Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרוז 2012 LTZ או קרוז שנתון מעל?

asan24
שימו לב! השרשור הזה בן 2147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מחפש רכב משפחתי מ2012 ומעלה. עד כ40 אש''ח וכמה שפחות יותר טוב. ראיתי שאפשר לקנות בפחות מהתקציב שברולט קרוז 2013 וגם 2014.

מצד שני, גם בתקציב, דגם הltz קיים ב2012 והוא נחשב לדגם היותר טוב.

אני נוטה ללכת לכיוון של לקנות רכב יותר חדש גם אם הדגם פחות טוב.

מה דעתכם? האם כדאי בכל זאת ללכת על דגם הltz האמריקאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם ה-LTZ האמריקאי מאובזר הרבה יותר, יותר איכותי, ושומר יותר על ערכו.

שיווקו של דגם הטורבו חודש ב-2014. ב2013 שווק רק דגם ה-1.6.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תלוי במה שתמצא. לו אני במקומך - אם אני מוצא 2012 טובה, עדיף.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ידוע על בעיות מיוחדות לLTZ 2012 אמריקאית כמו שהיו לקורז הרגילות בשנתונים 2012 ומטה או שזה רכב אחר לגמרי?

האם בגלל שהרכב אמריקאי ועם טורבו הוצאות האחזקה והביטוח בעיקר ( אני נהג בן 30 ויש נהגת חדשה בת 30) יהיו גבוהים יותר מאשר קרוז 2013/2014?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכאנית הדגם זהה לדגם הקוריאני. יש רק תוספות של כריות אוויר ועוד כל מיני דברים. עלות האחזקה אמורה להיות דומה.

הביטוח (חובה לפחות) יתכן שיהיה זול יותר כי יש יותר כריות אוויר.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכאנית הדגם זהה לדגם הקוריאני. יש רק תוספות של כריות אוויר ועוד כל מיני דברים. עלות האחזקה אמורה להיות דומה.

הביטוח (חובה לפחות) יתכן שיהיה זול יותר כי יש יותר כריות אוויר.

אז מה הקטע שהוא רכב אמריקאי אם מבחינה מכאנית הם זהים?

halperin 96- לפי 1.8 מה שראיתי זה רק סטיישנים, אני לא מעוניין בסטיישן.

יש עוד חוות דעת על קרוז LTZ לעומת רגילה בשנתון גבוהה יותר? עדיף מבעלים של אחת כזאת

עריכה אחרונה על ידי asan24
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבזור פנימי וחיצוני עדיף, לאומת רגילה. אולי אמינות - מי צד אחד נמכרו מעט כאלו(ltz), מצד שני לא נראה שהיו להם בעיות, סגנון קרוז רגילה. לי אישית רכב מפגין אמינות מוחלטת - מטפל במורשה וחוץ מטיפולים כל 15k/שנה, לא רואה מוסך. גם יש שוני פנימי/חיצוני קטן, בין 2012 אמריקאית ל2014 קוראנית.

Chevrolet cruze turbo 1.4L 140hp LTZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הקטע שהוא רכב אמריקאי אם מבחינה מכאנית הם זהים?

נזכרתי במשהו, רוצה להוסיף. בזמנו היה חשוב מאוד לקבל טויוטה שהיא לא מטורקיה. ;-)

Chevrolet cruze turbo 1.4L 140hp LTZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לאחר מחשבות והתייעצויות עם אישתי נשארנו במצב של חוסר החלטה. ה2013 ירדה מהפרק. ההתלבטות היא קרוז 1.4 2014 vs 2012 אמריקאית.

היא אומרת שהיא מעדיפה 2014 מ2012 אמריקאית כי היא חדשה יותר וגם המחיר של האמריקאית הוא כמעט אותו מחיר למרות שזה רכב מבוגר יותר בשנתיים.

אני מצידי מסכים איתה בראש אבל בלב נוטה לכיוון ה2012 אמריקאית.

מה הייתם לוקחים ולמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמריקאית בעלת התנעה מרחוק, מושבי עור, 10כ"א, כיוון חשמלי למושב נהג, מראה מתכהה. 2014 פשוט יותר חדשה.

וזאת בדיוק ההתלבטות, הפינוקים והישן יותר או היותר פשוט אבל החדש יותר. את הרכב מתכוונים להחזיק כמה שנים טובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי הולך על 2012, כל עוד הרכב שמור וטופל כמו שצריך ההבדל של השנתיים האלו לא ישחק תפקיד של ממש וה2012 תיתן הרבה יותר אבזור ביחד למחיר, וסיכוי גם שבמכירה עתידית תשמור יותר על הערך.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי הולך על 2012, כל עוד הרכב שמור וטופל כמו שצריך ההבדל של השנתיים האלו לא ישחק תפקיד של ממש וה2012 תיתן הרבה יותר אבזור ביחד למחיר, וסיכוי גם שבמכירה עתידית תשמור יותר על הערך.

תודה על התגובה, הLTZ באמת שומרות על המחיר שלהם, גם בגלל שהן נדירות יותר שזה מצד שני מקשה על החיפוש שלהם.

יש דברים מיוחדים לבדוק בקרוז האמריקאית חוץ מהבדיקות הרגילות לפני קניה?

טורבו/מערכות אחרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...