Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון שריטות DIY - קיה מג'נטיס

שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, כבר תקופה שרציתי להתחיל בפרוייקט הזה, אחרי מלא לשלשות ציפורים שהחריבו לי את הצבע הכהה ברכב, אבנים קטנות וקצת שריטות חניה, החלטתי שהגיע הזמן לתקן.

קניתי ספריי צבע וספריי לכה ב70 ש"ח לאחד, 140 לשניהם בTOP COLOR בת"א, שירות מעולה, עם הסבר על אופן העבודה.

חיכיתי ליום חמים, החנתי את הרכב בחניה המקורה, שטפתי אותו טוב טוב, עברתי עם נייר עדין על משטחים שדורשים תיקון, והתחלתי לרסס, 3 שכבות ו2 באיזורים מסויימים (איפה שהצבע המקורי חזק)

2 שכבות לכה עם ייבוש של חצי שעה בין כל אחת.

להלן לפני אחרי ותוצאה סופית

WhatsApp Image 2018-04-29 at 15.27.11.jpegWhatsApp Image 2018-04-29 at 15.27.18.jpg

WhatsApp Image 2018-04-29 at 15.26.45.jpegWhatsApp Image 2018-04-29 at 15.26.54.jpg

WhatsApp Image 2018-05-02 at 14.41.19.jpegWhatsApp Image 2018-05-02 at 13.40.29.jpeg

WhatsApp Image 2018-05-02 at 14.41.18.jpegWhatsApp Image 2018-05-02 at 14.41.05.jpegWhatsApp Image 2018-05-02 at 14.00.02.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני כמוך, אם הייתה לי חניה משלי, הייתי עושה את זה, אבל פשוט מעצבן שאתה מתקן, ואז מגיע עוד בן אדם זי* ועושה לך שריטות מחדש [emoji34].

יצא לך ממש טוב לפי התמונות, לא נראה שיש הבדל.

כמה זמן יש לך את הרכב? פשוט אמרו לי שאם נגיד לרכב יש איזה 3 שנים ואתה מתקן נקודתית, יראו את ההבדל בצבע... סתם מעניין אם זה ככה או לא...

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע מתפזר מהנקודות הצבועות עד לצבע המקורי וכך הוא משתלב, יש לי את הרכב שנה ולא הבנתי איך זה קשור לטענה שרצית לבדוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי,

נראה כמו עבודה יפה - תתחדש וכל הכבוד אבל באמת ההסברים שלך מאוד לוקים במידע וקשה מאוד להבין את אופן העבודה, סוג הצבע ורמת הגימור.

האם אין הבדלי גוון כלל באזורים הצבועים? אם כן מה אופן העבודה?

מאיזה מרחק ריססת, שכבות דקות? שכבות עבות?

מה שטח הכיסוי של כל אזור שצבעת? האם צבעת משטחים שלמים בכלל?

האם נדרשת ללטש? לשייף עם מים?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי. כל הכבוד על העבודה.

כמה שאלות:

1. ראיתי שיש נקודות בהן ממש התקלף צבע. כמו בפגוש. האם במקרה הזה שמת איזשהו מילוי? כי אחרת גם אחרי צבע נראה שקע.

2. איך יצא? מבחינת מרקם? תפוזי?

3. איך הכנת את הרכב? שיוף בניר עדין? נייר מים 1000?

תוכל לתת כמה תמונות יפות של אחרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי. כל הכבוד על העבודה.

כמה שאלות:

1. ראיתי שיש נקודות בהן ממש התקלף צבע. כמו בפגוש. האם במקרה הזה שמת איזשהו מילוי? כי אחרת גם אחרי צבע נראה שקע.

2. איך יצא? מבחינת מרקם? תפוזי?

3. איך הכנת את הרכב? שיוף בניר עדין? נייר מים 1000?

תוכל לתת כמה תמונות יפות של אחרי?

1. ניסיתי לשטח מקומות בהם לא נדרש מילוי, איפה שנדרש מילוי - ניחא, אין מה לעשות כרגע וגם לא כל כך מפריע לי, הפריע לי בעיקר החרא של הציפורים

2. חלק כן חלק לא, צריך לעבור עם פוליש או עוד שכבת לכה, אשמח לייעוץ ממי שמבין.

3.אפרט בהמשך התגובה

אלי,

נראה כמו עבודה יפה - תתחדש וכל הכבוד אבל באמת ההסברים שלך מאוד לוקים במידע וקשה מאוד להבין את אופן העבודה, סוג הצבע ורמת הגימור.

האם אין הבדלי גוון כלל באזורים הצבועים? אם כן מה אופן העבודה?

מאיזה מרחק ריססת, שכבות דקות? שכבות עבות?

מה שטח הכיסוי של כל אזור שצבעת? האם צבעת משטחים שלמים בכלל?

האם נדרשת ללטש? לשייף עם מים?

לחלק משאלותיך כבר עניתי בהודעה הפותחת.

אין הבדלי גוון נראים לעין, אלא רק הבדלי מרקם, כך שבשמש רואים איזורים קצת יותר מחוספסים

אופן העבודה כאמור הוא לרסס שכבות שכבות איפה שירד הצבע, בהצלבות מימין לשמאל ממרחק של חצי מטר בערך, כך שהצבע יתפס טוב איפה שצריך, ויתפזר איפה שלא צריך כדי שישתלב עם הצבע המקורי.

לא הבנתי מהי שאלתך לגבי סוג הצבע, זהו צבע מקורי של הרכב לפי הקוד.

השטח שנצבע הוא כל הטמבון וחלקים מהחלק שבינו לבין הדלת האחורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות אחרי ניקוי קטן באיזור.

אם יש בועות בצדדים זה לא מהצבע אלא מהגשם שטפטף בדיוק באותן דקות.IMG_20180504_161649.jpegIMG_20180504_161631.jpegIMG_20180504_161635.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על האומץ להיכנס לתהליך צביעה עצמאי כזה.

תמיד הפחיד אותי לעשות צביעה נקודתית כזאת כי רואים באופן ברור הבדלים ואזורים מעוננים.

יכול להיות פוליש ישפר טיפה את המצב, ויבריק ויטשטש את ההבדלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מרקם מחוספס עדיף על שריטות שפשופים וצבע אכול.

מרקם כזה אפשר לתקן, זה רק הגימור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע מתפזר מהנקודות הצבועות עד לצבע המקורי וכך הוא משתלב, יש לי את הרכב שנה ולא הבנתי איך זה קשור לטענה שרצית לבדוק

לא הבנתי בדיוק את החלק של "ולא הבנתי איך זה קשור לטענה שרצית לבדוק"...

אם בא לך להסביר לי שוב, אשמח לענות לך :)

כל השאר הבנתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי בדיוק את החלק של "ולא הבנתי איך זה קשור לטענה שרצית לבדוק"...

אם בא לך להסביר לי שוב, אשמח לענות לך :)

כל השאר הבנתי :)

שאלת כמה זמן יש לי את הרכב כי אמרו לך שאם יש לי אותו 3 שנים יהיו הבדלי צבע.. מה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת כמה זמן יש לי את הרכב כי אמרו לך שאם יש לי אותו 3 שנים יהיו הבדלי צבע.. מה?
זה מה שכמה אנשים אמרו לי, זאם אתה עושה תיקון כזה אחרי שנה רו כמה חודשים, פחות יראו את הההדל.

אבל שאחרי כמה שני זהרכב עמד תחת השמש וזה, אז יראו יותר הבדל בין... מבין?

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז התכוונת כמה זמן הרכב על הכביש... לא כמה זמן הוא אצלי, אני מניח שההבדלים המאוד קטנים בין הצבע המקורי לקיים הם מדהייה של המקורי, אבל בקושי רואים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...