Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דוח מהירות על כביש שש

שימו לב! השרשור הזה בן 2168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עצר אותי שוטר שהיה בצד של הכביש בתוך הרכב לבד ומחזיק ביד אקדח לייזר למדידת מהירות.

אחרי שעברתי אותו נסע אחריי וביקש שאני יעצור בצד ועצרתי. הוא אמר לי שנסעתי מהר מדי אבל הוא לא שחרר לי דוח במקום.... אמר לי שישלח לי דוח בדואר על מהירות מופרזת. והחזיר לי את הרשיון ושחרר אותי.

אגב ,לא חתמתי על שום דבר!!

עכשיו אני בודק באתר של משטרת ישראל שיש על שמי דוח ב 1500 שקל!!!וזה כל מה שרשום על נתוני הדוח:

מדור תנועה, תאריך עבירה 19/04/18 מס. רכב******* ב6 ק""מ 136.4 בכיוון מדרום

מה אפשר לעשות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בהעלאת הדו"ח לאתר בהשמטת פרטים אישיים (מספיק שהזדהית בשמך, אל תוסיף עוד מידע).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שלא היו לו דוחות באותו רגע/נגמר נייר במדפסת/מערכת המחשב לא עבדה. כל זה לא משנה. אתה גם לא חייב לחתום על קבלת הדו"ח. האם קיבלת דו"ח הביתה?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצר אותי שוטר שהיה בצד של הכביש בתוך הרכב לבד ומחזיק ביד אקדח לייזר למדידת מהירות.

אחרי שעברתי אותו נסע אחריי וביקש שאני יעצור בצד ועצרתי. הוא אמר לי שנסעתי מהר מדי אבל הוא לא שחרר לי דוח במקום.... אמר לי שישלח לי דוח בדואר על מהירות מופרזת. והחזיר לי את הרשיון ושחרר אותי.

אגב ,לא חתמתי על שום דבר!!

עכשיו אני בודק באתר של משטרת ישראל שיש על שמי דוח ב 1500 שקל!!!וזה כל מה שרשום על נתוני הדוח:

מדור תנועה, תאריך עבירה 19/04/18 מס. רכב******* ב6 ק""מ 136.4 בכיוון מדרום

מה אפשר לעשות??

מקום ידוע ליד מחלף נחשונים.

תזהרו שם במיוחד בסופי שבוע

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...