Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית רכב חדש היברידי 2018. פריוס, נירו או איוניק?

Aryy28il
שימו לב! השרשור הזה בן 2165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אישית אני מאוהב בטויטה. היה לי 5 שנים קורולה. היות ואני גומע כ25 אלף ק"מ בשנה, אני אמור לחסוך כ5 אלף שקל בשנה. מצד שני אני חייב שיהיה הכי נח ומרווח, וכן שקט בנסיעה מהירה.

מאידך, היות ואני מתכוון להשאר עם הרכב לאיזה 8-10 שנים, חשוב לי מאד גם שיהיה מאובזר בטכנולוגיה מתקדמת הן בנוחות והן בבטיחות.

אני למעשה כמעט סגור על פריוס, אבל אני שומע יותר ויותר על מתחרות יעילות כדוגמת הקיה נירו ויונדאי איוניק.

אשמח לקבל חוות דעת מסכמת.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנחומיי - כל שלושת הרכבים שציינת נופלים ובגדול כשזה נוגע לשקט בנסיעה מהירה. תחסוך עוד קצת ותנסה להצטייד באופטימה או סונטה היברידיות שיהיו מוצלחות יותר מהבחינה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תחליף לתחושה שלך - תעשה נסיעת מבחן בכל המועמדות ותחליט מה הכי מתאים לך. אני הייתי מוסיף לרשימה את היונדאי סונטה וקיה אופטימה ההברידיות שעולות ב-0 ק"מ בסביבות 140K.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שהאופטימה לא חסכונית בדלק במיוחד. 1/15.

המחירים של אופטימה וסונטה גבוהים יותר.

אם נתמקד באופי רכב כמו פריוס, האם יש תחליפים טובים יותר ממנה?

אגב, חשוב לי גם אמינות, שטויוטה מצטיינת בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיוניק מאובזרת מאוד ומציעה חבילה משתלמת. כל מי שאני מכיר שקנה איוניק, ואני כבר מכיר לא מעט כאלה, מרוצה מאוד.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים באמת מצויינים ונותנים תמורה מעולה למחיר , הכי טוב לבצע נסיעת מבחן כאשר גם אני מסכים עם החברים שתפזול לסגמנט מעל של אופטימה וסונטה .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיוניק מאובזרת מאוד ומציעה חבילה משתלמת. כל מי שאני מכיר שקנה איוניק, ואני כבר מכיר לא מעט כאלה, מרוצה מאוד.

אכן אחרי 63K ק"מ אני מרוצה, אבל שקיטה היא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה מקורות הציעו לעובדים רכבי ליסינג חדשים. כמובן לאיוניק היה ביקוש אדיר.

מקורות החליטו ביוזמתם לבצע בדיקות קרינה בתא הנוסעים. בספסל האחורי נמדדה חריגה של פי 8 מהמותר בתקן, בספסל הקדמי נמדדה חריגה גם כן, נמוכה יותר.

בטויוטה אוריס ההיברידית לא היו חריגות מהתקן.

לגבי הנירו לא יודע אם בדקו.

הבהרה: אינני עובד מקורות ואני מכיר את הסיפור מקרוב משפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את דו"ח הבדיקה הזה וכדאי לקחת אותו בערבון מוגבל. בכל מקום בו יש וועד עובדים ולוועד יש אג'נדה - הוא ימצא דרך לקדם אותה.

מקורות לא הזמינו את הדו"ח הזה אלא וועד העובדים (שכנראה) לא היה מרוצה מהבחירה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה מאוד פשוטה - אתה מקבל ים אבזור ומקדם פוזה יחסי (חישוקי 17"), עבור מי שזה משחק עבורו תפקיד ולא עוד ליסינג משעממת ברמת גימור מסורסת. עכשיו כשיש גם את הנירו ב 0 ק"מ וליסינג, סביר להניח שמחפשי המרווח הפנימי והלוק המיני-ג'יפון ייקרצו אליה יותר.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הופך את האיוניק למבוקשת בליסינג ? ה500 שקל הנחה בשווי מס ?

החבילה כולה: ההנחה בשווי המס, האבזור הכללי, ובעיקר האבזור הבטיחותי. סביר להניח שזה לא רק שווי השימוש - חלק מהחברות גובות מהעובד פחות כי הרכב חסכוני והדלק עולה להן פחות.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...