Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד 14', lenovo yoga או hp 360x?

vladclar
שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

המחשב מיועד לילדה בת 12 מתנת בת מצווה. השימוש הצפוי - שיעורי בית , מצגות power point, הורדת מוסיקה וצפייה בסדרות טלוויזיה.

אני מצרף שני דגמים שאני מעוניין בהם עם מעבד I5, ssd 256, ללא כרטיס מסך נפרד ( אולי כן כדאי לשדרג ל nvidia 940? )

לנובו עם מסך יותר בהיר, ממה שקראתי ).

ל hp אחריות 3 שנים באותו המחיר של לנובו עם אחריות לשנה.

יש לנו בבית כבר מחשב דומה של yoga - שביר מאוד, נהיה איטי אחרי שנה וחצי

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=955661

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=954706

לא ראיתי מחשבי Dell עם מסך מגע 14. לא חייב מסך מסתובב, אבל פיצ'ר נחמד, במיוחד לילדה.

תודה על התובנות!

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המחשב מיועד להיות תחליף לשולחני או להניות מנוייד על בסיס יום ימי?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף לשולחני לרוב, לפעמים ייצא מהבית. יש בבית גם מחשב נייח all in one עם מסך גדול.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

14" זה גודל עצום לטאבלט, וכבד מדי אפילו בשביל ילדה בת 14. ממליץ לוותר על הפיצ'ר הזה ולחפש מחשב נייד טוב יותר בתצורה "רגילה", זה יגדיל את מספר האופציות.

חייב 14 או ש 13.3 גם טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב כמו פיקה, אבל דווקא לכיוון ה-15.6.

מחשב שלא נועד לניוד צריך להיות גדול.

יש לי מחשב פריק שיכול להפוך לטאבלט "10, השימוש בו מוזר לי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשני הילדים הגדולים יש כבר כמה שנים את אותו גודל המסך (14 ), והוא מצויין.

מה חסר במחשבים האלה לילדה שצריך לחפש מחשב יותר טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמידות לטווח ארוך.

לא שאני מכיר את הדגמים, אבל דומני שכמה שהמשחק יותר מתוחכם הוא פחות עמיד. פחות מפרקים, יותר פשוטים ->פחות תקלות.

וכתבתי "משחק" בכוונה, כיון שאני לא באמת רואה את השימושיות של מכשיר כזה כמחשב ביתי. בכלל, אם אין עניין של ניוד נראה שעדיף מחשב שולחני עם אופק שימושיות הרבה יותר ארוך.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבית ספר יש trend חדש - רוב העבודות נותנים לעשות בקבוצה של 2-3 ילדים ( אחד עושה את הכל ואת הציון מקבלים כולם ). ככה שיהיה שימוש לניידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב שנועד לניוד אכן צריך להיות קל ("13.3-14 זה האופטימום) - אבל גם בנוי היטב.

יש לי בבית שני סטודנטים בטכניון שהמחשבים שלהם עובדים קשה מאד, ונמצאים על הגב הרבה שעות. הניסיון מראה שמחשב שאינו בנוי חזק קורס מהר מאד. לפחות מחשב אחד אצלנו נגמר תוך שנתיים כיון שלא היה בנוי מספיק טוב לעמוד בעומסים אלה, ושני נזקק לתיקון כיון שהמסך נתקע במצב פתוח. לכן עדיף מחשב פחות מתוחכם מיכאנית ויותר עמיד.

אם אני צריך לבחור בין מחשב רובוטריק למחשב מסדרה עסקית (או, לפחות, ביניים מבחינת מבנה השלדה והמעטפת) - בשימוש של ניידות אני בוחר באפשרות השניה. משקיע בחומרה מעודכנת, מסך, מקלדת ואמצעי הצבעה איכותיים, וכמובן עמידות מיכאנית. מסך מגע וכל מיני bells and whistles בעדיפות נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עכשיו מחשב בתצורה הזאת, קיבלתי מהעבודה למטרה כלשהי.

זה שהוא הופך לטאבלט, זה גימיק נחמד ולא יותר. בפועל זה יותר כבד ממחשב רגיל ויותר מסורבל מטאבלט, ויותר שברירי בגלל מסך זכוכית (איכשהו גם יותר כבד ופחות נעים למגע ממחשב 14" אחר שיש לי, אבל זה בגלל גימור מתכת במחשב הנוכחי נגד גימור פלסטיק סופט טאץ' בלי פינות חדות במחשב האחר).

חוץ מזה, למה ילדה בת 12 צריכה מחשב עם I5 בכמעט 4 אש"ח?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בשביל משחקים. אבל אז, שוב, עדיף מחשב שולחני עם מסך איכותי. ולצורך ה-word הנייד איזה טאבלט דו שימושי סיני מבוסס Z8350 ב-$100-200, או שיעבדו על המחשבים של החברות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אמינות נטו על הלנובו יוגה יש המון תלונות ברשת, על הHP הרבה פחות.

לי יש hp spectre x360, גם מתהפך, וזה פיצ׳ר נחמד ושימושי לי בעיקר בטיסות ובשימוש במיטה, אבל זה לא כזה קריטי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרופיל שימוש אפייני לילדה בת 12?

כמו רכב, גם מחשב צריך להיות מותאם לצרכי המשתמש.

ד"א - אותו מחשב "10 נרכש לצורך נסיעות, וכבר ביקר בחצי אירופה. הבן שלי, לטיולי ה-10 ביט שלו לוקח Kindle Fire.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...