Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לגבי חיפושית ישנה (הכותרת נערכה)

OpWildFox
שימו לב! השרשור הזה בן 2129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

תעשה חשבון עם עצמך.

אם כלכלית אתה יכול להרשות לעצמך, אתה ממש רוצה חיפושית וכל החסרונות שהסבירו לך מקובלים עליך אז עדיף לנסות, להנות ומקסימום לגלות שטעית ולמכור מאשר להמשיך לפנטז על דברים שהיו בהישג ידך אבל פחדת להתנסות בהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק קח בחשבון היות שמדובר ברכב אספנות, אסור לנסוע איתו בין השעות 7 ל 9 בבוקר.

אם אתה נתפס על ידי שוטר , זה העמדה לדין (לא ברירת קנס )

ואם אתה נקלע לתאונה , הביטוח בטוח ינסה להתנער ממך, עם כל המשמעויות הכרוכות בדבר.

אם הביטוח תופס כן או לא , לא יודע.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
איתי אשמח לשמוע על איזה וויתורים מדובר וכן אני מאמין שאני משוגע מספיק כדי לרצות לתחזק ולשפץ חיפושית רק צריך ללמוד אותה קודם

בגדול בוקי כיסה את רוב העניינים.

אתה תוכל להבין אם זה מתאים לך רק אחרי שתתנסה כמה זמן איתה, אחרי שההתלהבות נרגעת קצת.

את היעדר המזגן, את הניהוג הלא כ"כ קל, את אופי הנהיגה השונה מרכב מודרני (בלימות, היגוי, נוחות).

מאחר ואנחנו לא מדברים על תרומת איבר אלא כולה קניה של רכוש, קרה ולא מתאים לך? לא מעניין אותך? מוכרים!

המקסימום שתפסיד זה קצת כסף.

אבל אם יש בך התלהבות ורצון, זה תחביב כייפי ומתגמל (לא כספית כמובן, אבל כל התחביב הזה לא כלכלי בעליל)

ואני אומר שאם אתה לא מבזבז את הכספים האחרונים שלך עליה, לך על זה.

אני בזבזתי על קניית החיפושית את כל מענק השחרור שלי :bday: ואחרי זה היא לא עלתה יותר מדי כסף כי השתדלתי

לעשות הרבה לבד ואפילו מכרתי ברווח כך שלא תמיד זה בור של הוצאות,

אבל גם בלי זה לא הייתי מתחרט על המהלך הזה ונהניתי ממנה מאוד, כולל נסיעות בין עירוניות די קבועות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עולה התחזוקה מבחינת המכניקה למשך שנה? הכוונה מבחינת בלאי לפי ניסיון שלכם, כנראה שאלך על זה ואם יהיה טיפה קושי עם האופן נהיגה אשתדל ללמוד להסתדר עם זה ואם לא אצליח, כנראה שאשפר אותה מעט (ראיתי ביוטיוב ובאתרים בחו"ל לא מעט שעשו את זה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אין אפשרות להעריך. כל רכב ומצבו.

לזכותה אפשר להגיד שהיא בתחתית הסקאלה של יוקר התחזוקה,

גם בשל הפשטות, גם האמינות הכללית וגם שוק חלפים היסטרי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר בנמל יפו ארוע החיפושיות השנתי. בוא תראה ותלמד, אחרי זה אולי היו לך יותר שאלות.... אבל אתה תקנה חיפושית.

חיפושית זה כמו חצילים, או שאתה אוהב או שאתה שונא.

אני מכיר בחורות שנסעו בה כרכב יום יומי, מכיר בחור שתופר איתה אלפי ק"מ בשנה, הכל בסדר.

לגבי עלויות, מאוד תלוי ברכב, אבל קח בחשבון שאחרי יישור קו יש לך בערך 2000 בשנה על טיפולים. כמובן שיש הפתעות ושאתה תרצה לשדרג דברים, אז 2000 זה רק ההתחלה.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אוכל להגיע מחר.. אשמח אם אתה הולך שתצלם כמה ותשלח פה :wink:

2000 בשנה זה לא כזה הרבה וכמו שאמרתי, אשפר רק אם יהיה קושי כי אני לא מתכוון לוותר עליה אם אני אשיג אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רכב אחר של אספנות שמעניין אותי כמו החיפושית כרגע, וחיפושית זה חלום שלי מאז שהייתי קטן.

חלומות צריך להגשים, הייתה לי חיפושית ששימשה את הבת שלי שנתיים בתור רכב יומיומי, היתה נוסעת איתה לבסיס מרחק של 50 ק"מ לכל צד, למעט טיפולים שוטפים לא היה צורך בשום דבר נוסף.

לאחר שהחליטה שהיא רוצה רכב מודרני יותר ועם מזגן, קנינו לה רכב אחר והחיפושית שכמעט ולא נעשה בה שימוש נמכרה, באותו היום שמכרתי את החיפושית הצטערתי והלכתי לקנות אחת אחרת שסביר מאוד שלא אמכור אותה לעולם, חיפושית שגם היום, למרות שיש לבת שלי רכב מודרני מידי פעם היא נוסעת בחיפושית.

החיפושית לדעתי זה רכב ממכר שקל להתאהב בו, מכיר עוד אנשים שמשתמשים בו בתור רכב יומיומי.

חלקים לחיפושיות יש בכמויות ובמחירים זולים, אחלה בחירה בחיפושית, לך על זה ואם לא יתאים לך כרכב יומיומי קנה רכב נוסף ותשתמש בחיפושית בסופי שבוע ולמפגשים.

מנסיון, ניתן לקנות רכב הרבה יותר מודרני וממוזג באיזור ה 2500-3000 ש"ח שאם יתקלקל תמיד אפשר לזרוק ולקנות חדש, רכב כזה סביר להניח שיתן מענה הרבה יותר טוב כרכב יומיומי אבל אין מה להשוות את כמות הפאן ומשיכת המבטים שתגרום החיפושית.

עריכה אחרונה על ידי guccii800
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעניין באמת כמה אפקטיבי המזגן שמרכיבים בחיפושיות.

לדעתי בשביל החוויה של רכב כזה הכי כיף בלי מזגן (שבטח לוקח המון כח מהמנוע) וכל מיני עזרים שלא היו באותה תקופה (חוץ מרדיו נורמלי, בלי זה אי אפשר).

מניסיון 5 שנים עם רכב ללא מזגן זה בהחלט לא כזה מפריע אם אתה לא נוסע בשעות פקוקות, ויש בזה גם יתרון שאתה מתרגל לטמפרטורה שבחוץ ולא יוצא מרכב ממוזג, חוטף מכת חום ומתחיל להזיע. הבעיה היחידה היא בפקקים שאין משב רוח ואתה מתחיל להזיע כמו סוס. יש מקומות שלא נעים להגיע אליהם מסריח מזיעה. בימי חמסין כאלה כדאי להחזיק גם בקבוק מים ברכב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יהיו ללא ספק.

אגב בחיפושיות יש "מזגן" מקורי, חלון מחולק שהמשולש שלו מתקפל הפוך וזה מכניס המון אוויר, מפתיע מאוד.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יהיו ללא ספק.

אגב בחיפושיות יש "מזגן" מקורי, חלון מחולק שהמשולש שלו מתקפל הפוך וזה מכניס המון אוויר, מפתיע מאוד.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

צודק, מפתיע מאוד אבל כפי שנאמר כאן, לא אפקטיבי בפקקים.

Guccii כמו שאמרתי, יש כאלה שנמכרות עם מזגן אז זה לא בעיה

לשלי לא היה מזגן ובכל זאת הבת שלי חייתה איתה בכיף, קיבלה הרבה הצעות נישואים בדרך:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...