Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת רמקולים לחדר עבודה

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 1935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק, מעוניין לאבזר חלל גדול המתפקד כסלון+חלל עבודה, מלבן בגודל 6*3.3 מטר (20 מ"ר) במערכת אודיו, בחלל הזה יש גם מחשב וגם טלוויזיה, השאיפה הפנטזית היא מערכת שמחוברת גם למחשב וגם לTV עם רמקולים וסאב בחלל והכל אלחוטי, מכיוון שאני לא מבין כלום בעולם האודיו אין לי מושג אם הטכנולוגיה כבר שם, האם קיים משהו כזה ובמידה וכן אשמח לקישור.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון.

לאחרונה חזרתי מחול עם מגבר 2.1 חדש 101EQ ELAC לחדר עבודה.

הוא עובד מצוין עם ה KEF והסאב.

מאוד מאוד מרוצה מהתוצאה הסופית.

הפרויקט הבא - החלפת מסך.

desktop.jpg

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומקלדת :lol:

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון.

הפרויקט הבא - החלפת מסך.

[ATTACH=CONFIG]506682[/ATTACH]

אם הרמקולים מונחים על השולחן, רגליות גומי (כאלו שמגינות על דלתות. עולה גרושים) ייתנו לך שיפור מורגש בסאונד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
ומקלדת :lol:

הפידבק נלקח ברצינות.

הקפצה לצורך עדכון - המהפך הושלם.

הוחלפו המסך, העכבר, המקלדת והכיסא.

כמו כן הוספתי בסיס ספוגי מתחת לרמקולים.

פשוט תענוג!

20190105_152221.jpg

אגב, המגבר של NAD שהוזמן במקור לחדר העבודה עבר לחדר השינה יחד עם רמקולים קטנים במיוחד.

התוצאה מפתיעה לטובה.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק, מעוניין לאבזר חלל גדול המתפקד כסלון+חלל עבודה, מלבן בגודל 6*3.3 מטר (20 מ"ר) במערכת אודיו, בחלל הזה יש גם מחשב וגם טלוויזיה, השאיפה הפנטזית היא מערכת שמחוברת גם למחשב וגם לTV עם רמקולים וסאב בחלל והכל אלחוטי, מכיוון שאני לא מבין כלום בעולם האודיו אין לי מושג אם הטכנולוגיה כבר שם, האם קיים משהו כזה ובמידה וכן אשמח לקישור.

Logitech Z906 5.1

עוד רגע אודיופילים יעלו אותי על המוקד, אבל לדעתי מדובר ברמקולים לא רעים בכלל. הרמקולים מתאימים במיוחד לצריכת תוכן כגון משחקים וסרטים. מחיר שפוי. הסאב ירעיד את כל הבית. ניתן לחבר עד 6 מקורות אודיו.

אני תליתי את הרמקולים על הקירות באמצעות wall mounts שעלו לי 100 שקל ב-ebay ל-5 יחידות והעברתי את הכבלים (קניתי יותר איכותיים בארץ) בתוך הקירות. מאוד מרוצה מהמערכת. חווית משחק וצפייה בסרטים השתדרגה משמעותית.

אין בעולם אודיו אלחוטי אמיתי. רמקולים צריכים לקבל חשמל. הדבר היחיד שאלחוטי חוסך זה כבל שיעביר את האודיו. חבל על הטרחה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון.

הפרויקט הבא - החלפת מסך.

[ATTACH=CONFIG]506682[/ATTACH]

איזה קטע גם לי יש את המחשב ALL IN ONE הזה רק שהוא כבר התיישן ואני משתמש בו רק בתור מסך, ממש אוהב את המסך הזה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...