Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאוטלנדר 2018. מה נשתנה?

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 1126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במסגרת רענון רכבים בחברה, הוחלט כי הרכב שלי צריך לעבור לצעיר התורן וכך נפל בחלקי (עוד) אאוטלנדר.

יש באמת חדש?

האמת שעושה רושם שמיצובישי מעבירים את הרכב מסלול שקט של שיפורים קטנים אבל מבורכים.

1. המתלים הוקשחו אבל הפעם טיפלו גם בשיכוך ובהחזרה, מה שמאוד עוזר ליציבות.

2. צמיגי 18 בחתך 55 וברוחב 225 עושים גם את שלהם. ההיגוי חד יותר ובתוספת ההקשחה של המתלים הרכב הרבה םחות מתנדנד על המתלים ושומר על רדיוס הפניה הרבה יותר טוב.

3. הבידוד שופר עוד. צליל מנוע ותמסורת כבר לא נשמעיםב בחלל הרכב, גם לא רעש המתלים.

4. הכנסת בקרת שיוט אקטיבית בתוספת בלימה אוטונומית ובקרת סטיה מנתיב כבר מרמת גימור אינסטייל פלוס החלפת תאורה אוטומטית והוצאה של המובילאיי, מבורך.

5. מולטימדיה חדשה, גדולה (9 אינטש) מהירה יותר ומודם דור 4. וגם שטיחים חדשים [emoji18]

לצד השלילה כמובן המושבים הצרים והמיושנים (עדיין נוחים) והעיצוב הפנימי המגושם והמיושן.

סיכום? מיצובישי עדיין מחזיקה את האף של האאוטלנדר מעל המים אבל כל עוד אין מחליף באופק ובתוספת העדכונים האחרונים ובהתחשב במחיר האטרקטיבי עד מאד, האאוטלנדר עדיין נחשב לתמורה טובה מאד למחיר.

20180503_173240_HDR-01.jpeg20180503_173211_HDR-01.jpeg20180503_171409_HDR-01.jpeg20180503_173145_HDR-01.jpeg20180503_173604_HDR-01.jpeg

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חגורת בטיחות קצרה מדי.

כשאני חוגר אותה, בקושי נשאר לי מקום לנשום.

אפשר להגיד שזה כי אני שמן, אבל ברכבים אחרים, מקטגוריות נמוכות (אפילו ספייס סטאר) אין את הבעיה הזאת

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה,

באיזה רכבים יכולת לבחור חוץ מההאוטלנדר?.

העמידו אותי בפני עובדה. לא היתה אפשרות בחירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך רמת הנוחות של המתלים לאור ההקשחה שלהם, האם ספיגת המהמורות טובה/ לא טובה?
זה מצחיק כי הקשחת מתלים אמורה לפגוע בנוחות.

העניין הוא שעם צמיגי ה 16" ולפני ההקשחה, האאוטלנדר היה אוניה על ים סוער.

אז נכון שהוא היה מאד מאד נוח, אבל בכבישים גליים או משובשים קלות הרכב לא הפסיק להתנדנד. שלא נדבר על פניות מהירות או עליה על מפגעים תוך כשי סיבוב.

במצב הנוכחי הנוחות נפגעה מעט בקטע של ספיגת המהמורות אבל אין תנודות ובנוסף הנהיגה הרבה יותר מדוייקת ויציבה.

והשקט אוי כמה שזה עושה את ההבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר סוגר שנתיים עם אאוטלנדר 2016 ואני רק יכול לומר שאני פשוט מרוצה מהרכב בטירוף. נוח, מפנק, וממש לא חסר בו כלום (למרות שהייתי לוקח מהרשימה של אייל את המסך 9 אינצ' ואת המודם דור 4... אבל אולי זה משהו שאני יכול לשדרג בעצמי בכמה גרושים, וגם בידוד אפשר להוסיף עצמאית).

לא אשקר, היו לי חלומות להשקיע עוד ים כסף ולשדרג ללקסוס rxl בגירסת 7 מושבים. מותג יוקרתי ולא עממי, פאר והדר מבפנים ומבחוץ, רכב מסובב ראשים ולא נדוש, הרבה כח, מיזוג בשורה השלישית, בקיצור יש בו דברים שאין באאוטלנדר. אשתי כרגיל היתה מודאגת מהתוכניות כי היא לא אוהבת לזרו2 סתם כסף, וכשאני מתכנן אני מבצע בדרך כלל. אתמול הודעתי לה חגיגית - האאוטלנדר הוא רכב פשוט מושלם ואני לא מתכוון לשדרג גם אם אזכה בלוטו.

כשאני אומר מושלם אני מתכוון גם לעלות היחסית זולה שלו, לאחזקה, לאמינות, לביטוחים, לטסט, זה ברור שעם לקסוס למשל יהיו לי הוצאות ודאגות מסוג אחר לגמרי , למרות שגם הוא אמין בטירוף. תהיה לי אפילו בעיה בחניה שתפורה למידות של האאוטלנדר. אז בקיצור, לא מוכר. גם ככה הרכב שלי נראה חדש (מוזמנים לבקר בפורום לטיפוח הרכב).

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...