Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפתח לפתיחת גלגלים, שווה משהו?

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 1933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בזוית שהוא משתמש בזה בצילום - לא רק שלא יעיל - גם יגרום נזק לגוז'ון.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט שווה !!!

פותח גלגלים של ג'יפים בלי שום בעייה.

ואתה מדבר מניסיון?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שלא יסגור כלום.

במחיר כזה + 50 ש"ח עדיף להזמין מאמזון ידית מומנט 1/2" שתסגור ברגים במומנט הנכון ותחזיק לך שנים רבות.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדברים הללו יש טריק יפה שנותן להם מומנט לא רע בכלל.

מנוע המכשיר והמפתח מחוברים דרך קלאץ', שמתחבר רק כשהמנוע מגיע למהירות המקסימלית שלו, נותן מכה, מתנתק וחוזר חלילה.

ומה הקשר בין מפתח גלגלים וידית מומנט?, אתה סוגר את ברגי הגלגלים שלך למומנט מסויים?, אפשר לדעת מהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזוית שהוא משתמש בזה בצילום - לא רק שלא יעיל - גם יגרום נזק לגוז'ון.

המוצר צולם ככה בכדי להציג את כולו זה 1. כאשר למוצרים כאלו בכללי יש לפעמים מד פלס קטן, זה טיפ בונוס כבר.

מה הוא יפתח או לא בסוף? ללא מפרט טכני או נתונים טכניים אי אפשר לקבוע שום דבר, זה 2.

ברגע שיש מישהו בעל נסיון עם מוצר כזה בדיוק שיודע שהוא גם פותח אבל, גם סוגר היטב זה נחמד וטוב לדעת, זה 3.

מה הבעיה? שבמידה והמוצר הזה סוגר משהו אם בכלל, צריך לוודא את זה עם ידית מומנט.

בונוס טיפ לכל המלעיזים: מוצרים כאלו יודעים לעבוד ולסגור ברגי גלגלים בעד 400 NM! לא יודע מהיכן הנסיון והידע שלכם אבל מוצרים כאלו באמאזון עולים כ 50$.

לכן, אם המוצר הזה מצליח להגיע אפילו לחצי מזה, לכ 200NM, זה די והותר גם לג'יפים.

טיפ בונוס, מוצרים כאלו יודעים לעבוד ולצרוך גם עד 10 אמפר ולצרוך למעלה מ 100 וואט ולעבוד בכמה אלפי סל"ד וכן הלאה, קשה לקבוע רק מהתמונה עצמה.

עריכה: כפי שהבחור מעליי כתב, הטריק הוא בכך שהמוצר נותן את הסגירה/מכה לאחר הגעה לסל"ד המקסימלי שלו וכן הלאה.

זה מה שבילבל אתכם בנוגע ליכולות המוצר.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הקשר בין מפתח גלגלים וידית מומנט?, אתה סוגר את ברגי הגלגלים שלך למומנט מסויים?, אפשר לדעת מהו?

כן, יש מומנט לסגירת ברגי הגלגלים ברמה הכללית, סתם לידע כללי.

במונדאו זה 140 NM לדוגמא ואני כן סוגר את זה למומנט הזה עם הידית, קל ופשוט.

תלוי כמובן בסוג הגא'נט, מנגנון, סוג הרכב וכן הלאה וכן הלאה.

ברור לי ומובן שלי שרוב מדינת ישראל מתעלמת מזה והכל סבבה וכך כולם נוהגים, אבל עדיין שאלת וקיבלת תשובה.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שלא יסגור כלום.

במחיר כזה + 50 ש"ח עדיף להזמין מאמזון ידית מומנט 1/2" שתסגור ברגים במומנט הנכון ותחזיק לך שנים רבות.

אתה יודע כיצד המכשירים האלו עובדים? מה מומנטי הסגירה שלהם?

אם אני אספר לך שהמכשירים האלו סוגרים מומנט בעד 400 NM לדוגמא? אתה מבין שזה פי 2 מהידית מומנט שאתה תזמין?

מסקרן אותי לדעת למה מגיבים ויוצאים מנקודת הנחה שמבינים בנושא ומטעים את כולם, זה אבסורד.

אין לך נסיון עם מוצר כזה או דומה? אין לך מפרט טכני? מה הסיבה שבחרת לקבוע חד וחלק שהמוצר לא עובד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה מדבר מניסיון?

למה שלא תקליד בגוגל לרגע מילות מפתח על מוצר דומה לרכב? תקבל עשרות תוצאות שהמוצרים האלו - עובדים ועובדים יפה ומגיעים למומנטי סגירה אדירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע כיצד המכשירים האלו עובדים? מה מומנטי הסגירה שלהם?

אם אני אספר לך שהמכשירים האלו סוגרים מומנט בעד 400 NM לדוגמא? אתה מבין שזה פי 2 מהידית מומנט שאתה תזמין?

מסקרן אותי לדעת למה מגיבים ויוצאים מנקודת הנחה שמבינים בנושא ומטעים את כולם, זה אבסורד.

אין לך נסיון עם מוצר כזה או דומה? אין לך מפרט טכני? מה הסיבה שבחרת לקבוע חד וחלק שהמוצר לא עובד?

אני מכיר את המוצרים ואת מחירם האמיתי (50$ צפונה). זה פשוט נראה צעצוע. לך יש את המפרט הטכני שלו שאתה בטוח שהוא עובד?

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שאפילו לא טרחת לקרוא את ההודעה מספר 7 שלי כאן המושקעת, אתה מגיב על אוטומט במקרה? לא חבל?

כי היא הציטוט שלה:

"

מה הוא יפתח או לא בסוף?

ללא מפרט טכני או נתונים טכניים אי אפשר לקבוע שום דבר, זה 2. "

BOOM NIGGA

בנוסף, הזכרתי 3 פעמים את נושא המפרט הטכני שככל הנראה, רשום על האריזה עצמה ולא בעלון הקטלוג עצמו.

מה זה אומר? שאותו אחד ייגש לסניף יבדוק את האריזה ואת המפרט הטכני ויגזור משמעויות.

למדנו כאן בשרשור הזה יפה מאוד שאנשים מגיבים על אוטומט ללא ידע ונסיון במוצרים ואפילו, בלי רצון או יכולת לבצע GOOGLE ועונים מהבטן או מהרגל, או מה שזה לא יהיה.

קצת מביך, מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

70-80 ליברות לפיט.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...