Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משכורות למחסנאים באיזור סגולה פתח תקווה

asa160
שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחלקת הhr בחברה בה אני עובד מתקשה לגייס מחסנאים לעבודה במחסן הפצה באיזור סגולה. גם שמשלמים באיזור ה40 פלוס תנאים נלווים טובים עדיין לא מצליחים. אשמח לרפרנס או הערכות לגבי השכר של עובדי מחסן האיזור הזה.

תודה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השכר השעתי הוא בסדר גמור.

הם משתמשים בשירותי חברות השמה/כח אדם ועדיין לא מוצאים?

לי יש ניסיון כמחסנאי בעבר אבל המיקום הזה בעייתי עבורי באופן אישי אחרת

הייתי שמח להגיש מועמדות.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכר השעתי הוא בסדר גמור.

הם משתמשים בשירותי חברות השמה/כח אדם ועדיין לא מוצאים?

לי יש ניסיון כמחסנאי בעבר אבל המיקום הזה בעייתי עבורי באופן אישי אחרת

הייתי שמח להגיש מועמדות.

מגייסים דרך alljob ודרך חברות ההשמה. לא מגיעים אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר העבודה דורשת משמרות?

האם במקומות שאתם מפרסמים אתם רושמים שהשכר הוא כ40 ש"ח לשעה? כי אם לא אנשים עלולים לחשוב שמדובר בעוד עבודה בשכר מינימום ולדפדף האלה.

מה דורשת העבודה? האם היא מאוד פיזית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלמים באיזור ה40 פלוס תנאים

40 שח לשעה או 40 אלף לחודש?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ש-40 שקלים לשעה שזה קצת יותר משכר מינימום שעומד על 29 שקלים לשעה.

לדעתי מחסנאי צריך לקבל לפחות 50 שקלים לשעה. סה"כ העבודה לפעמים לא קלה ודרושה עבודה פיזית.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר העבודה דורשת משמרות?

האם במקומות שאתם מפרסמים אתם רושמים שהשכר הוא כ40 ש"ח לשעה? כי אם לא אנשים עלולים לחשוב שמדובר בעוד עבודה בשכר מינימום ולדפדף האלה.

מה דורשת העבודה? האם היא מאוד פיזית?

עבודת בוקר. מחסנאות סטנדרטית לגמרי, ללקט פריטים ולהכין הזמנות ללקוחות. לקלוט סחורה למחסן וכאלה. לגבי השכר אני לא ראיתי את המודעות. לדעתי לא נוקבים בסכום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמצא עובדים. צר לי להגיד לך.

היום האנשים לא רוצים לעבוד. עד כמה שזה נשמע מוזר, הם לא רוצים לעבוד (אלא אם מדובר בהייטק במשרד).

אני שומע על מחסור בנהגים, במחסנאים (בעיקר), בחקלאות, באנשי דלפק, בשיווק, במה לא.

אני לא מדבר על לעבוד עם טוריה בניכוש עשבים בחודשים יולי אוגוסט בשעות הצהרים, אלא על עבודה פיזית קלילה.

זה מגיע עד לרמה שהבנאדם קובע לראיון עבודה אבל פשוט לא מתייצב. מיותר לציין שהוא לא טורח להתקשר, להתנצל או לעדכן מראש.

אני לא מצליח להבין את התופעה.

כיום הצעירים חושבים שמיד לאחר הטיול של אחרי-צבא הולכים ללמוד תואר, ואז עומדים בתור בדלת ביתם מעסיקים שמציעים להם משרת-משרד באחד המגדלים המפגרים שנבנים השכם וערב ובמשכורת התחלתית של 20 אלף. ואני לא אומר את זה סתם: כך הצלחתי להבין בין המילים משיחה עם 3 כאלה, שזה מה שהם חושבים שקורה בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום האנשים לא רוצים לעבוד.

אני יותר נוטה להאמין שמעסיקים לא מוכנים לשלם. לקרוע את הגב/תחת בשביל פחות מ 45 ש"ח לשעה זה לא שווה את זה, חד וחלק.

מכר שלי שהתחיל עבודה כמחסנאי באחת מרשתות הפארם משתכר ב 34 ש"ח לשעה (מיותר לציין שבלי כל תנאים נוספים, מלבד קרן פנסיה שהמעסיק מחוייב להפריש ע"פי חוק) ורק אלוהים יודע למה הוא ממשיך לעבוד במקום הזה, והוא נותן עבודה כמו חמור.

חבל.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום הצעירים חושבים שמיד לאחר הטיול של אחרי-צבא הולכים ללמוד תואר, ואז עומדים בתור בדלת ביתם מעסיקים שמציעים להם משרת-משרד באחד המגדלים המפגרים שנבנים השכם וערב ובמשכורת התחלתית של 20 אלף. ואני לא אומר את זה סתם: כך הצלחתי להבין בין המילים משיחה עם 3 כאלה, שזה מה שהם חושבים שקורה בשוק.

המשרדים 'המפגרים' כפי שכתבת מאוכלסים עד אף מקום (באיזור רמת-גן/בני-ברק) לכן נבנים עוד בנייני משרדים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום האנשים לא רוצים לעבוד. עד כמה שזה נשמע מוזר, הם לא רוצים לעבוד (אלא אם מדובר בהייטק במשרד).

אני שומע על מחסור בנהגים, במחסנאים (בעיקר), בחקלאות, באנשי דלפק, בשיווק, במה לא.

אני לא מדבר על לעבוד עם טוריה בניכוש עשבים בחודשים יולי אוגוסט בשעות הצהרים, אלא על עבודה פיזית קלילה.

זה מגיע עד לרמה שהבנאדם קובע לראיון עבודה אבל פשוט לא מתייצב. מיותר לציין שהוא לא טורח להתקשר, להתנצל או לעדכן מראש.

אני לא מצליח להבין את התופעה.

שטויות במיץ. הבעיה שמעסיקים רבים, כנראה גם כמוך לא מוכנים לשלם לעובדים שלהם בהתאם לאופי העבודה.

אם להיות שומר כיום ולשבת על כיסא ממוזג זה לקבל 35 שקל לשעה.

למה שמישהו ירצה לקרוע את התחת באבק ועבודה פיזית בתמורה לעוד חמישה שקלים לשעה?

למה שבן אדם שפוי שמקבל 7000 ש"ח ברוטו בעבודה שדורשת אפס מאמץ ירצה להקרע פיזית מידי יום בשביל 8000 ש"ח ברוטו?

הדור של היום לא מפונק. הדור של היום יותר חכם ושקול.

אם אתה רוצה לשכנע עובד שמרוויח 7000 ש"ח בשביל לשבת ולא לעשות כלום שיבוא לעבוד אצלך בעבודה פיזית אתה צריך להציע לו משהו אטרקטיבי.

ואגלה לך סוד, המשהו האטרקטיבי הזה זה עוד כסף כי אנשים באים לעבודה בשביל הכסף ולא בשביל לשבת בבית בסוף יום העבודה ולהרגיש שהם ממצים את החיים שלהם נהדר על ידי העברת קופסאת ממקום למקום.

אתה בדיוק כמו אחד החברים שלי שמנהל עסק וכל הזמן בוכה שאין לו עובדים וכל מי שמסכים לעבוד אצלו הוא זקן שכבר לא מסוגל פיזית לעשות שום דבר.

הוא מציע תמורת עבודה פיזית של 5 ימים בשבוע במשך 9 וחצי שעות ביום 7000 ש"ח ברוטו גלובאלי בחודש.

בחורים צעירים מגיעים אליו, צוחקים לו בפנים והולכים. היחידים שמסכימים לעבוד אצלו זה כל מיני פנסיונרים שאין להם ברירה אחרת ואז הוא בוכה על הספק והחסרונות הפזייים של העובדים המבוגרים.

תנסה בפעם הבאה שאתה מחפש עובד ומגיע אליך בחור צעיר ובוגר צבא להציע לו 10,000 ש"ח ברוטו ותראה איך הוא יסכים לעבוד אצלך כמו גדול.

הנוסחה היום היא פשוטה, בעלי העסק לא תופסים את השכירים כבר בביצים.

אתה רוצה כוח עבודה איכותי גם בעבודה שלא דורשת יותר מידי שכל? תשלם בהתאם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לרפרנס או הערכות לגבי השכר של עובדי מחסן האיזור הזה.

Sent from my holy grail using easter bunny

לא יודע לגבי האיזור, אבל 40 לשעה למחסנאי זה הגיוני. אפרט עוד בהמשך.

לדעתי מחסנאי צריך לקבל לפחות 50 שקלים לשעה. סה"כ העבודה לפעמים לא קלה ודרושה עבודה פיזית.

1) אני מאד מסכים אתך.

2) אני מאד מאד מסכים אתך.

3) אני מחסנאי.

:lol:

עבודת בוקר. מחסנאות סטנדרטית לגמרי, ללקט פריטים ולהכין הזמנות ללקוחות. לקלוט סחורה למחסן וכאלה.

Sent from my golf club using sidewinderII

אם רק לא הייתי גר בצפון... :cry:

אני שומע על מחסור במחסנאים (בעיקר),

אשמח אם תוכל לומר לי איפה, האם זה באיזור הצפון- חיפה והקריות?

אני יותר נוטה להאמין שמעסיקים לא מוכנים לשלם. לקרוע את הגב/תחת בשביל פחות מ 45 ש"ח לשעה זה לא שווה את זה, חד וחלק.

צר לי, אבל אתה נשמע קצת גזעני בהערה הזו שלך.

מכר שלי שהתחיל עבודה כמחסנאי באחת מרשתות הפארם משתכר ב 34 ש"ח לשעה (מיותר לציין שבלי כל תנאים נוספים, מלבד קרן פנסיה שהמעסיק מחוייב להפריש ע"פי חוק) ורק אלוהים יודע למה הוא ממשיך לעבוד במקום הזה, והוא נותן עבודה כמו חמור.

חבל.

לא כולם נולדו שווים, ולא כולם יכלו ללכת ללמוד ולהוציא תואר. יש כאלו שנתקעו עם מקצוע, כמו מחסנאי. אני אחד מהם. זו עבודה. ו-45 לשעה (גם 40 האמת) נשמע כמו חלום רטוב, ממי שעד היום הרוויח פחות מזה (ולעיתים הרבה, הרבה פחות מזה). כיום אני מתקרב ל-40 (מאד קרוב, נושק להם מלמטה) לשעה. אחרי כמה? 18+ שנות ניסיון, מאז הצבא? כבר ניהלתי מחסן (הרבה פחות מ-40) ועובדים, כבר ניהלתי מחסן כולל רכש מקומי (מחסנאי יחיד- אני! נותן שירות ל-30 איש ובו בזמן דואג שסחורה תזרום כדי שהמפעל לא יעמוד) בטיפה פחות מה-40 הנ"ל, וכבר גם הייתי מחסנאי קניין, דהיינו רכש גלובאלי (כיום, ובעבר- באותו מקום עבודה. רק שבעבר, זה היה הרבה פחות מ-40).

הצד השני של המשוואה- אתם חושבים שלהיות מחסנאי זו עבודה כיפית? ממש לא. ולא דווקא מההיבט הפיזי, אלא מההיבט של התנוונות המח. אפשר לקחת קוף וללמד אותו לעשות את העבודה של המחסנאי- קח את זה מפה לשם, את ההוא משם לפה, את זה שים על המשאית, ותספור כמה יש לך פה. לקוף, האמת, יותר קל לספור עד 20 כי אין לו נעליים. :roll:

אני שומע על אנשים שעובדים במחקר ופיתוח, על מדענים, על מפתחי תוכנה, על מכונאים של רכבים, אניות ומטוסים, על טכנאי אינטגרצייה (שזה סוג של מכונאי האמת), כל מיני דברים כאלו, ותשמעו- זה עבודה מעניינת. מאתגרת. מצריכה חשיבה. לא רק שימוש בידיים אלא גם בראש. ולא כל היום "תביא את זה מפה לשם, את ההוא משם לפה, ואת זה שים על המשאית".

שטויות במיץ. הבעיה שמעסיקים רבים, כנראה גם כמוך לא מוכנים לשלם לעובדים שלהם בהתאם לאופי העבודה.

אם להיות שומר כיום ולשבת על כיסא ממוזג זה לקבל 35 שקל לשעה.

למה שמישהו ירצה לקרוע את התחת באבק ועבודה פיזית בתמורה לעוד חמישה שקלים לשעה?

לא מתאים לי להיות שומר... לשבת כל המשמרת על הטוסיק, בלי לעשות כלום, זה לא בשבילי.

האמת שגם לשבת כל היום מול המוניטור, זה לא הכי כיף בעולם :roll:

למה שבן אדם שפוי שמקבל 7000 ש"ח ברוטו בעבודה שדורשת אפס מאמץ ירצה להקרע פיזית מידי יום בשביל 8000 ש"ח ברוטו?

יש, יש ויש.

העבודה השכירה הראשונה שלי אחרי שסגרתי את העסק העצמאי הייתה, כמובן, במחסן.

מחסן של מנועים חשמליים ומיסבים למיניהם.

תן לי לתרגם לך את זה- מדובר על טונות של סחורה שזזו ממקום למקום, דרכי. וזה לפני שאני מכליל שימוש במלגזה ועגלות וימים של קבלת סחורה. טונות של סחורה, שעברו לי בידיים. לי אישית. המנועים הקטנים היו סביב 10-15 ק"ג, הגדולים (שאפשר להרים עדיין ביד) היו 50 ק"ג כל אחד, וזה לא היה נדיר לראות אותי זורק אחד (של ה-50 ק"ג, כן?) על הכתף והולך לטייל איתו ליעד הבא שלו.

כל זה עבור סביב 35 לשעה, גלובאלי כולל ימי שישי לסירוגין, וימים של 10 שעות.

למה? כי זה מה שאני יודע לעשות, להיות מחסנאי. בזה יש לי ניסיון "רשמי".

זה לא מעניין אף אחד שיש לי ניסיון מעשי גם בקידום אתרים, גם בניהול עסק, גם בניהול רכש (כולל תעודה של התמ"ת אגב שהצטרפה לעניין לפני שנה), גם בניהול שרשרת אספקה, גם בקניינות גלובאלית, גם בכלי עבודה (מכירה, שימוש, עזרה טכנית, אפיון), ואני כבר שכחתי עוד כמה נקודות. איזה אופק תעסוקתי פתוח לי? מחסן. זהו.

הדור של היום לא מפונק. הדור של היום יותר חכם ושקול.

אם אתה רוצה לשכנע עובד שמרוויח 7000 ש"ח בשביל לשבת ולא לעשות כלום שיבוא לעבוד אצלך בעבודה פיזית אתה צריך להציע לו משהו אטרקטיבי.

8K זה מאד אטרקטיבי.

ואגלה לך סוד, המשהו האטרקטיבי הזה זה עוד כסף כי אנשים באים לעבודה בשביל הכסף ולא בשביל לשבת בבית בסוף יום העבודה ולהרגיש שהם ממצים את החיים שלהם נהדר על ידי העברת קופסאת ממקום למקום.

ניסחת את זה מצויין.

אתה בדיוק כמו אחד החברים שלי שמנהל עסק וכל הזמן בוכה שאין לו עובדים וכל מי שמסכים לעבוד אצלו הוא זקן שכבר לא מסוגל פיזית לעשות שום דבר.

הוא מציע תמורת עבודה פיזית של 5 ימים בשבוע במשך 9 וחצי שעות ביום 7000 ש"ח ברוטו גלובאלי בחודש.

בחורים צעירים מגיעים אליו, צוחקים לו בפנים והולכים. היחידים שמסכימים לעבוד אצלו זה כל מיני פנסיונרים שאין להם ברירה אחרת ואז הוא בוכה על הספק והחסרונות הפזייים של העובדים המבוגרים.

תנסה בפעם הבאה שאתה מחפש עובד ומגיע אליך בחור צעיר ובוגר צבא להציע לו 10,000 ש"ח ברוטו ותראה איך הוא יסכים לעבוד אצלך כמו גדול.

ההיצע מגוחך. כמעט אף אחד לא מוכן לשלם תמורה הולמת לעבודה במחסן.

אז מצאתי את עצמי נאלץ לקחת עבודות עם תמורה נמוכה. במיוחד בשלב שבו לא הייתה לי ברירה בחיים כל כך.

כיום תודה ל(הכנס יישות מועדפת כאן), יש ברירה, ואני נמצא איפה שאני כי אני בחרתי בזה ולא כי נכפה עליי לעשות משהו בתנאים גרועים יותר.

זה לא אומר, שאני אשאר כאן לנצח, והתחלתי לגשש לגבי מקומות אחרים עם שכר גבוה יותר ותנאים מעט טובים יותר. אני כבר לא צעיר כמו שהייתי פעם, וצריך לחשוב קדימה יותר מאשר על הרגע :?

עריכה אחרונה על ידי ברווז

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נשמע כמו בן אדם עם ראש על הכפתיים.

תעשה לעצמך טובה ותחליף עבודה. מחסנאי בכל חברת הייטק מרוויח 10-11 לפחות.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, תן לי רגע לנופף בשרביט הקסמים שלי.

איי!

רגע, זה לא שרביט קסמים- מה הולך פה?! :lol:

קל להגיד. קשה לבצע.

כבר ניסיתי לשנות כיוון לכמה דרכים שונות, זה לא עובד. נתקעתי. זה מה יש, ועם זה ננצח.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...