Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לסוכן ביטוח לביטוח משכנתא (חיים/מבנה)

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 2119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יותר מידי שנים עם סוכן רדום שלא ממש אכפת לו.

המחירים שאני משלם באמת מוגזמים.

מחפש המלצה לסוכן / חברה משתלמת.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כ-5 שנים נזקקתי לביטוח משכנתא. את ביטוח הרכוש (וגם ביטוח השיפוצים) רכשנו מסוכן הביטוח הקבוע במחירים סבירים.

ביטוח חיים הוא עניין יקר בגיל 55, לפיכך עשיתי סקר השוק ואפילו התמקחתי, המחיר ההתחלתי היה למעלה מ-500 ש"ח לחודש, אחרי סבב מיקוח נסגר 270 ש"ח בביטוח ישיר, ויתכן שמיקוח נוסף היה חוסך עוד משהו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מעדכן שקיבלתי את המלצתך.

למען האמת, הם לא היו יותר מידי מקצועיים ופספסו פרטים בניירת שהעברתי להם, מה שגרם בפועל להפרש בין ההצעה הראשונית למחיר בפועל. כך שה'החיסכון' ממש לא היה משמעותי.

הם גם ניסו לדחוף עוד מוצרי ביטוח...

אבל בגלל שפשוט הסוכן הקודם יצא לי מכל החורים, זרמתי איתם.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עושה סקר שוק נרחב כל פעם שאני מחדש ביטוח. זה כולל בדר"כ 6-7 טלפונים, כולל הביטוח של הבנק, ביטוחים ישירים, 2-3 סוכנים שהיה לי איתם ניסיון וסוכן בהסדר דרך העבודה. בשנתיים האחרונות AIG יצאו הכי זולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עשית סולל הדרך, מקווה שבדקת והשוות היטב את המפרטים השונים.

גם אני עזבתי סוכן אחרי 5 וחצי שנים של ביטוח משפחתי ועברתי לחב'

הביטוחים הישירים.

חשוב מאד לדעת שתי מסקנות ותובנות שרכשתי בדיעבד.

אם עוברים מחברה לחברה לא מפסידים ותק או נדרשת תקופת אכשרה (המתנה)

נוספת בתנאי שהיית מבוטח בחברה אחרת באותו ביטוח (מחלות קשות שלא נדע וכו)

אפשר להשיג הנחות משמעותיות גם אם הסוכן טוען שאין מצב וחצי מצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ספיריאל 270 שח שציינת זה חיים משפחתי?

תלוי גם מה גובה הקרן פיצוי והאם גם כולל מחלות קשות שלא נדע.

אגב לא נעים להזכיר את זה אבל ביטוח כזה (מ''ק)לבת (15)

עולה סה''כ כ 20 ש''ח שזה כ''כ זול שלדעתי MUST.

רק בריאות.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למי התכוונת

להמלצתך

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכני ביטוח זה עם מעצבן
:x
...

לפני שנה עשיתי ביטוח דירה דרך סוכן שקושרתי אליו מהאתר של משכנתאמן. לפני כמה ימים קיבלתי הודעה למייל שביטוח הדירה שלי מתחדש לשנה נוספת... אלא מה - המחיר עלה ב-42% !!! WTF?!

האתר של AIG נתן הצעה איפשהו באמצע בין המחיר ששילמתי שנה שעברה לזה שהוצע על ידי הסוכן לשנה הבאה.

עכשיו מחכה שיחזרו אלי מהסוכן לראות אם הם רוצים לוותר על לקוח או אשכרה לעבוד בשבילו ולהתמקח עם חברת הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל להמליץ לך על אבא שלי.

כשאני גר איתו בבית, שומע את הלקוחות שהוא מדבר איתם, רואה אותו נוסע לפגישות בשעות לא שעות ויורק דם בשביל כל לקוח,

אני פשוט יכול להיות גאה בזה שהוא אבא שלי.

הוא יגיע לביתך, יבדוק את כל הפוליסות הקיימות שלך, מה שטוב הוא יגיד לך להשאיר, מה שכדאי לשפר הוא יציע לך.

*אני מציע אותו לא כי הוא אבא שלי, ולא כי יש לי איזה רווח כלשהו מזה, אלא רק מתוך צורך אישי של פותח השרשור ורק כי אני בטוח שתהיה מרוצה.

אביב.

עריכה: סוכן לביטוחי חיים, בריאות וסיעוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...