Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איכות שמע בשיחות BLUETOOTH במערכות אנדרואיד סיניות, מי מכיר?

שימו לב! השרשור הזה בן 2152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, מעוניין להתקין מערכת אנדרואיד (לדוגמא של JOYING או חברה אחרת משלל חברות המדבקה הקיימות) ברכבי (סיוויק 15' 5דל' ידנית),

מניסיון של 2 מערכות קודמות ברכב קודם (אנדרואיד 4.4, והאחרונה 6 עם מעבד אינטל) המערכת עובדת חלק אבל הבעיה שלה זה דיבורית בלוטוס' גרועה מאד! אפילו האופציה של 'שימוש במיקרופון חיצוני' לא עוזרת.

המערכת הנוכחית ברכבי היא פשוטה, AUX,דיסק,רדיו לא מעניינים ואין לי שום שימוש בהם(משתמש בסטרימינג דרך בלוטוס מהנייד) היתרון היחיד בה זה הדיבורית המושלמת כולל כפתורי ההגה עם שיחת זיהוי קולית בשביל להתקשר, לא נתקלתי בדיבורית ששומעים ונשמעים באופן מושלם וחבל לי לוותר על זה.

יש למישהו ניסון עם מערכת אנדרואיד סינית(או אפילו מותג אם קיים כזה) שיש בה דיבורית מושלמת לשמיעה מושלמת ל2 המשתתפים?

או לחלופין, מה הפתרון לדיבורית מושלמת + שימוש באנדרואיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בJoying שיש לי הדיבורית ממש לא משהו, הגיע מיקרופון חיצוני עם המכשיר ולא הרכבתי אותו בהתקנה - יכול להיות שזו הסיבה.

אם מישהו כן השתמש בו - אשמח לדעת אם זה משפר את איכות השיחה (אנשים לא שומעים אותי טוב ברוב הפעמים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי, ברכב הקודם הייתה לי מערכת של JOYING אנדרואיד 6, שם חיברתי מיקרופון חיצוני שהגיע בערכה וגם איתו היה בלתי אפשרי לנהל שיחות, כך שלמעשה זה לא שינה שום דבר.

יש למישהו פתרון איך אפשר להנות ממערכת אנדרואיד מתקדמת ולנהל שיחות בצורה מושלמת הכוללת מענה מכפתורי ההגה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם מערכת אנדרואיד של Joying, בהתקנה חיברתי בנוסף את המיקרופון שמקבלים,

ניהול שיחה מתבצע בצורה נוחה (מתקשר, עונה ומנתק דרך ההגה), שומעים אותי ואני שומע את הצד השני. אפילו לפעמים עם חלון פתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש עם מיקרופון מובנה ולא כזה שמתקינים על התקרה.

שומעים אותי על הפנים,גם אני בקושי שומע את מי שמדבר איתי. אולי רק על ווליום מקסימלי.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם מערכת אנדרואיד של Joying, בהתקנה חיברתי בנוסף את המיקרופון שמקבלים,

ניהול שיחה מתבצע בצורה נוחה (מתקשר, עונה ומנתק דרך ההגה), שומעים אותי ואני שומע את הצד השני. אפילו לפעמים עם חלון פתוח.

איפה מיקמת את המיקרופון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצד שמאל מעל ראש הנהג, בחיבור עם הקורה על הכיסוי של כרית האוויר.

במערכת עצמה יש אפשרות להפעיל מיקרופון פנימי או חיצוני, בשניהם השיחה גרועה ולא שומעים אותי.

יש גם אופציה להפחית 'רעשי רקע' או משהו כזה, גם שם ב2 המצבים (גבוה\נמוך) קיבלתי תלונות מהאנשים בשיחה שהם שומעים את עצמם ושומעים אותי מאד מאד חלש.

הייתי כמעט כל נהיגה צריך להעביר למצב רמקול ולמקם את הטלפון באיזה פינה ליד הנהג על מנת שאוכל לשמוע.

עוד דעות?

הבנתי שיש אפשרות לרכוש בכלל מיקרופון חיצוני מאיביי למשל, מיקרופון 'מותג' לדיבוריות עם מסנן רעשים בעלות של כמה כ20 דולר, מישהו התנסה בזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...