Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תדיראן אלפה עם ווייפיי - יש למישהו?

flytomars
שימו לב! השרשור הזה בן 1952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקפיץ!

יש לי מזגן מיני מרכזי תדיראן silent wind 55/3p עם פונקציית connect.

האפליקציה של תדיראן לא מוצאת שום מזגן, האם מישהו נתקל בבעיה הזו?

באחד הדפים ברשת כתוב שטכנאי צריך להגיע ולהתקין את יחידת ה-wifi, יש אמת בדבר?

תודה.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של תדיראן מצויין כי מדובר בתכונה אופציונאלית (​גלול לתחתית הדף). בדוק את מפרט המזגן שרכשת, או פנה לשירות הלקוחות (עם מספר סידורי של המזגן, כדי שיוכלו לבדוק בבסיס הנתונים שלהם).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגיש לי כמו הטעייה קצת,

המזגן משווק כבעל תכונת tadiran connect ובמפרט זה מוזכר אין סוף פעמים כאשר בסוף כתוב שזה אופציונלי.

באחד העמודים של תדיראן מוזכר בקטן "למי שרכש מזגן מתאריך 01.05.2018,יגיע טכנאי ללא עלות להרכבת היחידה".

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ!

תדיראן הגיעו והתקינו את החלק החסר ל-wifi,

כעת עדיין לא מצליח למצוא מזגן למרות כל הניסיונות.

מישהו נתקל בזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עם איזה תוכנה אתה משתמש?

אני קניתי מזמן וזה לא עובד לי עם התוכנה של תדיראן (שיחסית חדשה), אלא רק עם תוכנה סינית מזעזעת בשם ewpe smart, אבל אני משער שאם התקינו לך את הווייפיי עכשיו אז התוכנה של תדיראן כן אמורה לתמוך...

אגב חשבת לצלצל לתמיכה? איך נתת למתקינים ללכת לפני שראית שזה עובד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמון ביקורות על האפליקציה כתוב שהיא לא עובדת ורבים אפילו לא מצליחים להרשם.

לא הייתי בזמן שהטכנאי הגיע,

בכל אופן הוא טען שאין לו מושג איך להפעיל את האפליקציה, תפקידו רק לחבר את היחידה ואם יש לנו בעיה שנפנה לתמיכה.

חשבתי במקום להמתין לתמיכה בראשון אולי נקצר תהליכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...