרש בין 2015 ל-2016 הינו נמוך מ-7,000 שקל. קרי אתה מקבל על האוטו שלך פחות מרכב זהה זקן בשנתון. כל הכבוד לובינסקי.

עוד אופציה מעניינת היא אופל אסטרה (החדשה, לא ברלינה). ראיתי פרסומים לדגם 1.4 טורבו אנג'וי פלוס עם מערכות בטיחות כאפס קילומטר אצל היבואן ב-105. אם כי אני בספק אם תוכל לקבלה במחיר כזה עם טרייד אין.

אני חוזר על העצה של לפרסם את הרכב במחיר נמוך, לקחת יום חופש לצורך בדיקה ומכירה ושכירת רכב אחר לכמה ימים. אתה תחסוך על הרכב החדש הרבה יותר מהעלות של המהלך הזה.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס עונה על הדרישות שלך לכוח נוחות ואוטומט. לגבי אמינות המנוע החדש עוד מוקדם לקבוע, אבל בטוח שעם גיר פלנטרי נורמלי היא השתפרה ביחס לדגם הבעייתי מטרום מתיחת הפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכרתי שלפורד יש מנוע חדש. הכרתי את הקודם ולא אהבתי, לכן פסלתי. תודה רבה לך, בסבב סוכנויות הבא בהחלט אעבור שם ואבדוק.

לפי הבנתי דגמי סוזוקי הם לא הדבר הכי מאובזר שיש (בלשון המעטה). יש משהו שאתה יכול לחדש לי?

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה חשוב לך שיהיה ברכב, אבל יחסית למחיר שהם מציעים את הסוויפט (99 אלף) היא מגיעה עם אבזור סביר יחסית (לדעתי): התנעה ללא מפתח, בקרת אקלים, שיוט, פנסי לד- וזה בנוסף לסחירות של דגמי סוזוקי, לחסכון בדלק ולאמינות.

ולא, אני לא עובד בסוזוקי. פשוט נראה לי שעל פניו מדובר בעסקה טובה יחסית וכזו שעונה לכל הצרכים והציפיות שלך (חסכון, אמינות, סחירות, גיר אוטומטי).

נכון שהיא לא פאר היצירה בכל מה שקשור לאיכות חומרים ולפאר- וגם אבזור הבטיחות לא משהו, אבל אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוויפט עולה מקסימום 94 אלף, ואמנם לא מציעה מנוע חזק אבל היא דיי קלה ומתנהגת.

הגיר בעיקר מסרס את הגרסה האוטומטית (רציף.)

האיגניס גם אופציה , רק שבמקום התנהגות הוא מציע עבירות קלה ומבנה גיפון שקוסם להרבה.

אבזור הנוחות בשתיהן בסדר גמור והחסרון העיקרי שלהן זה אבזור הבטיחות הלוקה בחסר והתקנה מקומית של מובילאיי.

בלנו פחות אטרקטיבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האסטרה שהוצעה כאן היא אפשרות מצויינת. היא נוחה, זריזה, שקטה ומבודדת ומגיעה עם מערכות בטיחות מקוריות.

סובארו אימפרזה 2 ליטר גם הגיעה ל-0 ק"מ, בעיני היא המשפחתית הכי נוחה שנמכרת היום. החיסרון העיקרי הוא אבזור הבטיחות החסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שאין לך דקה להשקיע במכירת רכב באופן עצמאי, אבל יש לך זמן להתרוצץ בין סוכניות רכב ולבצע נסיעות מבחן. קח בחשבון שגם כאשר תעשה טרייד-אין במחירון שחיטה ותזמין רכב חדש תמצא את עצמך ללא רכב עד קבלת הרכב החדש לכן בכל מקרה תצטרך לשכור רכב לפרק זמן מסוים.

בתור אחד שמכר פיג'ו 208 אוטומט אם הרכב שמור האדם הראשון או השני שיגיע יקח אותו. מבלבלי מוח בדרך כלל לא עוברים את שלב הטלפון.

אגב, אם סחירות עתידית מעניינת אותך תקנה רכב מיבואן שלא מסמרטט את המכוניות שלו ב-0 ק"מ יד 1. אני מאוד אהבתי את ה-208 שלי, אבל מלובינסקי אני יותר לא אקנה מהסיבה הזאת.

בנוסף תקנה רכב שאתה רואה את עצמך מחזיק 5-6 שנים לפחות כי המצב בשוק על הפנים וחבל לחטוף עוד בומבה שנתיים מהיום.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכור בשוק הפרטי זו לא אופציה עבורי, אין לי את הזמן להתעסקויות האלה (אנשים שבאים לראות, לקחת לבדיקות, העברת בעלות וכו') וגם לא יכול להרשות לעצמי להיות ללא רכב אפילו לא יום אחד.

אני לא יודע אם זה ישנה את דעתך, אבל לפני קצת פחות מחודשיים מכרתי רכב זהה לשלך, רק עם עליה לכביש בחודש יולי 15. הרכב נמכר בתוך יומיים ושתי שיחות טלפון מרגע הפרסום במחיר מחירון.

וד.א לשכור רנו טווינגו אוטומטית יעלה לך סביבות ה-80 שקלים ליום, רכב חדש סביר שתקבל לאחר שבועיים, משמע הוצאה של 1120 שקלים.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על העזרה.

כנראה שהכיוון יהיה הונדה סיוויק, מכירת הרכב בשוק הפרטי (לפחות אנסה לעשות זאת למשך תקופה) והשכרת רכב לתקופה שבין לבין כפי שהציעו כאן מספר אנשים.

יש נסיעת מבחן על ה1.0 ליטר בשישי, אעדכן כאן אם יהיה משהו מיוחד.

באמת חבל שלובינסקי לא נותנים מחירון על הרכבים שלהם (תמוה, הזוי ומגוחך בעיניי), דווקא מאוד נהניתי מהפיג'ו ודי התלהבתי מהC3. זו הייתה יכולה להיות אופציה מושלמת עבורי (מחיר, אבזור, ביצועים, נוחות ועסקת טרייד משתלמת מאוד).

כששאר חברות הרכב בארץ לא מוכנות אפילו לתת הצעה (מעליבה ככל שתהיה) על רכבי לובינסקי, הייתי מצפה שלפחות הם יעמדו מאחורי הרכבים שלהם במטרה לשמר את הלקוחות הקיימים. נסתרות דרכי לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הם באמת בונים על חתונה קתולית עם לובינסקי.

אצלי, בכל אופן, זה עורר חשק עז להתרחק מהרכבים שלהם כמו מאש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...