Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סטינגר סוף סוף תגיע?

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 2172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בערך מהקיץ של 2017 אנחנו שומעים הצהרות מכיוון טלקאר שהקיה סטינגר בדרך לישראל, יש גם שמועת שכבר יחדיה או שתיים נחתו בארץ.

עכ"פ מחירים כבר יש. נראה הסטינגר תגיע בשתי גירסאות שתיהן בעלות הנעה אחורית (למנוע הגדול יש גם גירסה כפולת הנעה שאולי תגיע בהמשך)

שני הדגמים יגימו עם מפרט בטיחות מקורי מלא, כולל בקרה אקטיבית על סטיה מנתיב וזיהוי תנועה בשטח מת במבחנים בחו"ל זכו המערכות הללו לתשבחות מקיר לקיר. גם מבחני הריסוק מרשימים מאוד והרכב השיג תוצאה של 93%(!) בהגנה על מבוגרים במבחני ה-euro ncap.

למרות הדימיון המסוים לדגם האופטימה אין בניהן הרבה קשר והסטינגר יושבת על הפלטפורמה של ה-Genesis מותג הפאר של הקוצרן.

הדגם ה"בסיסי" יצוייד במנוע 2.0 טורבו, הספק של 256 כ"ס, 6 שניות מ-0-100 וגלגלי 18" ויעלה ככל הנראה החל מ-269900 ש"ח

הדגם הבכיר יצויד במנוע V6 בנפח 3.3 ליטר טווין טורבו 370 כ"ס, 4.9 שניות מ-0-100 וגלגלי 19" ויעלה ככל הנראה החל מ-379900 ש"ח

שני הדגמים יגיעו עם תיבת הילוכים אוטומטית עם 8 מהירויות, פליפים מאחרי ההגה, בלמים מקוריים של ברמבו (שקיבלו גם הם מחמאות במבחנים בחו"ל), גג פנורמי, מערכת מולטימדיה התומכת ב-Android Auto ו-Apple Car Play (מאמין שלא תוחלף במערכת מקומית)

בחו"ל הדגם מוצע גם בגירסת דיזל 200 כ"ס - כרגע לא נראה שהגירסה הזאת תגיע לארץ.

לשואלים נראה שאין הנחות על הדגם הזה במבצע "חבר" (ואני לא בטוח שכבר מקבלים הזמנות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הפרש המחירים בין שני הדגמים הזוי בכל רמה אפשרית. 110,000 ש״ח??

סתם לצורך ההשוואה ההפרש ביניהם באמגליה למשל הוא כ£4000 (20,000 ש״ח).

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כלי רכב שמחירם מעל 300000 ש"ח מוטל מס רכבי יוקרה בשיעור 20% + מע"מ. דבר שמגדיל את הפער.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם ה"בסיסי" יצוייד במנוע 2.0 טורבו, הספק של 256 כ"ס, 6 שניות מ-0-100 וגלגלי 18" ויעלה ככל הנראה החל מ-269900 ש"ח

הדגם הבכיר יצויד במנוע V6 בנפח 3.3 ליטר טווין טורבו 370 כ"ס, 4.9 שניות מ-0-100 וגלגלי 19" ויעלה ככל הנראה החל מ-379900 ש"ח

תמחור קצת הזוי, שיאפשר רכישה של M240i ועוד אשאר עם מספיק עודף ל 108 יד שניה להתגרזנות במגרשי חניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמחור הזוי משו באופן כללי, דגם הבסיס החל מ 270 אלף?!

קשה לי לראות אותה מצליחה בארץ במחיר הזה, חבל מאוד עושה רושם של רכב מאוד מוצלח באופן כללי.

על ה 3.3 אני בכלל כבר לא מדבר.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעריך שהדגם הזה (אם אכן יגיע) ישמש בעיקר כמקדם תדמית למותג גם אם ימכרו ממנו כמה יחידות בודדות.

אפשר להסתכל על זה גם מנקודת המבט שמקבלים רכב דומה בביצועים ובגודל ל-M5 בערך בשליש הכסףת או משהו דומה לגירסה בכירה של S5 בחצי הכסף.

אינני בא להשוות את האיכויות של הדגמים הגרמנים לקוריאנית - אבל מבחינת תמורה לכסף למי שמחפש מכוניות עם תכונות כמו שיש לקיה - מדובר בתמורה טובה בהחלט - למרות שאבסולוטית מדובר בסכום נכבד.

הגירסה הבסיסית תוכל אולי לגנוב לקוחות מהג'וליה הבסיסית (למרות שבחינת תדמית יש לקיה לעשות עוד דרך) גירסת ה-Veloce של הג'וליה כבר עולה 15K יותר מהגירסה היקרה של הקיה, ובנתונים הטכניים היא דווקא קרובה לגירסה הזולה. גירסת ה-Veloce של הג'וליה מכרה כ-31 מכוניות בשנתיים שהיא משווקת למרות שמחירה נושק ל-400K.

נכון, מדובר בקיה - והתדמית היא הרבה מאד בסגמנט הזה, שכן לא מדובר באודי, ב.מ.וו., מרצדס או אלפא, א-ב-ל לבטח יימצאו קונים עם כסף שהמכונית תקסום להם. לא עשרות, אבל מספיק כדי שיסתבבו כמה מכוניות כאלה על הכביש, שיעשו רק טוב לתדמית של קיה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמחור קצת הזוי, שיאפשר רכישה של M240i ועוד אשאר עם מספיק עודף ל 108 יד שניה להתגרזנות במגרשי חניה.

רק שהסטינגר מתחרה בסדרה 4 גראן קופה, ששם המחירים גבוהים יותר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזאת בדיוק הנקודה פה, לא משנה עד כמה הרכב הזה מוצלח כדי להתחרות בסדרה 4 למשל ההפרש צריך להיות מאוד מאוד משמעותי.

מבחינתי היותה קיה זה דווקא יתרון גדול, בין עם זה מבחינת עלויות אחזקה(טיפולים,ביטוחים,וכו...)

וגם מבחינת תדמית ״מי ישמע זאת סהכ קיה״ :)

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב.מ.וו. 440i גראן קופה עולה כ-495K וביצועיה (בקו ישר) די דומים לאלה של הקיה בגירסה הבכירה (שעולה 125K פחות)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי אמר לך שבקיה זה יהיה אחרת? אני בטוח שכשיגיע קונה רציני עם כסף ימצאו את הדרך לעזור לו להחליט (אם הם יהיו מעוניינים למכור)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד,

אני מסתמך על מה שהיה עד היום.

אם כי אני מסכים ש קשה להשוות רכבים שנמכרים במחירים של 300 אלף ומעלה לבין 80-160 אלף בממוצע.

בכל אופן הנקודה היא שאם תמחור קצת יותר נמוך זה היה יכל להיות רכב די אידאלי לפחות לצרכים שלי.

אני מניח שנצטרך לחכות ליולי כדי לדעת האם יהיו הנחות ומה יהיו מחירי הסגירה בפועל.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמחורים של קווי מוצרים זה בעיקר פסיכולוגיה. משתמשים בהם כדי לדחוף את הקונה למוצר מסויים וכשמתמחרים גבוה מוצר אחד זה כדי להקנות יוקרה לקו המוצרים כולו.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבצע חבר הנוכחי נפתחה בפני המשתתפים אופציה להזמנה מוקדמת של סטינגר.

למיטב זכרוני לא מדובר בשמועות ויש תמונות שלהן בארץ, אפילו מהחודש שעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...