Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב השכרה, נגרר לאחר הופעת תקלה, כעת טוענים לנזק גחון ורדיאטור

שימו לב! השרשור הזה בן 2173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

בשבוע שבעבר הכנסתי את הבייבי שלי למכון גירים לטיפול בגיר , לאחר שהופיע תקלה (היה נדרש שיפוץ גיר בסופו של דבר) , מאחר שהרכב היה נדרש להשאר מספר ימים, ניגשתי לחברת השכרה הקרובה לביתי (שלמה סיקס) להשכיר רכב לימים על מנת שאוכל להמשיך בשגרה הקיימת (עבודה בית וכו')

אפשר לומר שהרכב יותר עמד בבית מאשר נסע, עשה נסועה מאוד קטנה של כ15 ק"מ ביום במקרה הטוב, ביום שישי (שישי האיום אפשר לומר - היה חום ושרב מהגיהנום) , נסעתי לסידורים דחופים במרכז בבוקר, בעת חזרתי נוסע על כביש 4 לצפון בראשלצ, פקק עצום מפה ועד הודעה חדשה. נוסע לאט לאט הכל בסדר. לאחר זמן רב של נסיעה איטית הגעתי לאיזור מורשה ואני שם לב ברמזור שהמחוג של הטמפ' נמצא במינימום, ממשיך לנסוע מתחת לגשר , עוצר מכבה , מניע מחדש המחוג עולה לשניה ל90 ונופל חזרה, אמרתי טוב אולי תקלת לוח ... (גם את זה עברנו) ממשיך לנסוע כמה דקות , מגיע כבר כמעט לרעננה כפ"ס , מרגיש שהמזגן הפסיק לעבוד , עובד אך לא מקרר, אמרתי טוב , יום שרב , 40 מעלות בשקט, אולי חם לאוטו , (למרות המחוג לא מציג כלום) מגיע לרחוב,במקביל מתקשר לשירות של שלמה סיקס נדלקת נורת CHECK ENGINE צהובה, עוצר את האוטו , הבחור עונה , מסביר לו את הדברים , הנל אומר אין בעיה שולח לך גרר ורכב חליפי , שם את האוטו , מסתכל עליו , לא נראה משהו חריג , אין נזילות או משהו סביבו , הכל נראה שגרתי.

מגיע הגרר לאחר שלוש שעות בערך , מביא קוריאנית אחרת, מוריד אותה, מניע את הרכב התקול , עולה איתו לגרר ושלום על ישראל.

היום הוחזר להם הרכב החליפי, חתמתי ועליתי למכונית שלי שחזרה כבר ממכון הגירים.

ולפתע טלפון

בחורה נחמדה משלמה סיקס רעננה שמספרת לי שהרכב נגרר למוסך ויש תקלה ברדיאטור , מגדירה את זה שוב ושוב "נזק חדש" , אמרתי לה לאחר שהקשבתי היטב לדבריה, שאין שום סיבה לנזק חדש או אחרת מאחר שהרכב לא עבר תאונה , לא נפגע, לא נפל ולא כלום, סה"כ עמד בפקק ארוך ארוך ביום שרבי , כמו כן ציינתי אם יש נזק ברדיאטור , איפה המכה בחזית (הגיוני לא?) אין מכה בחזית , המכה מלמטה ויש נזק גחון ואם אני רוצה לשלוח שמאי ו....

הסברתי לה שוב... את כל מה שכתבתי מעלה. השתלשלות אירועים , רכב לא התחמם , סהכ מזגן הפסיק לעבוד, הרכב נסע , בסוף נדלק נורה צהובה, וגם עלה בנסיעה על הגרר.

טוענת שבמוסך אומרים שהרדיאטור ניזוק מלמטה (בכל נסיונותי להבין איך פגיעה ברדיאטור מתקיימת בחלקו התחתון מבלי לרסק 1000 מכלולים אחרים)

הסברתי לה בצורה ישירה שאין לי שום קשר לנזק , והדבר היחידי שאני חושב עליו זה שפשוט אם אכן הרדיאטור עם נזק כנראה שזה עקב החום הכבד שהיה, אך לא כתוצאה ממכה או נפילה או תאונה כי בודאות לא היתה כזאת.

שמעתי סיפורים בעבר על מקרים כאלו אך לא האמנתי שהם נכונים , לפחות לא רובם, מרגיש כאילו מנסים להפיל עלי נזק שהיה ברכב והתפרץ ככל הנראה שהיה אצלי וכעת טוענים שאני אמור לשאת בהוצאות.

כיצד מתקדמים מפה, לא מתכוון לוותר , בייחד שאני יודע שלא היו דברים כאלו מעולם בעת שהרכב היה אצלי :-(

עריכה אחרונה על ידי elians

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

הייתי מבקש מהם לבדוק מתי הפעם האחרונה הרכב ביקר במוסך לצורך טיפול/ תיקון.

לבדוק כמה השכרות בוצעו מאז הכניסה האחרונה של הרכב למוסך ולאיזה תקופות.

כשרכב נמסר/חוזר מלקוח אף אחד לא בודק את הרכב מללמטה כך שיתכן שיום לפני שלקחת את הרכב הוא חזר עם מכה מלקוח אחר אשר לא דיווח על כך והנזק "נפל" עליך.

יתכן והרדיאטור ניזוק מלמטה כתוצאה מנסיעה בשטח/ עליה על חפץ כל שהוא וכו' לכן לא מחייב תמיד שיהיה נזק בחזית הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

הייתי מבקש מהם לבדוק מתי הפעם האחרונה הרכב ביקר במוסך לצורך טיפול/ תיקון.

לבדוק כמה השכרות בוצעו מאז הכניסה האחרונה של הרכב למוסך ולאיזה תקופות.

כשרכב נמסר/חוזר מלקוח אף אחד לא בודק את הרכב מללמטה כך שיתכן שיום לפני שלקחת את הרכב הוא חזר עם מכה מלקוח אחר אשר לא דיווח על כך והנזק "נפל" עליך.

יתכן והרדיאטור ניזוק מלמטה כתוצאה מנסיעה בשטח/ עליה על חפץ כל שהוא וכו' לכן לא מחייב תמיד שיהיה נזק בחזית הרכב.

זה משהו שאבדוק עימם , כמו כן הרכב התקול היה עם כ80000 קילומטר , אם הולכים לפי סדר הטיפולים הממוצע ליונדאי שכזו, עברו כמה אלפים מאז שהיה במוסך, על החלון היתה מדבקה של טיפול נדרש ב90000.

לגבי עניין המכה ברדיאטור , גם אם בתחתית הרכב תהיה פגיעה (וראיתי פגיעות כאלו בעברי בתחום התביעות בחברת ביטוח) צריכה להיות פגיעה ממשית בתחתית הרכב ולרוב תוך ריסוק או הרס של הגחון , אני מחכה לתמונות שלהם. כמו שציינתי זה לא הולך לעבור בשקט. לא מסוגל עם זה שמנסים להפיל אחריות כי נוח להם.

הרכב הנ"ל אכן היה אצל מישהו אחר וכנראה הוחזר גם באותו היום, מאחר שאני הגעתי לקחת אותו הרכב לא היה מוכן עדיין למסירה. הייתי צריך לוותר עליו ברגע שהבחור שם אמר לי שהרכב "פצוע" , ועברנו על המעיכות / פגיעות הרבות שהיו בכל צידי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, מכיר סיפור דומה רק עם מסחרית אופל ויוארו של שלמה. אחרי הסיבוב לרישום פגמים ולפני שלקח את הרכב , פתח רגע דלת נהג וטיפס לראות את הגג. תתפלא אבל על הגג היה חריץ עמוק לכל האורך. מיד קרא חזרה לבחור עם הדפים כדי שיוסיף...מסקנה : לצלם מלמעלה, מלמטה , מהצדדים ותמיד להגדיל ביטוח השכרה ככה שאין השתתפות.

מה גובה השתתפות עצמית במקרה ששלמה סיקסט תתבע אותך ? ₪2500 ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, מכיר סיפור דומה רק עם מסחרית אופל ויוארו של שלמה. אחרי הסיבוב לרישום פגמים ולפני שלקח את הרכב , פתח רגע דלת נהג וטיפס לראות את הגג. תתפלא אבל על הגג היה חריץ עמוק לכל האורך. מיד קרא חזרה לבחור עם הדפים כדי שיוסיף...מסקנה : לצלם מלמעלה, מלמטה , מהצדדים ותמיד להגדיל ביטוח השכרה ככה שאין השתתפות.

מה גובה השתתפות עצמית במקרה ששלמה סיקסט תתבע אותך ?

הביטוח שלהם כנגד תאונות , מחריג (באופן מפליא) תקלות גחון , מכלולים תחתונים וכל נזק שאינו כתוצאה מפגיעה ברכב או מרכב צד ג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת ברוב חברות ההשכרה: צמיגים, שמשות ומרכב תחתון לא מכוסים כברירת מחדל. אפשר לכסות עם ביטוח חיצוני. שלח שמאי גם מטעמך .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, הגורר היה צריך לתעד את מצב הרכב ולהחתים אותך בדיוק כפי שאמורים לתעד ולהחתים כשמחזירים את הרכב לסוכנות. כאן הייתה הפשלה שלהם. בשפה משפטית זה נקרא, לדעתי, רשלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, הגורר היה צריך לתעד את מצב הרכב ולהחתים אותך בדיוק כפי שאמורים לתעד ולהחתים כשמחזירים את הרכב לסוכנות. כאן הייתה הפשלה שלהם. בשפה משפטית זה נקרא, לדעתי, רשלנות.

הבחור צילם את הרכב מארבעת צדדיו ונסע, זה מרגיש שהם נתפסים על התקלה שהיתה ומבחינתם חד משמעית אשם,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רציני. צריך לראות מה קורה מתחת לרכב, לחפש פגיעות, להראות לך במקום את ה"פגיעה" ברדיאטור, למלא טופס החזרת רכב כמו החזרה רגילה. הרכב הוחזר לחברה רק שבמקום אחר ולא נראה שעשו זאת כראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד להם שזה לא אתה ושלא יעזו לגבות ממך כסף (ואם הם גובים, תבטל דרך החברת אשראי) ושאם הם ממש רוצים אז תתראו בבית משפט, שם הוכחת הנזק עליהם. מקווה שיש לך עותקים של הטפסים בעת מסירת וקבלת הרכב תשמור אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד להם שזה לא אתה ושלא יעזו לגבות ממך כסף (ואם הם גובים, תבטל דרך החברת אשראי) ושאם הם ממש רוצים אז תתראו בבית משפט, שם הוכחת הנזק עליהם. מקווה שיש לך עותקים של הטפסים בעת מסירת וקבלת הרכב תשמור אותם.

הבהרתי להם את זה פעמיים בשיחות מוקלטות, לגבי עניין עותקים של מסירת הרכב, יש לי אותם בידי כולל צילומים של הרכב שצילמתי בעצמי, אם צריך להגיע לתביעה גם אגיע איתם. שיטת המצליח הזאת חורה לי מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...