Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תדיראן אלפה עם ווייפיי - יש למישהו?

flytomars
שימו לב! השרשור הזה בן 1974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אני שואל כי לי יש, ואני ממש לא מבסוט מהתוכנה ששולטת בו-

בתור התחלה, חייבים להדליק אותו ורק אז לכוון את הטמפרטורה (ואז צריך לחכות עד שהמדחס ייכבה וידלק מחדש אם עוברים מקור לחום ולהפך...)

דבר שני- האפליקציה דורשת יותר מידי הרשאות, למה היא צריכה גישה לקבצים ולמדיה?

ודבר שלישי- היא מבקשת עדכונים מחוץ לגוגל פליי, וכדי להישאר מעודכנת צריך לאפשר התקנה ממקורות חיצוניים (as if...)

איך חברה רצינית כמו תדיראן מאלצת אותי להתקין וירוס סיני על המכשיר שלי? האם מישהו מכיר אלטרנטיבה לגיטימית שגם תוכל לשלוט במזגן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע פח - מה עם לחבר Nest או Ecobee ?

יש פתרון זול יותר של Xiaomi. אפשר לחבר לGateway שלהם גם משדר IR וגם חיישן טמפרטורה ולחות, וליצור כללים להפעלה לפיהם. עודף מחמישים דולר, ואם יש כמה מזגנים יוצא בכלל הרבה יותר זול כי צריך רק gateway אחד והחיישן/משדר עולים גרושים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכונת כביסה בהחלט מיותר, אבל למזגן זה מציל נפשות, אפשר להגיע לבית קריר, אפשר לשמור על נוחות לחיית מחמד, ואפשר לעשות תכנות מורכב יותר מאשר באמצעות השלט.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nitch, זו היתה דוגמא ומה שאני מכיר.

בכל אופן - להתחבר מרחוק ולתכנת חכם את המזגן זה ממש מעולה.

במיוחד כמו שציינו עם בעלי חיים אבל לא רק.

אני גר בבית גדול עם 2 מזגנים 2 קומות ומרתף ו3 חדרי שינה.

כל הטיסות טמפ הוא כבר אוטומטי לפי חיישנים בחדרים.

לפי אם אני בבית או לא, יום מול לילה, ימי עבודה מול סופש ואם מזהה תנועה.

זה דואג לזה שתמיד הבית יהיה בטמפ הנכונה בצורה מאוד חסכונית.

(לדוגמא לווסת טמפ רק לפי חדרי שינה ולשחרר את הסלון בלילה והפוך עד הלילה, לדאוג לטמפ נכונה כשעוזבים לחופשה וכו.

בהחלט המוצר בית חכם הטוב והחשוב ביותר שיש לי.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
יש לי 3 מזגנים בבית של תדריאן עם wifi, לא הצלחתי למצוא אותם באפליקציה של תדריאן. איך מחברים אותם לתוכנה?

בזמנו מצאתי איזה קובץ באתר של תדיראן, עכשיו אני לא מוצא אותו אבל מצאתי קובץ אחר במקום, עם אפליקציה אחרת-

https://www.tadiran-group.co.il/uploadImages/Tadiran_Connect.pdf

השליטה אצלי באמצעות תוכנה בשם ewpe smart, כנראה תדיראן הפסיקו להשתמש בה מהסיבות שפירטתי למעלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב-Broadlink. מזגן על Wifi זה מעולה אם שכחת את המזגן דולק כשיצאת מהבית,

או במקרה שלי, בגלל שמדובר במזגן מרכזי, במידה וחם/קר באמצע הלילה ואני לא בחדר שבו יש

את השלט למזגן, פותח את האפליקציה ומדליק את המזגן.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...