Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

plx-44 כמה הוא מוציא בגישור של שני ערוצים?

dr._D
שימו לב! השרשור הזה בן 6950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

LOGIC PLX-44

אני יודע שהנושא נחרש בעבר... אבל לא קיבלתי ממש תשובה מספקת....

מה גם... שאין אתר של היצרן כך שאני לא מוצא את ההצהרות של המגבר....

מישהו יותר כמה הוא מוציא בגישור לשני ערוצים ב-4 אוהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אתר של היצרן, אם בא לך לדעת שלח לי ה"פ ואני אגיד לך מה האתר.

לדגם הספציפי הזה אין מפרט טכני מכיון שהדגם המדובר ישן ובאתר מופיעות הסדרות החדשות והעדכניות.

אם תנבור מספיק חזק ברשת אני חושב שתמצא נתונים על המגבר.

ליאור

Pure freedom it's in the mind and spirit, up in the sky where the dragon flies...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור אין שום מניעה מלפרסם אתרים על גבי הפורום, לא הבנתי מאיפה קיבלת את הרושם הזה..

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחח ליאור אני לא יודע מה אני מחדש לך אבל לרשום פה ולרשום בהודעה פרטית לוקח אותו זמן...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...