Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבל מתח לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 2186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

רציתי לדעת איזה קבל מתח אני צריך,יש לי 2 מגברים 4 ערוצים כל מגבר: למגבר אחד מחובר סאב כפול הסאבים ביחד הם 600rms. למגבר השני מחובר 2 רמקולים של פיוניר כל רמקול מוציא 90 RMS ועוד שני רמקולים שאני יחבר בהמשך המליצו לי על קבל של 3.5 FARAD רציתי לדעת אם זה יעשה תעבודה כי יש לי נפילות מתח והמצבר והאלטרנטור מתחממים מאוד תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עניתי לך לפני כמה ימים? לאן נעלם השרשור ההוא?! אז קבל תשובה דומה.

קבל זה פלסטר למערכת חשמלית לא בריאה.

ציין דגמים מדוייקים של המגברים, הרמקולים ותצורת החיבור ביניהם.

כמו כן, ציין את דגם הרכב ואת ערך האמפר של האלטרנטור.

התחממות של האלטרנטור והמצבר הם טבעיים לנוכח העבודה שהם מבצעים כמו גם הימצאותם בתא המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עניתי לך לפני כמה ימים? לאן נעלם השרשור ההוא?! אז קבל תשובה דומה.

קבל זה פלסטר למערכת חשמלית לא בריאה.

ציין דגמים מדוייקים של המגברים, הרמקולים ותצורת החיבור ביניהם.

כמו כן, ציין את דגם הרכב ואת ערך האמפר של האלטרנטור.

התחממות של האלטרנטור והמצבר הם טבעיים לנוכח העבודה שהם מבצעים כמו גם הימצאותם בתא המנוע.

אז ככה:

אלה הסאבים דגם kenwood kfc-w3005 '12

מוצהר שכל אחד מוציא 175 RMS.

31964171_10214478848397615_6078894593892417536_n.jpg

אלה הרמקולים

31959477_10214478848597620_5141710537809199104_n.jpg

זה המגבר של הרמקולים

31947851_10214478847077582_5805912270764507136_n.jpg

זה המגבר של הסאבים

31956855_10214478847837601_6704232159923666944_n.jpg

אלה חיווטי החשמל ולפי דעתי פה הבעיה העובי כבל שבא מהמצבר הוא 4 גיגה

32104617_10214478843717498_2779933147297480704_n.jpg

31956644_10214478844997530_4339656314750763008_n.jpg32105523_10214478844557519_6729381023097815040_n.jpg

החיווט פה הוא ממש לא טוב אבל לא חשבתי שמזה יכול להיות בעיה מכיוון שמגבר אחד קצת דפוק אם אתה יכול להסתכל ביציאות של הפלוס מינוס שלו וזה המגבר של הסאבים.

הרכב הוא אלפא רומיאו גולייטה לא יודע כמה אמפר האלטרנטור הוא ממש בתוך המנוע עמוק איפה שקיר האש קשה לראות אותו ממש,

המצבר הוא 60 אמפר.

עריכה אחרונה על ידי Shalev Ledani
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוסיף קבל זה לא הפיתרון.

זה פלסטר , וזה לא רצוי כמו שאמרו לך . לך למתקין משובח , שיבדוק את ההתקנה ויעוץ לך עצה לא בשביל למכור סתם קבל.

מעבר לזה אולי תשקול מעבר למגבר קלאס D שיקל על המערכת חשמל של הרכב שלך.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיווט פה הוא ממש לא טוב...מגבר אחד קצת דפוק אם אתה יכול להסתכל ביציאות של הפלוס מינוס שלו..."

זה האנדרסטייטמנט של השנה. :?

אתה לא צריך קבל. אתה צריך סדר בבלאגן שחוגג שם.

והחיווט שמגיע למגבר של הסאבים והפיצול המאולתר של כבלי החשמל שם הם בגדר אסון שמחכה לקרות.

ראשית, הבן כי ההספקים שציינת הם הספקי הספיגה של הרמקולים, מה שמשנה זה כמה המגברים מספקים בפועל (גם אם זה היה עובד כמו שאתה חושב, מגיעים רק ל-530W סה"כ). שנית, מאחר ומדובר במגברים עלומים למדי (זה של הסאבים לא מצאתי כל מידע, השני יתכן ומדובר במשהו קוריאני שלא ברור מה הדגם שלו) אין איך לענות כרגע על השאלה הזו, אבל מאמין שלא שם הבעיה כאמור.

אגב, יש לי תחושה (לא מבוססת) שהמגבר Gratia יהיה חזק יותר ויותר מתאים לסאבים.

אגב 2, כיצד אתה חותך את התדרים לסאבים (נראה שהמגבר על FLAT), עם איזה HU אתה עובד?

אגב 3, האם התיבה של הסאבים מפוצלת פנימית או שהם חולקים את אותו הנפח?

אם היית בוחר לבצע שידרוג כלשהו כרגע, איזה תקציב היית מוכן להשקיע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזעזע - שימוש במהדקי כבל (לוסטרא) שגם מעלה התנגדות ובנוסף לכך הצרו בצורה בלתי נתפסת את כבל הכוח שהתחבר למהדק ולעומת זאת הכבל הזערורי שיוצא ממנו - צוואר בקבוק - יותר נכון סיכה של מזרק.

בקיצור החיווט שם פסול. פותח השרשור לא צריך קבל, הוא צריך התקנה מחדש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה האנדרסטייטמנט של השנה. :?

אתה לא צריך קבל. אתה צריך סדר בבלאגן שחוגג שם.

והחיווט שמגיע למגבר של הסאבים והפיצול המאולתר של כבלי החשמל שם הם בגדר אסון שמחכה לקרות.

ראשית, הבן כי ההספקים שציינת הם הספקי הספיגה של הרמקולים, מה שמשנה זה כמה המגברים מספקים בפועל (גם אם זה היה עובד כמו שאתה חושב, מגיעים רק ל-530W סה"כ). שנית, מאחר ומדובר במגברים עלומים למדי (זה של הסאבים לא מצאתי כל מידע, השני יתכן ומדובר במשהו קוריאני שלא ברור מה הדגם שלו) אין איך לענות כרגע על השאלה הזו, אבל מאמין שלא שם הבעיה כאמור.

אגב, יש לי תחושה (לא מבוססת) שהמגבר Gratia יהיה חזק יותר ויותר מתאים לסאבים.

אגב 2, כיצד אתה חותך את התדרים לסאבים (נראה שהמגבר על FLAT), עם איזה HU אתה עובד?

אגב 3, האם התיבה של הסאבים מפוצלת פנימית או שהם חולקים את אותו הנפח?

אם היית בוחר לבצע שידרוג כלשהו כרגע, איזה תקציב היית מוכן להשקיע?

יש לי HU של פיוניר דגם AVH-X395BT

זה החיתוך של הסאבים דרך הHU

32116440_10214483878123355_5569807567632203776_n.jpg

2. התיבה של הסאבים מפוצלת כן

3. לגבי השדרוג משהו שיתאים לי למערכת עד 500 שקל נגיד כבלים אני יקנה מה שתגיד לי ואם תוכל להמליץ לי על מגבר טוב לסאבים כי הקומבינה שם זה ממש על הפנים מגבר עד 1300 שקל

4. הייתי רוצה באמת לדעת איך לחבר שתי מגברים בצורה נכונה חיפשתי על זה בפורומים לא הבנתי כל כך אנשים אומרים פיצול אבל זה לא ניראה לי בריא כל הקטע הזה אם יש איזה מפצל טוב שאפשר לקנות אם תוכל להסביר לי תודה רבה

5. הסאבים דוחפים מאוד יפה והנפילות מתח זה בווליום גבוהה שחכתי להגיד שכל האוטו מתפוצץ עוד רגע חח הסאבים מאוד דומיננטים

6. תודה רבה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאב וופרים אצלך חתוכים בסדר גמור סה"כ 80 הרץ בסלופ מאוד תלול (24 דיבי - דרגה רביעית).

אתה יכול אפילו לנסות לחתוך אותם נמוך יותר באזור ה60 הרץ ותקבל באס קצת יותר נקי ופאנצ'י (קיק דראם יותר חזק).

לגבי מפצלים - כאן דווקא אל תתפרע יותר מידי כי מדובר באביזר מאוד פשוט וגם הזולים עושים את העבודה היטב כמו למשל ציוד של מותגים כמו XSCORPION

כבלים תקפיד על כבלים טובים ממותגים כמו סאונדסטרים, קנו-קונזפטז או קונקשן (אודיסון) ובועביים נכונים יותר.

כבל ראשי 2 גייג' אם יש לך שלושה מגברים שונים והמונובלוק דוחף חזק - עד הפיצול ומהפיצול כבל 4 גייג' לכל מגבר.

מינוס ראשי מתא המטען גם כן 2 גייג' לפחות אם לא אפס גייג' ואז מהפיצול 4 גייג' לכל מגבר - לפחות למונובלוק מהפיצול תשתמש ב4 גייג' מתוצר איכותי.

פיוז על כבל ראשי בהתאם לאורך שלו והוראות היצרן - בגדול ל2 גייג' הייתי שם פיוז של 160 אמפר בצמוד למצבר - לא רחוק מעבר ל25 ס"מ מהמצבר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאב וופרים אצלך חתוכים בסדר גמור סה"כ 80 הרץ בסלופ מאוד תלול (24 דיבי - דרגה רביעית).

אתה יכול אפילו לנסות לחתוך אותם נמוך יותר באזור ה60 הרץ ותקבל באס קצת יותר נקי ופאנצ'י (קיק דראם יותר חזק).

לגבי מפצלים - כאן דווקא אל תתפרע יותר מידי כי מדובר באביזר מאוד פשוט וגם הזולים עושים את העבודה היטב כמו למשל ציוד של מותגים כמו XSCORPION

כבלים תקפיד על כבלים טובים ממותגים כמו סאונדסטרים, קנו-קונזפטז או קונקשן (אודיסון) ובועביים נכונים יותר.

כבל ראשי 2 גייג' אם יש לך שלושה מגברים שונים והמונובלוק דוחף חזק - עד הפיצול ומהפיצול כבל 4 גייג' לכל מגבר.

מינוס ראשי מתא המטען גם כן 2 גייג' לפחות אם לא אפס גייג' ואז מהפיצול 4 גייג' לכל מגבר - לפחות למונובלוק מהפיצול תשתמש ב4 גייג' מתוצר איכותי.

פיוז על כבל ראשי בהתאם לאורך שלו והוראות היצרן - בגדול ל2 גייג' הייתי שם פיוז של 160 אמפר בצמוד למצבר - לא רחוק מעבר ל25 ס"מ מהמצבר.

1. הכבל פלוס מהמצבר הוא 4 גייג יש לי כולה שתי מגברים הוא עבה וטוב עלה לי 300 שקל.

2. לגבי המפצלים אם תוכל לשלוח לי קישור מאיפה לקנות זה יעזור לי מאוד.

3. מונובלוק אין לי רק שני מגברים של 4 ערוצים כל מגבר הסאב נשמע מאוד טוב חזק לא מזייף ונקי כמו שאני אוהב

4. קניתי כזה כמו פחת שאם יש עומס יתר הוא קופץ עקב זה שכל פעם היו נשרפים לי פיוזים ובית פיוזים נמסים

31964086_10214485118034352_7255493913899696128_n.jpg

5.לגבי הכבל 4 גייג ממנו לפצל לכבל 8 גייג למגברים זה יתאים או דק מידי יש לי רק שני מגברים של 4 ערוצים אין לי עדיין מונבלוק בעתיד אם יקנה אני ישדרג את כל המערכת חשמל אפילו לכבל 0 גייג פשוט כרגע אם זה טוב למגברים כבל 4 גייג לפיצול של 8?

תודה רבה.

6. אם תוכל להמליץ לי על מגבר טוב לסאבים אני יודה לך מאוד מחפש משהו שידחוף אותם טוב ובעתיד רוצה לחליף את הסאבים למשהו קצת יותר עצבני

עריכה אחרונה על ידי Shalev Ledani
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מתחיל להיות סוג של "אתה לא מקשיב"

תשאיר את ה4 גייג' לשני המגברים הקיימים ותפצל אותו ל2 של 8.

למונובלוק תסלול 4 גייג' נוסף עם פיוז נוסף - ישירות מהמצבר עד המגבר - בלי פיצולים.

תיתן מינוס מהשלדה ישירות למונובלוק.

תיתן מינוס מהשלדה למפצל ומשם לשני המגברים.

כל מתקין הכי פשוט בעולם מחזיק מפצלים כאלו - אתה ממש לא צריך לינק לשום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מתחיל להיות סוג של "אתה לא מקשיב"

תשאיר את ה4 גייג' לשני המגברים הקיימים ותפצל אותו ל2 של 8.

למונובלוק תסלול 4 גייג' נוסף עם פיוז נוסף - ישירות מהמצבר עד המגבר - בלי פיצולים.

תיתן מינוס מהשלדה ישירות למונובלוק.

תיתן מינוס מהשלדה למפצל ומשם לשני המגברים.

כל מתקין הכי פשוט בעולם מחזיק מפצלים כאלו - אתה ממש לא צריך לינק לשום דבר.

הבנתי תודה רבה

עוד שאלה רציתי לדעת אם מונובלוק יכול לדחוף שני סאבים כי בעצם זה יציאה אחת לסאב אחד מהמנובלוק ואם כן תוכל להמליץ לי על מונובלוק טוב שמתאים לסאבים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ חיפוש על חיבור רמקולים במקביל ועל חיבור רמקולים בטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...