Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו התנסה ברשת הסלולרית של we4g ויכול לחוות את דעתו על איכות הקליטה ?

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 1881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המחיר שלהם נראה אטרקטיבי (וגם חבילות חו״ל)

https://www.we4g.co.il/

אבל לא ברור לי על איזה רשת הם רוכבים, האם על הרשת של סלקום לכל דבר ועניין ? או על רשת אחרת ?

אני כמובן מעוניין לשלם כמה שפחות, אבל רק בתנאי שזה לא יפגע באיכות השירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי על זה בשרשור גולן.

מהניסיון שלי - מהטוב לפחות טוב:

1. גולן

2. טלזר

3. WE4G

כן, יש ירידה מורגשת באיכות הקליטה ביחס למפעילות הוירטואליות שציינתי.

לא מדדתי עם SpeedTest.Net , בדקתי רק עם יוטיוב וטעינה של האתרים בהם אני גולש ביוםיום.

*התייחסתי רק לאיכות האינטרנט ולא לאיכות השיחה הקולית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ...

יש למישהו נסיון עדכני לשתף? שוקל לעבור מ-012. מצא חן בעייני המחיר הקבוע. אין לי דרישות גבוהות - רק זמינות גבוהה של טלפון ואינטרנט, לא מהירות וכו'.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

012 זו רשת פרטנר לכל דבר ולא מעט פעמים גם שם הרשת שמופיע הוא פרטנר ולא 012.

יש דור 4, יש שיפור איכות שיחה במכשירים תומכים VO-LTE ולדעתי מהירות האינטרנט מצויינת וגם הכיסוי.

הדבר היחיד הוא שלדעתי האישית כמו בכל הרשתות כיום - אם ספציפית לך במקום שאתה גר בו או עובד בו אין כיסוי טוב לפרטנר אז אין לך עם מי לדבר על זה אם לא מדובר בתקלה. תצטרך פשוט לעבור לרשת אחרת שיש לה כיסוי טוב יותר במקום הספציפי שאתה נמצא בו זמן ארוך. בהנחה שהתקלה לא במכשיר. לדעתי אף חברה כיום לא משקיעה בתשתית פר לקוח מסויים אם אין תלונות נרחבות על איזור מסויים וגם אז לא בטוח.

אגב, המחיר הקבוע הוא לשנה ולא מעבר.

כרגע יש מבצע של 29.90 כולל 50GB לחודש למשך שנה החל מהקו הראשון.

יתרון נוסף ב012 - אפשר לקנות סים בחלק מחנויות יילו של פז ככה שאם מאיזו סיבה צריך להחליף הסים אז יש מקום נוח וזמין לקנות אחד ולשפעל אותו דרך האתר ללא צורך בנציג.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיכות קליטה של we4g סבבה לגמרי ובמשך שנה גם לא נזקקתי לשום שירות מהם

הסיבה שעברתי כי החבילת גלישה שלהם לא הספיקה לי אז עברתי ל פימובייל ל 100 גיגה.

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ניסיתי אחרי 5 ימים חזרתי ל 012. מה לעשות שהם לא סלקום הם חברה עם אנטנות עצמאיות ותמיכה של סלקום כביכול אבל ברגע שיצאתי מכל אזור מיושב הקליטה נעלמה או נהיה איטי להחריד דור שלישי חצי הדרך לבאר שבע. עליתי על מגדל קומה 40 ואין קליטה . חבר לעבודה עם סלקום קלט מצויין . אז סלקום זה לא. חייב לציין שגם בפלאפון הייתי ועדיין חזרתי ל012 מבחינת הקליטה גם גבוהה מעל וגם מתחת לקרקע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלקום (גולן/we4g וכיוצ"ב) ופלאפון דווקא לא רעות בכלל כשזה נוגע למהירות גלישה. פרטנר/012 אולי מתקדמות יותר טכנולוגית, אבל התשתית שלהן עמוסה וביצועי הגלישה לא להיט, בהוט מובייל (שהיא למעשה גם פרטנר) המצב אפילו עוד יותר גרוע - נראה שהם חוטפים את כל הטראפיק שייפינג האלים בעוד פרטנר ו 012 מתעדפות את התעבורה בצורה אופטימלית עבור לקוחותיהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתם כבר שנה, אין בעיות קליטה, אבל שהייתי בחו"ל בקיץ עשו לי בעיות, וזה לא עבד, הייתי איתם על הקו יומיים עד שהתחיל לעבוד , יכול להיות שעכשיו זה השתפר.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב מי שאני מכיר בהוט מובייל נמצא שם רק בגלל ה100גיגה ב30שקל'ז
אני ניידתי לחברת Pmobile ה low cost של חברת פלאפון.

יש להם גם מסלול של 100 ג'יגה ב 30₪ אם עושים 2 קווים. בונוס קיבלתי גם מאה שקל לקניה ברשת באג ששם עשיתי את הקו.

אני עברתי אליהם ובזכות המהירות שזה נותן באזור שלי, הוצאתי את בזק מהבית ואני חוסך כ 150₪ בחודש שהייתי משלם להם. אני עושה hotspot מהסלולר וגולש במהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתם כבר שנה, אין בעיות קליטה, אבל שהייתי בחו"ל בקיץ עשו לי בעיות, וזה לא עבד, הייתי איתם על הקו יומיים עד שהתחיל לעבוד , יכול להיות שעכשיו זה השתפר.

הייתי בחו״ל לפני שבוע-שבועיים עם מישהי שיש לה קו ב-we4g והזמינה מהם חבילת חו״ל. הטלפון לא התחבר בחו״ל, ולא משנה מה עשינו - ריסטרטים, שינויים בהגדרות. הראה שיש רשתות זמינות אבל לא הסכים להתחבר לאף אחת מהן, לא אוטומטית ולא ידנית. אחרי שעה או יותר (בלי הגזמה) מול נציגה שלהם בצ׳אט, במהלכה היא התייעצה עם שניים או שלושה טכנאים ומנהלים ועברה אתי בערך על כל אופציה בכל הגדרה אפשרית בטלפון, התשובה שלה בסוף היתה ״ניסינו כל מה שאפשר, אין לנו יותר מה לנסות״.

לטלפון שלי, שמחובר לחבילת ״החו״ל כלול״ של הוט מובייל, היה חיבור מצויין במשך כל הנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בחו״ל לפני שבוע-שבועיים עם מישהי שיש לה קו ב-we4g והזמינה מהם חבילת חו״ל. הטלפון לא התחבר בחו״ל, ולא משנה מה עשינו - ריסטרטים, שינויים בהגדרות. הראה שיש רשתות זמינות אבל לא הסכים להתחבר לאף אחת מהן, לא אוטומטית ולא ידנית. אחרי שעה או יותר (בלי הגזמה) מול נציגה שלהם בצ׳אט, במהלכה היא התייעצה עם שניים או שלושה טכנאים ומנהלים ועברה אתי בערך על כל אופציה בכל הגדרה אפשרית בטלפון, התשובה שלה בסוף היתה ״ניסינו כל מה שאפשר, אין לנו יותר מה לנסות״.

לטלפון שלי, שמחובר לחבילת ״החו״ל כלול״ של הוט מובייל, היה חיבור מצויין במשך כל הנסיעה.

כנראה שלא השתפרו..

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...