Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גומי שמתלבש על קפיצי הבולמים ברכב ואמור לשפר התנהגות כביש- האם מישהו ניסה?

shubliminali
שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בעיות גב שלא מסתדרות עם הבמפרים האכזריים שיש לי בדרך הביתה.

(בבדיקת מוסך מורשה נאמר לי שבולמי הזעזועים ברכבי(גולף MK6) תקינים)

ראיתי באליאקספרס גומי שמתלבש על קפיצי הבולמים ברכב ואמור לשפר התנהגות כביש

מבחינת שיכוך וגובה- האם מישהו מכיר\ניסה?

(אנא חיסכו ממני דיעות שאינן מתבססות על היכרות או ניסיון)

https://www.aliexpress.com/item/Car-Buffers-Shock-Absorber-Spring-Bumper-Auto-Cover-Rubber-Protect-In-The-Spring-Buffer-Car-Automobile/32836055759.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.262.TmznTK

HTB1NLHjolcHL1JjSZJiq6AKcpXa7.jpg?size=179624&height=695&width=800&hash=9eb41faa37c6b3767af18b3504ec010e

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הדבר הזה רק מקשיח את הקפיץ כי זה מקשה עליו להיסגר, ונראה שזה גורם לכך שהכח שמופעל על הקפיץ לא מתחלק בצורה שווה על כל הקפיץ, זה לא בריא לקפיץ.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב נוקשה מדי עבורך שימוש בגומיות האלה רק יחמיר את הבעיה.

הגומיות האלה מיועדות לרכבים שבהם הקפיצים גמורים, לרכבים שבאופן קבוע מועמסים בצורה קיצונית, ולמקומות עם כבישים בעייתיים שבהם הבולמים מגיעים למצב bottom out (סגירה מלאה של הבולם) באופן קבוע. אף אחד מהמצבים האלה לא רלוונטי אליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה קצת יקרה, אבל כנראה הכי טובה עבורך: תעיף את הצמיגים נמוכי החתך ותחליף אותם בחישוקי 15". כמו כן, תנסה לשפר את המושב. בגומיות האלה, כמו שכבר כתבו לך, לא הייתי נוגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...