Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומפוננט 6.5 מומלץ עד 500-600 ש"ח?

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 2143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מחפש לשדרג את הרמקולים הסטנדרטיים שיש לי ברכב (אדם S), הם דיי גרועים.

כרגע מותקן מגבר של Massive Audio BLX4, סאבוופר יהיה לאחר מכן.

מה תמליצו? בפעם האחרונה שהיתה לי מערכת עם קומפוננט טוב אלו היו של מורל - dotech ovation 6.5, שבזמנו עלו לי כאלפייה, הפעם מעוניין להשקיע פחות..

נ.ב - כל המערכת מחוברת עודנה למסך המקורי של הרכב, פחות מעוניין להתעסק בהחלפה שלו.

רב תודות :)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CDT ES-02 לקורות והמידבאסים המקוריים של הרכב אבל תבצע בידוד אקוסטי בשתי הדלתות.

זו הדיעה שלי בלבד כמובן.

ליאב - יש לך קצת רשמים על הרכב לאחר נסיעה ממושכת בו? איך הוא כדיילי דרייבר? עד כמה היית מגדיר את הרכב הזה כרכב FUN?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן לנוס, ותודה על התשובה :)

הרכב מגיע עם זוג טויטרים סבירים שאפשר לחיות עמם, אבל מידבאס זוועתיים ובטח מקרטון הם לא מסוגלים לתת באס נורמלי לפי מה שאני רואה.

אין באס, אין קיק, השירים מרגישים מתים, הורס לי את חווית הסקורפיונס ופורינר של הבוקר.

עוד דבר מעצבן - הסאונד של הרכב עצמו (מערכת איתות והתראות) יוצא דרך הרמקולים, ככה שאם הגברתי את ה GAIN האיתות נשמע כל כך חזק שכמעט התפוצצה לי אוזן.

לגבי הרכב - אני כבר שנה איתו מאז מרץ 2017 (הזמן טס), מרוצה מאוד האמת, יש קצת תקלות ילדות מעצבנות שהוחלפו באחריות כגון חיישן דלק מזייף / פלסטיקה שקרשה מעט וכדומה, כוח נחמד ותוכנה כנראה בדרך שאעשה עוד מעט בשביל אקסטרה קג"מ, המנוע דיי לינארי אבל זריז מאוד, כדיילי הרכב אחלה ושקט מאוד (הורדתי רזונטור ופתרתי את הבעיה לחלוטין) אבל מבחינת נוחות - עדיף מאוד למי שרגיש לקחת את הג'אנט 17' ולא את ה 18 (שגם תחזוקת הצמיגים במידה הזו יקרה מאוד, כמעט אלפיה לבודד), אבל ב 18 הרכב אוחז אספלט כמו אקסית שלא משחררת, נשבע, מה שגורם לקצת פחות שובבות וזריקת זנבות אבל מקנה הרבה יותר ביטחון ככה, למען האמת עדיין לא החלטתי מה אני מעדיף.

ואעשה בקרוב ביקורת על הרכב בפורום בצורה יותר מפורטת :)

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שהיתה לי מערכת עם קומפוננט טוב אלו היו של מורל - dotech ovation 6.5, שבזמנו עלו לי כאלפייה, הפעם מעוניין להשקיע פחות.

כמה פחות?

מוראל טמפו אולטרה יחזירו כ-200 ש"ח עודף מהנ"ל.

עריכה: יצאתי טמבל. הרי כתוב במפורש בכותרת. :oops:

נו מילא, אפשר גם את הטמפו הרגיל בתקציב המפורט. לצורך הענין.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:p

אין משהו שנותן תמורה טובה שלא יעלה אלפייה כגון הדוטק? אני מאוד אוהב אותם, ולמען האמת אכן מתגעגע לסאונד הצבעוני והנקי שלהם, רק שהם היו בעלי באס חלש יחסית (או שזה אולי שאר הרכב), אני לרוב שומע מוזיקה אלקטרונית כגון פרוגרסיב טראנס וכדומה, וגם לא מעט שנות ה 80-90 וכו'.

הטמפו יספקו את הסחורה?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב מוסיף עוד שאלה, מה עושים עם הסאונד דרך הרמקולים? איך פותרים את זה? אי אפשר לנתב להיפך?

חבר שעובד בתחום אמר לי שהדבר היחיד שניתן לעשות זה להתקין עוד מערכת AFTER MARKET ברכב שדרכה יעבור הסאונד של המוזיקה.

עצבים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן - הייתי משאיר את המערכת המקורית מחוברת לאיזה רמקול פרוביזורי מאחורי הדש בורד ובכלל מתחבר לרמקולים של הרכב עם מערכת "משנית" - יש היום מגברים עם מקלט BT מובנה בתוכם למשל - משתמש בסמארטפון כמערכת במקום.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק השאלה היא איך המגבר ימתג בין הסורסים.

המיתוג הוא סביר אוטומטי, אבל מה יקרה כשהוא ינגן דרך ה-BT, ואז המערכת המקורית תשמיע צפצוף שיעבור למגבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק השאלה היא איך המגבר ימתג בין הסורסים.

המיתוג הוא סביר אוטומטי, אבל מה יקרה כשהוא ינגן דרך ה-BT, ואז המערכת המקורית תשמיע צפצוף שיעבור למגבר?

יהיה פיצוץ? :p

טוב אז אני מבין שזה הולך להיות ככה:

בשביל להנות באמת מהמערכת אודיו במערכת החשמלית המטופשת של הרכב הזה, אני אצטרך להחליף לרדיו נוסף שאשתיל איפשהו בתוך החלל הפצפון כדי להמנע מרעשי התראות הרכב ושלא יעברו דרך המגבר ויפוצצו לי את האוזניים או הרמקולים במקרה הפחות רע \= (שזה בערך אלפייה לפחות)

ואני אצטרך לקנות סט קומפוננט נורמלי ואיטום טוב שזה בערך עוד אלפייה.

מה שאומר שאין לי מנוס מלהעלות תקציב דרסטית?

אולי הטמפו / טמפו אולטרה עם איטום בלבד יספיקו לתת סאונד טוב מספיק מהרמקולים הקיימים הסטנדרטיים, ללא העלאה מוגזמת ב GAIN שתשפיע יותר מדי על הסאונד של ההתראות?

איף איזה כאב ראש, מהנדסים גרמנים עאלק.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקדמיים, ההתראות של האיתות והסאונד של דלת פתוחה / מכסה מנוע פתוח וכו' אני מתאר לעצמי שזה כולל התראות כלליות של מנוע וכו'.

אני מבין שזה ככה בלא מעט רכבים גרמנים? למרות שאופל זה די.. לא

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היציאות האחוריות מוציאות סיגנל מלא, תשתמש בהן דרך המגבר בשביל המוזיקה מהמערכת/BT. פצל אם יש צורך בשימוש בארבעת הערוצים. בהתאם, השתמש ביציאות הקדמיות וחבר אותן לרמקולים האחוריים ישירות. ככה הם יהיו בווליום הרגיל ורק יגיעו מאחורה.

אפשרות נוספת כוללת גם להפוך בין קדימה לאחורה, ופשוט להנמיך את הגיין לאחור "החדש" כמה שאפשר/צריך.

זה מה שעולה לי לראש בינתיים.

הייתי "מתחבר" גם לשרשור הזה, שבו בעיה דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...