מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1
    נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של Alkash

Thumbs up חוות דעת על מוסך מרכזי פיג'ו סיטרואן ראשון לציון

שכחתי לכתוב שמדובר במוסך מוסך שרתון בכותרת. אם יש מישהו שיכול בבקשה לשנות את הכותרת ל:
    "חוות דעת על מוסך מורשה פיג'ו סיטרואן שרתון ראשון לציון"

נסעתי לעשות ל108 שלי טיפול ראשון במוסך.
    הסיבה שבחרתי במוסך הזה היא בגלל שהם נתנו את המחיר הכי זול בסביבה לטיפול ראשון לרכב בהפרש של כ120 ש"ח מהמקום השני ובהפרש של כ200 ש"ח מהמוסך הכי יקר בסביבה.

הגעתי למוסך ב7 ורבע בבוקר.

אני שונא מוסכים מורשים בגלל ניסיון עבר עשיר איתם בגלל זה הגעתי בכוננות מראש.

הופעתי לגלות שאין במוסך הזה יותר מידי שופוני כמו במוסכים מורשים אחרים. קבלה ומוסך.
    יש קפה שחור ומים בלי מכונת אספרו יוקרתית ו10 פקידות שאני צריך לממן וזה נחמד.

קיבל אותי מישהו שכנראה מנהל השירות, כמה דקות במחשב ויצאנו אל הרכב. הפעלתי מצלמה בזמן בדיקת הרכב וצילמתי את כל התהליך. לנציג שעבר איתי על האוטו לא היה בעיה עם זה. חתמתי על טופס שמציין שאין לרכב שלי שום פגיעות והרכב מיד עלה על ליפט.

הגעתי מוכן מראש אחרי שבדקתי בלמים וידעתי שהם במצב נהדר. מניסיון בלמים זה משהו שמוסכים מורשים מאוד אוהבים לדחוף ללקוחות, גם אם הבלמים הוחלפו יום קודם במוסך אחר (מניסון עבר אישי).

כמו כן ביקשתי מהמנהל שירות להוסיף קצת נוזל קירור לרכב שלי בגלל שקיבלתי אותו מהיבואן עם נוזל קירור על קו המינימום. הנוזל הוסף ללא תשלום.

אחרי 55 דקות יצאתי מהמוסך. לא ניסו לדחוף לי שום דבר. אמרו לי שהרכב במצב מעולה ויש עוד הרבה בשר לבלמים ככה שאין צורך לגעת בהם.

ביקשו ממני יפה לשים מסגרות של המוסך למסגרות של המספרי הרישוי ונענתי בחיוב בגלל שהמסגרות שלובינסקי שמו לי היו על הפנים וכל הזמן החליקו ימינה ושמאלה על המספר.

עקבתי אחרי כל הנעשה על הרכב. הכל בוצע כמו שצריך וגם בדקתי שהחליפו לי פילטר מזגן. גם זאת נקודה רגישה במוסכים מורשים, מחייבים אותך ב150 ש"ח אבל למוסכניק קשה להתכופף לתא כפפות אז הוא פשוט משאיר את הישן.

בסך הכל החוויה הייתה מאוד חיובית. לא דחפו לי שום דבר. לא ווישרים, לא פוליש לפנסים, לא תוסף דלק, לא מים לוישרים ולא עץ ריח. ובסוף התהליך קיבלתי שובר לשטיפה חיצונית בתחנת דלק ממול שזרקתי מיד לפח בגלל שאני לא נותן לברברים כאלה להשחיט את הצבע של הרכב שלי .

לסיכום: מהיר, זול יחסית לשאר המורשי יבואן ובלי שופוני מיותר.

נערך לאחרונה על ידי Alkash : 06/05/18 ב-11:24

2. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

בעניין: אולי יעניין אותכם גם

נושאים דומים

1. חוות דעת שלילית על מוסך מורשה מרכזי סיטרואן ב"ש.
    By EmptySoul in forum פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 08/02/16, 0:14
  2. מוסך מוטי ניסים - מוסך מומחה מיצובישי, GM ואופל בראשון לציון - חוות דעת גולשים
    By מדריך העסקים של carsforum in forum פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 30/04/15, 15:15
  3. מוסך כפיר 053-8095093 - מוסך המתמחה במכונאות רכב בראשון לציון - חוות דעת גולשים
    By מדריך העסקים של carsforum in forum פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 01/08/13, 9:01
  4. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 24/09/12, 11:19
  5. מוסך מרכזי של מיצובישי באזור ראשון לציון
    By guybaskin in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 04/10/11, 11:36

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות