Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאוטלנדר 2018. מה נשתנה?

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 1106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן גם אני. אף אחד באנגליה לא קונה אאוטלנדר רגילה ואין סיבה לקנות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הסיבה שבארץ כמעט שלא רוכשים את ה- phev:

ה- phev הוא רק בעל 5 מקומות לעומת 7 מקומות בגרסאות ה- 2 ליטר בנזין הרגילות.

מחיר ה-phev יקר הרבה יותר מגרסאות ה- 5 מושבים של האאוטלנדר (וגם מגרסאות ה- 7 מושבים).

התכונות הדינמיות ונוחות הרכב נפגעות קשה ב- phev עקב משקל גדול יותר והקשחת מתלים כדי לתמוך באותו משקל.

ב-phev יש סרבול בהתקנת עמדת טעינה (שבחלק מהמקרים גם לא ניתן לביצוע) ובהטענת הרכב.

בגרסאות 5 מושבים יש רכבים מתחרים של יצרנים אחרים, מאד מוכשרים ו/או רכבים שמתומחרים אפילו נמוך יותר מהאאוטלנדר 5 מושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-phev יש סרבול בהתקנת עמדת טעינה (שבחלק מהמקרים גם לא ניתן לביצוע) ובהטענת הרכב

לא שונה מכל רכב פלאג אין אחר מבחינה זו. דווקא למיצובישי ספציפית יש בארץ תקינה להטענה מעמדת חשמל רגילה שזה יתרון מסוים. לגבי סרבול בהטענת הרכב לא הבנתי את כוונתך.

בכל אופן הסיבות מדוע היא כמעט ולא נמכרת בארץ ברורות לי. היא יקרה משמעותית מהדגם 7 מקומות שהוא למעשה הסיבה שהאאוטלנדר כלכך פופולארי פה. אגב לא אני זה ששאל מדוע היא לא נמכרת פה :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
במסגרת רענון רכבים בחברה, הוחלט כי הרכב שלי צריך לעבור לצעיר התורן וכך נפל בחלקי (עוד) אאוטלנדר.

יש באמת חדש?

האמת שעושה רושם שמיצובישי מעבירים את הרכב מסלול שקט של שיפורים קטנים אבל מבורכים.

1. המתלים הוקשחו אבל הפעם טיפלו גם בשיכוך ובהחזרה, מה שמאוד עוזר ליציבות.

2. צמיגי 18 בחתך 55 וברוחב 225 עושים גם את שלהם. ההיגוי חד יותר ובתוספת ההקשחה של המתלים הרכב הרבה םחות מתנדנד על המתלים ושומר על רדיוס הפניה הרבה יותר טוב.

3. הבידוד שופר עוד. צליל מנוע ותמסורת כבר לא נשמעיםב בחלל הרכב, גם לא רעש המתלים.

4. הכנסת בקרת שיוט אקטיבית בתוספת בלימה אוטונומית ובקרת סטיה מנתיב כבר מרמת גימור אינסטייל פלוס החלפת תאורה אוטומטית והוצאה של המובילאיי, מבורך.

5. מולטימדיה חדשה, גדולה (9 אינטש) מהירה יותר ומודם דור 4. וגם שטיחים חדשים [emoji18]

לצד השלילה כמובן המושבים הצרים והמיושנים (עדיין נוחים) והעיצוב הפנימי המגושם והמיושן.

סיכום? מיצובישי עדיין מחזיקה את האף של האאוטלנדר מעל המים אבל כל עוד אין מחליף באופק ובתוספת העדכונים האחרונים ובהתחשב במחיר האטרקטיבי עד מאד, האאוטלנדר עדיין נחשב לתמורה טובה מאד למחיר.

מסתבר שיש עוד שיפור משמעותי מאד.

הייתי כעת בסוכנות מיצובישי, עומד שם אאוטלנדר עם פתחי מיזוג מאחור.

https://drive.google.com/open?id=1E2QO1c-Fieq_Szx6zx0iIwwQhAbtGcxM

https://drive.google.com/open?id=1RV_pOvFSfA2dPGNOptDcSEuztcDaDRtd

עריכה אחרונה על ידי TDI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן שיפור מתחייב, נשאר רק להכניס את מנוע 1.5 טורבו של האקליפס קרוס (ולא יזיק גם תיקון סטיה מנתיב אקטיבי ולא רק התראה).

ממש לא. רוב הצרכנים בשוק המטרה של האאוטלנדר מעדיפים פשטות ואמינות על פני ביצועים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קטע, כי חבר אמר לי שהתקשרו אליו מהסוכנות והציעו לו לשדרג, ובין היתר נאמר לו על פתחי מיזוג מאחור. והתפלאתי שלא כתבו על זה בשום מקום, למרות שזה היה החיסרון הבולט באאוטלנדר.

אני לא חושב בכלל לשדרג, כל עוד הם לא יחדשו לגמרי את כל עיצוב הפנים. בינתיים רק כיערו את החזית, היו חייבים לדחוף איזה שינוי דבילי כדי שהקונים ירגישו חדש.

עריכה אחרונה על ידי outlander

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
בתאריך 4.5.2018 בשעה 15:40, ceyal כתב:

במסגרת רענון רכבים בחברה, הוחלט כי הרכב שלי צריך לעבור לצעיר התורן וכך נפל בחלקי (עוד) אאוטלנדר.

יש באמת חדש?

האמת שעושה רושם שמיצובישי מעבירים את הרכב מסלול שקט של שיפורים קטנים אבל מבורכים.

1. המתלים הוקשחו אבל הפעם טיפלו גם בשיכוך ובהחזרה, מה שמאוד עוזר ליציבות.

2. צמיגי 18 בחתך 55 וברוחב 225 עושים גם את שלהם. ההיגוי חד יותר ובתוספת ההקשחה של המתלים הרכב הרבה םחות מתנדנד על המתלים ושומר על רדיוס הפניה הרבה יותר טוב.

3. הבידוד שופר עוד. צליל מנוע ותמסורת כבר לא נשמעיםב בחלל הרכב, גם לא רעש המתלים.

4. הכנסת בקרת שיוט אקטיבית בתוספת בלימה אוטונומית ובקרת סטיה מנתיב כבר מרמת גימור אינסטייל פלוס החלפת תאורה אוטומטית והוצאה של המובילאיי, מבורך.

5. מולטימדיה חדשה, גדולה (9 אינטש) מהירה יותר ומודם דור 4. וגם שטיחים חדשים emoji18.png

לצד השלילה כמובן המושבים הצרים והמיושנים (עדיין נוחים) והעיצוב הפנימי המגושם והמיושן.

סיכום? מיצובישי עדיין מחזיקה את האף של האאוטלנדר מעל המים אבל כל עוד אין מחליף באופק ובתוספת העדכונים האחרונים ובהתחשב במחיר האטרקטיבי עד מאד, האאוטלנדר עדיין נחשב לתמורה טובה מאד למחיר.

20180503_173240_HDR-01.jpeg20180503_173211_HDR-01.jpeg20180503_171409_HDR-01.jpeg20180503_173145_HDR-01.jpeg20180503_173604_HDR-01.jpeg

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

הקפצה...

@ceyal ברכב המסוקר כאן היו פתחי מיזוג מאחור?

.

עריכה אחרונה על ידי TDI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, TDI כתב:

בחודש 7/2018 הייתי באולם התצוגה, וברכב שהיה שם היו פתחי מיזוג מאחור

אני מתבסס על האאוטלנדר של אחי, שפתחי מיזוג מאחור היו חובה עבורו (5 ילדים קטנים).

הוא המתין מיוני עד ספטמבר (2018) כי הסוכני מכירות בכלמוביל טענו שבתאריך מסוים יגיעו אאולנדרים עם פתחי מיזג מאחור. מה שהיה אז באולם היה נטול פתחי מיזוג. כנראה נפלנו על סוכנים שפחות הבינו.

בכל אופן, הוא ממש אבל ממש מרוצה ממנו

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אני מעוניין כרגע לקנות אאוטלנדר 2018 מה ההבדלים בין תחילת 2018 לסוף 2018 חוץ מהמזגן המפוצל?

והאם המזגן באמת חשוב ששוה להתעקש עליו

עריכה אחרונה על ידי טוביה2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...