Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Alpine Spg 17cs

yarin771
שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחליף עכשיו קומפוננט עקב תקלה ורציתי לשמוע קצת דעות וביקורות אם מומלץ או לא הקומפוננט שבכותרת(http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=768003).

ואם יש את הקומפוננט הזה למישהו אשמח לדעת כמה הוא שילם עליו.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ירין.

היה לי את הסט הזה במשך שנה ואני יכול להגיד שהוא נותן תמורה טובה לכסף, אני לפני כמה שנים שילמתי עליו 500 אבל בדרך כלל הוא נמכר ב600 פלוס מינוס.

הייתי מציע לך להתאמץ עוד טיפה ולקנות מורל טמפו אולטרה אני חושב שבטווח מחיר הזה זה הסט הכי משתלם מבחינת התמורה, כמובן שזה גם עיניין של טעם.

תוכל לפרט עוד איזה רכיבים יש לך? זה יעזור להמליץ לך יותר ספציפית.

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ירין.

היה לי את הסט הזה במשך שנה ואני יכול להגיד שהוא נותן תמורה טובה לכסף, אני לפני כמה שנים שילמתי עליו 500 אבל בדרך כלל הוא נמכר ב600 פלוס מינוס.

הייתי מציע לך להתאמץ עוד טיפה ולקנות מורל טמפו אולטרה אני חושב שבטווח מחיר הזה זה הסט הכי משתלם מבחינת התמורה, כמובן שזה גם עיניין של טעם.

תוכל לפרט עוד איזה רכיבים יש לך? זה יעזור להמליץ לך יותר ספציפית.

היי,

בעיקרון אני לא יודע ממש יודע את הסוג הספציפי של כל רכיב מה שאני כן יודע זה שהטוויטרים המגבר והוופרים הם של רוקפורד.

הקרוס אוברים הם של Power bass(משהו ששמו לי עקב חוסר בקרוס אוברים של רוקפרוד). והרדיו דיסק של ZED.

לגבי המחירים שרשמת הציעו לי ב850 עם התקנה אבל גם ממה שראיתי בזאפ הם עולים 890.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

850 עם התקנה זה מחיר טוב זה משקף באזור ה 600 שח עבור הסט עצמו שזה מחיר הגיוני

סידרת ה SPG היא סידרת כניסה של אלפיין.

כמובן שישנם עוד מותגים באזור המחיר הזה ,אבל אתה יכול ללכת בלב שלם על האלפיין הנ"ל

סה"כ מדובר בסט טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר בסדר כולל התקנה.

הסט באמת מהטובים בטווח המחיר הזה אבל החיסרון שלו הוא בעוצמה מסוגל לספוג 50 rms לי אישית זה לא הספיק.

תוכל להסתכל על הדגם של המגבר ולהריץ עליו חיפוש לראות כמה הוא מספק לכל ערוץ בדרך כלל רוקפורד חזקים,ואז אולי תחליט למצות אותו עם סט יותר חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר בסדר כולל התקנה.

הסט באמת מהטובים בטווח המחיר הזה אבל החיסרון שלו הוא בעוצמה מסוגל לספוג 50 rms לי אישית זה לא הספיק.

תוכל להסתכל על הדגם של המגבר ולהריץ עליו חיפוש לראות כמה הוא מספק לכל ערוץ בדרך כלל רוקפורד חזקים,ואז אולי תחליט למצות אותו עם סט יותר חזק.

יש לך המלצה על סט חזק יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ירין.

הייתי מציע לך להתאמץ עוד טיפה ולקנות מורל טמפו אולטרה אני חושב שבטווח מחיר הזה זה הסט הכי משתלם מבחינת התמורה, כמובן שזה גם עיניין של טעם..

זה? - http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=781332

והאם לא עדיף לי כבר של רוקפורד עם אותו RMS?

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=789066

עריכה אחרונה על ידי yarin771
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://b-a-s-s.co.il/רמקול-קומפוננט/6.5-אינץ/morel-tempo-ultra-602

זה הטמפו אולטרה,אני מניח שב-850 תוכל לקבל אותו עם התקנה ככה שאין לך אפילו מה להתאמץ:)

לגבי רוקפורד-לא אוהב את החברה הזאת.

לא את המגברים שלהם(חוץ מהמונואים) ולא את הרמקולים שלהם.

עוד דבר שתוכל לעשות- לחפש סט יד 2 פה בפורום,מבטיח לך שתמצא בתקציב שלך משהו מספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...