Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושר בכנסת : מעתה שוטרים מוסמכים להעניק דו"חות גם במתחמים פרטיים

ALÞћÃ
שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן. תופעה בהחלט מרגיזה.

כשיידעו שמעכשיו זה כואב בכיס, אולי יילמדו.

צריך רק לחדד את זה בכל מיני דרכים.

תשדירים בטלוויזיה למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה קורה אם מישהו תופס לי את החניה הפרטית?

אם אחסום אותו אקבל קנס, אבל ממנו אפשר רק לבקש בנימוס שיפנה?

חסימה נחשבת פלילית

אם מגיע שוטר מבחינתו זו עברה

http://www.israelhayom.co.il/article/554189

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסימה נחשבת פלילית

אם מגיע שוטר מבחינתו זו עברה

http://www.israelhayom.co.il/article/554189

עדיין נותר להסדיר נושא חניית זרים בחנייה פרטית , ככתוב:

" מוצע להסמיך את שר התחבורה והבטיחות בדרכים, באישור ועדת הכלכלה של הכנסת, לקבוע תקנות לעניין איסור חניה במקום חניה פרטי."

כרגע המצב הוא שמי שיפריע לי לצאת מחנייה פרטית יקנס, ואם אני אחסום את הזר שחנה לי בחניה הפרטית אני מבצע עברה בדומה ל"כליאת שווא" . החוק בארץ לוקה בחסר.

מה שצריך הוא חוק בדומה למדינות אחרות שמגדיר מותר ואסור בנושא השגת גבול (טקסס, מותר לירות במסיגי גבול 8) )

שכן היום החוק לא מגן עלינו מכליאה של פורץ שנתפש בבית, או חסימת רכב זר שחונה בחניה הפרטית שלי.

הפתרונות , לפחות בנושא חניה פרטית היא "נעילת" החניה ( https://www.asclean.co.il/catalog-safety-equipment/parking-guard) כל עוד החוק לא מטפל בנושא.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טקסס' date=' מותר לירות במסיגי גבול [/i']8)

גם בישראל. שמעת על חוק דרומי?

לגבי חניה, אני גר בארה״ב והשיטה פה פשוטה ביותר. לבעל החניה שמורה הזכות להזמין גרר שיגרור רכב שחונה בצורה לא חוקית על חשבון בעל הרכב. בעל הרכב צריך לשלם את עלות הגירה (בד״כ בסביבות $200) כדי לקבל את הרכב בחזרה מחניון הגרירה. כמה פשוט, ככה יעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חניה, אני גר בארה״ב והשיטה פה פשוטה ביותר. לבעל החניה שמורה הזכות להזמין גרר שיגרור רכב שחונה בצורה לא חוקית על חשבון בעל הרכב. בעל הרכב צריך לשלם את עלות הגירה (בד״כ בסביבות $200) כדי לקבל את הרכב בחזרה מחניון הגרירה. כמה פשוט, ככה יעיל.

ואיך יודע הגרריסט שאתה אכן בעל החניה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך יודע הגרריסט שאתה אכן בעל החניה?

לא ממש יודע ולא ממש אכפת לו כל עוד הוא מקבל את הכסף שלו. כדי שזה יהיה חוקי לגרור רכב מחניון בבעלותך חובה להציג שלט בחניון שמציין שדרכב שחונה בניגוד להוראות יגרר עם מספר הטלפון של חברת הגרירה. קראתי בפורומים אמריקאים על אנשים שלא קשורים בכלל לבעלי המגרש שמתקשרים לחברת הגרירה, מדברים בטון סמכותי ומבקשים לגרור רכב שמפריע להם (למשל רכב בנזין שחונה בעמדת טעינה). הגרר הגיע וגרר בלי לשאול שאלות. בהרבה מגרשים גדולים של חנויות שיש בהם מגבלת זמן הנהלת המקום אפילו לא צריכה להתקשר לחברת הגרירה, הגרר עומד במגרש בהיכון וצד קורבנות בעצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא מדוייק שמותר לירות במסיגי גבול. צריך להתקיים מצב מאד ברור שמישהו בא לגנוב או להזיק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בארהב?

ברוב המקומות שאני מכיר הקנס המקסימלי הוא 125$ לגרירה

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...