Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על מוסך מרכזי פיג'ו סיטרואן ראשון לציון

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכחתי לכתוב שמדובר במוסך מוסך שרתון בכותרת. אם יש מישהו שיכול בבקשה לשנות את הכותרת ל:

"חוות דעת על מוסך מורשה פיג'ו סיטרואן שרתון ראשון לציון"

נסעתי לעשות ל108 שלי טיפול ראשון במוסך.

הסיבה שבחרתי במוסך הזה היא בגלל שהם נתנו את המחיר הכי זול בסביבה לטיפול ראשון לרכב בהפרש של כ120 ש"ח מהמקום השני ובהפרש של כ200 ש"ח מהמוסך הכי יקר בסביבה.

הגעתי למוסך ב7 ורבע בבוקר.

אני שונא מוסכים מורשים בגלל ניסיון עבר עשיר איתם בגלל זה הגעתי בכוננות מראש.

הופעתי לגלות שאין במוסך הזה יותר מידי שופוני כמו במוסכים מורשים אחרים. קבלה ומוסך.

יש קפה שחור ומים בלי מכונת אספרו יוקרתית ו10 פקידות שאני צריך לממן וזה נחמד.

קיבל אותי מישהו שכנראה מנהל השירות, כמה דקות במחשב ויצאנו אל הרכב. הפעלתי מצלמה בזמן בדיקת הרכב וצילמתי את כל התהליך. לנציג שעבר איתי על האוטו לא היה בעיה עם זה. חתמתי על טופס שמציין שאין לרכב שלי שום פגיעות והרכב מיד עלה על ליפט.

הגעתי מוכן מראש אחרי שבדקתי בלמים וידעתי שהם במצב נהדר. מניסיון בלמים זה משהו שמוסכים מורשים מאוד אוהבים לדחוף ללקוחות, גם אם הבלמים הוחלפו יום קודם במוסך אחר (מניסון עבר אישי).

כמו כן ביקשתי מהמנהל שירות להוסיף קצת נוזל קירור לרכב שלי בגלל שקיבלתי אותו מהיבואן עם נוזל קירור על קו המינימום. הנוזל הוסף ללא תשלום.

אחרי 55 דקות יצאתי מהמוסך. לא ניסו לדחוף לי שום דבר. אמרו לי שהרכב במצב מעולה ויש עוד הרבה בשר לבלמים ככה שאין צורך לגעת בהם.

ביקשו ממני יפה לשים מסגרות של המוסך למסגרות של המספרי הרישוי ונענתי בחיוב בגלל שהמסגרות שלובינסקי שמו לי היו על הפנים וכל הזמן החליקו ימינה ושמאלה על המספר.

עקבתי אחרי כל הנעשה על הרכב. הכל בוצע כמו שצריך וגם בדקתי שהחליפו לי פילטר מזגן. גם זאת נקודה רגישה במוסכים מורשים, מחייבים אותך ב150 ש"ח אבל למוסכניק קשה להתכופף לתא כפפות אז הוא פשוט משאיר את הישן.

בסך הכל החוויה הייתה מאוד חיובית. לא דחפו לי שום דבר. לא ווישרים, לא פוליש לפנסים, לא תוסף דלק, לא מים לוישרים ולא עץ ריח. ובסוף התהליך קיבלתי שובר לשטיפה חיצונית בתחנת דלק ממול שזרקתי מיד לפח בגלל שאני לא נותן לברברים כאלה להשחיט את הצבע של הרכב שלי :lol:.

לסיכום: מהיר, זול יחסית לשאר המורשי יבואן ובלי שופוני מיותר.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...