Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לרכב צבאי מותר לחנות בחניית נכים?

שימו לב! השרשור הזה בן 2150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

באזור מגוריי יש מסעדה המונית עם מספר מקומות חנייה לנכים.

היום, ראיתי משאית צבאית חונה בחניית נכים והחיילים הלכו לאכול במסעדה.

האם הדבר חוקי? ראיתי נכה שמחפש חנייה וכאחד שמשפחתו יש נכים ואני מודע לקשיים שלהם מאוד הפריע לי העניין הזה.

במידה והדבר לא חוקי, האם יש טעם לפנות לאן שהוא או שחבל על הזמן?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב צבאי לרבות כל רכב ביטחוני כזה או אחר אין אישור להחנות בחנית נכים אלא אם מדובר באיזה מקרה חירום וזאת החניה שהייתה פנויה באותו רגע.

ארוחת צהריים היא לא מקרה חירום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

באזור מגוריי יש מסעדה המונית עם מספר מקומות חנייה לנכים.

היום, ראיתי משאית צבאית חונה בחניית נכים והחיילים הלכו לאכול במסעדה.

האם הדבר חוקי? ראיתי נכה שמחפש חנייה וכאחד שמשפחתו יש נכים ואני מודע לקשיים שלהם מאוד הפריע לי העניין הזה.

במידה והדבר לא חוקי, האם יש טעם לפנות לאן שהוא או שחבל על הזמן?

תודה

השאלה האם יש לך פרטים? צילום של המקרה ולוחית הרישוי וכו' כי אם לא אז בוודאי שאין טעם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן החניה ניתן לדווח למשטרה, אם לרכב לוחית צ' היא יכולה להשיג את המשטרה הצבאית.

בכל מקרה זאת הזדמנות טובה לבדוק אם נוהל 6 עושה משהו. :-D

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור חייל משוחרר טרי ששירת בתור נהג משא אני יודע שאסור היה לנו לחנות בשום מקום לא חוקי ולא משנה עם איזה רכב היינו, גם בכחול לבן אסור לנו לחנות אלא אם כן אנחנו משלמים על החניה. פעם החניתי רכב צבאי בתל אביב באדום לבן בזמן שחיכיתי לקצין באוטו וצולמתי על ידי העירייה וקיבלתי דו"ח שהועבר קודם למשטרה הצבאית ואז ליחידה שלי ועשו על זה תחקיר. אגב הדו"ח הגיע ליחידה רק שנה ומשהו אחרי שזה קרה.

המזל שלי שלא מצאו את הכרטיס עבודה כי כבר עברה תקופה אז לא באמת ידעו שזה אני ובתחקיר לא צויין מי היה הנהג.

אבל שורה תחתונה לרכב צבאי אסור לעמוד בשום חניה לא חוקית, רק באפור או חניוני עפר. ויותר מזה, אסור להשאיר רכב צבאי ללא השגחה, רכב עם לוחית צ׳ לפי פקודות הצבא חייב שמישהו ישאר להשגיח עליו או לפחות שיהיה בטווח הראייה של אחד החיילים, אסור לאבד קשר עין עם הרכב.

אם הם גם השאירו רכב צבאי בחנית נכים וגם לא היה אף אחד שהשגיח על הרכב, במידה וזה יגיע למשטרה הצבאית הם הולכים לאכול אותה חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...