Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על שני אתרי 0 ק"מ ליסינג פרטי, CarCost ו MotoDeal

Avibu
שימו לב! השרשור הזה בן 746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה,

עיינתי קצת בהיסטוריית ההודעות בפורום, אבל לא הצלחתי למצוא פוסטים עם חוות דעת של לקוחות שרכשו רכבים מהאתרים הללו.

אני מתכנן לרכוש יונדאי איוניק 0 ק"מ ליסינג פרטי בעוד מספר ימים, ומצאתי דילים טובים ב- CarCost.co.il וב- MotoDeal.co.il.

אני קצת דואג לגבי האמינות של האתרים הללו היות ולא יצא לי להיתקל בהם אף פעם.

רציתי לשמוע מכם, במידה ורכשתם או שאתם מכירים אנשים שרכשו, חוות דעת לגבי עסקאות עם האתרים המדוברים.

תודה,

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתרים הללו הם מתווכים שגוזרים קופון בדרך - (לדעתי) עדיף לפנות לחברות הליסינג ישירות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לאתרים האלה יתרון אחד עליך - אתה קונה רכב יחיד. הם מתווכים בעשרות מכוניות/

עדיין, חובה להשוות.

תנסה גם את http://www.carclick.co.il וגם את http://www.carbay.co.il

הראשון מופעל על ידי חברים ויותר מרכב אחד שאני מכיר כבר נמכר דרכם.

השני הוא יוזמה של קלאוטו, ויש להם עסקאות מצויינות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי רכב דרך CarCost,

כמו שאמרו לפני הם מתווך בלבד, תקח בערבון מוגבל מה שתקרא במרשם הרכב או הצבע שתבחר,

מכיוון שברכב שקניתי לא היתה מערכת מולטימדיה הכוללת דיבורית Bluetooth כמו שציינו במפרט, והצבע של הרכב שקיבלתי לא תואם את בחירתי, הם גם לא ששים להחזיר לך את הכסף ששילמתי לתווך, תצטרך לקנות את הרכב או להפסיד את ה300 ש"ח.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או לרכוש באתרי תווך שלא גובים כסף כמו http://carclick.co.il למשל

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ניסיתי לקנות רכב ישירות דרך חברות ההשכרה שאתרי תיווך שולחים אותי בסופו של דבר. מה שהפליא אותי שהמחיר שלהם גבוה בכמה אלפי שקלים מהמחיר של האתרים, אני מדבר על מאזדה 2 שיש הפרש של מעל 2000 שקלים כך גם בהונדה ג'אז. זה לא מובן לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...
אני קניתי רכב דרך CarCost,

כמו שאמרו לפני הם מתווך בלבד, תקח בערבון מוגבל מה שתקרא במרשם הרכב או הצבע שתבחר,

מכיוון שברכב שקניתי לא היתה מערכת מולטימדיה הכוללת דיבורית Bluetooth כמו שציינו במפרט, והצבע של הרכב שקיבלתי לא תואם את בחירתי, הם גם לא ששים להחזיר לך את הכסף ששילמתי לתווך, תצטרך לקנות את הרכב או להפסיד את ה300 ש"ח.

בהצלחה.

שלום,

בכל עיסקה מצויין כי המפרט המחייב הוא המפרט באתר היבואן ויש לינק למפרט או לאתר זה. זאת על מנת לשמנוע טעות הקלדה שתגרום לטעות אצל הלקוח. בנושא הצבע- פשוט לא יתכן - אם לקוח ראה את הרכב ולא מעוניין בצבע, הוא יכול להחליף. בכל מקרה זה כמעט לא קורה. לי לא זכור מקרה כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחרתי באפור כהה, הגעתי לסניף שהזמין אותי לקחת את הרכב, ולא היתה אפילו אחת אפורה, הכל כסף ולבן,

לפי המפרט שהיה באתר של פיג'ו מופיע שם שזה כולל bluetooth, עוד יותר חשוד, ברכב שקיבלתי היתה חוברת הדרכה, אך למערכת שמע שונה מזו שיש לי בפועל ברכב, והיא כן כוללת BT, אך שוב, דחפו לי אחת פשוטה יותר שלא כוללת שום דבר,

אני לא אקנה רכב שוב מהאתר הזה, אולי הם לא אשמים, אך המפרט לא משקף באמת מה שמקבלים, לכן אני מעדיף לקנות משומש או חדש מהיבואן בדיוק לפי ההזמנה הרשומה ולא להתחיל לקפץ בין היבואן שבמקרה הזה היה "לובינסקי" לבין החברה שמכרה לי, במקרה הזה "טרייד מוביל", שהייתי שם ולא יצא לי מזה כלום חוץ מבזבוז עצבים, זמן, דלק וכסף, שבסוף קניתי מערכת הכוללת BT באופן עצמאי, אז זה לא שווה, בכלל לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחרתי באפור כהה, הגעתי לסניף שהזמין אותי לקחת את הרכב, ולא היתה אפילו אחת אפורה, הכל כסף ולבן,

לפי המפרט שהיה באתר של פיג'ו מופיע שם שזה כולל bluetooth, עוד יותר חשוד, ברכב שקיבלתי היתה חוברת הדרכה, אך למערכת שמע שונה מזו שיש לי בפועל ברכב, והיא כן כוללת BT, אך שוב, דחפו לי אחת פשוטה יותר שלא כוללת שום דבר,

אני לא אקנה רכב שוב מהאתר הזה, אולי הם לא אשמים, אך המפרט לא משקף באמת מה שמקבלים, לכן אני מעדיף לקנות משומש או חדש מהיבואן בדיוק לפי ההזמנה הרשומה ולא להתחיל לקפץ בין היבואן שבמקרה הזה היה "לובינסקי" לבין החברה שמכרה לי, במקרה הזה "טרייד מוביל", שהייתי שם ולא יצא לי מזה כלום חוץ מבזבוז עצבים, זמן, דלק וכסף, שבסוף קניתי מערכת הכוללת BT באופן עצמאי, אז זה לא שווה, בכלל לא.

לא הבנתי דרך מי רכשת? מה הקשר פתאום שקיבלת את הרכב מטרייד מוביל?

לפות"ש - אם מצאת דיל טוב דרך קארקוסט, האתר מאוד מהימן ויצא לי לעבוד מולם כשעבדתי ביבואן רכבים, ממליץ

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, אל תהיה נאייב.

את ה300 ש"ח ששילמתי לקארקוסט כבר הפסדתי אחרי ששלחו אותי ללובינסקי וטרייד מוביל לסגור את הטעות שהיתה להם באתר, כאילו הם חפים מפשע, המידע שהיה אצלהם לא אמין, אחרי ששילמתי חזרו אלי מטרייד מוביל והזמינו אותי לראות רכב שלא הזמנתי, ששם בכלל אכלתי קש, אך לא קשור לדיון, והתשובה של קארקוסט היתה שצריך להתנהל רק מול חברת הליסינג, ששם בכלל אין לך מה לחפש, מבחינת טרייד מוביל אל תקח את הרכב, אך אתה צריך גם לשכוח את ה300 ש"ח, יש לך טענות, תפנה ללובינסקי, פניתי ללובינסקי, וזקו אותי בחזרה לצד השני.

אני לא רוצה לקנות יותר מחברות תאוות הבצע האלה, אתה רוצה?, שיהיה לך לבריאות, אל תנסה לשכנע אותי אחרת, כי אני ניסיתי וזה לא היה טוב,

פות"ש אם תתעקש לקנות, סבבה, שיהיה בהצלחה, רק שים לב לאותיות הקטנות וקח בחשבון שקיים סיכוי גדול שהרכב שתקבל לא יהיה זהה למפרט שתראה באתר שלהם, אפילו לא באתר של היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי מה הקשר טריידמוביל בעסקה הזו

בוא תסביר רגע מה טיב העסקה שעשית מהתחלה? רכב משומש או חדש 0 ק"מ? מה הקשר לקבל רכב מטריידמוביל

יש פה הרבה קצוות לא סגורים שאתה לא מסביר עליהם, תפרט מהתחלה ועד הסוף בבקשה כדי שנבין

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמוכר לך את הרכב זה לא קארקוסט, הם בסה"כ מתווכחים.

אני קניתי בזמנו (2016) רכב מ0ק"מ , אחרי שאתה רוכש את השובר שעולה 300 ש"ח, חוזרים אליך מחברת הליסינג שתספק לך את הרכב, הבעיה היא שצריך לקחת את המפרט והצבעים שיש באתר שלהם (קארקוסט) בערבון מוגבל, כי שוב, באתר שלהם אני בחרתי צבע אפור כהה, ובמפרט היה מופיע שיש בלוטוס, בפועל לא היה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...