Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון פנס קידמי ימני ב E350 2008 אוונגארד (W211)

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 2093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני מספר חודשים הייתה לי התקלות קלה עם צבי שחצה את הכביש וחטפתי מכה קלה בפנס הימני. הפנס המשיך לעבוד ובמבט ראשון לא נראה כל נזק אבל יותר מאוחר התגלה כי הנעילה של המנורה המרכזית עם הרפלקטור שלה נשברה וכרגע המנורה מוטה כלפי מטה.

-סמיר, אפשר מק"ט מדוייק של החלק? (הדגם אצלי הוא "אוונגארד", אני חושב כי הפנסים הקדמיים שם שונים מהדגם הרגיל). מה שמצאתי הוא 211 820 34 6164 ואני לא בטוח אם הוא לימין או שמאל

במוסך נאמר לי כי עלות התיקון היא 2-3 אש"ח ופנסים בחו"ל עולים מחיר דומה (ואני חושש כי הם לא יעברו במכס)

מצאתי באיביי חלק בשם Headlight Assembly-NSF Certified Left TYC 20-6978-00-1 fits 06-09 Mercedes E350 ואם אני מבין נכון אז זו רק הפלאסטיקה של הפנס, מה שיכול להתאים לי, הרי הפנסים עובדים מצוין, רק התופסנים של הרפלקטור הפנימי נשברו. (http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=142336355027&category=33710&pm=1&ds=0&t=1524842467000&ver=0) הפלאסטיק הזה עולה קרוב לאלפייה כולל משלוח.

-האם זה מה שאני צריך?

-האם יעבור במכס חלק או שיטרטרו אותי?

-אם בסוף אזמין אז מאיפה כדאי? (כשחיפשתי סף דלת נהג באיביי מצאתי חנויות שמחיר המשלוח משם היה יותר ממחיר החלק)

-אפשר לפרק/להרכיב את הפנס עצמאית או שזה דורש בעל מקצוע?

-למה החלק הזה כל כך קשה להשגה? בחיפוש בגוגל ברוב הלינקים הוא מופיע כ"חסר במלאי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים, פנסי אפטרמרקט עם תקן יעלו כ-500 אירו כולל משלוח מחו"ל. מנסיון, האיכות של הפנסים התחליפיים בטווח הארוך נמוכה, אבל המחיר נוח יותר ממחיר של סט מקורי בארץ. ההחלפה דורשת שחרור של הפגוש בצדדים עד כמה שזכור לי. מאמין שתוכל להחליף בעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה גל, העלתי את התמונות בקבוצה. בכל מקרה הנורה והרפלקטור הפנימי התפרקו מהפנס ואני חושב כי הם תקינים ומאירים, מה שאני זקוק לו הוא מארז הפנס ללא האלקטרוניקה שלו.

גולף, הציעו החלפה של הפנס בארץ ב 3 אש"ח, לא מקורי כמובן אך גם לא סיני. אפשר לינק לפנסי האפטרמרקט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, ראיתי שם פנס אחד שאולי מתאים אך הוא לשנתון אחר ( מרצדס 211 E-CLASS פנס ראשי ימין חשמלי (קסנון) מתאים לשנים 2004-2006 ) שלי 2008.

לא ידעתי שקיים בכלל אתר כזה, שילמתי לפני שבוע 480 ש"ח על פנס אחורי שמאלי המתומחר אצלהם ב 410

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני בקשר עם מוכר ב EBAY שמציע את (כנראה) מה שאני צריך (https://www.ebay.co.uk/itm/322130519862?ul_noapp=true) במחיר נמוך מאוד. אני מרגיש שהמוכר לא ממש מבין אותי והייתי שמח לסגור כמה פינות.

-לפי המספר שלדה שלי (WDBUF56X68B294570) הוא שלח לי תדפיס מסך של החלקים ושאל

Hello Haim,

Please clarify which ones do you have exactly (please check attachment).

Best regards.

-המק"ט הנדרש הוא W2118204861, נכון?

-האם המק"ט הזה כולל את כל החלקים המופיעים התמונה?

-מנגנון הקסנון עצמו (הסרוו של הנורה) מופיע שם? למישהו יש שירטוט סכמטי של כל הפנס?

בכלל, איזה מן פנס זה שנמכר ב 100$?

s-l1600.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי ממנו מייל בו הוא אומר שאין לו את ה W2118204861. ממשיך שוב לחפש ואשמח לעזרה, אצטרך לגמור את זה בחודש הקרוב כי אמור להיות לי טסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חדשות טובות, ניקיתי את הרכב מבפנים ומצאתי את פוליסת הביטוח המקיף המודפסת. גיליתי כי אני כן מבוטח לנזק בפנסים ומראות:-D כך שבמקום הוצאה צפוייה של 4 אש"ח אשלם רק השתתפות עצמית של 175 ש"ח בלבד.

דיברתי עם הנותן שירות והם הפנו אותי למוסך בשם "ד"ר פח וצבע, רחובות". מישהו מכיר אותם? אני קצת חושש כי כשביקשתי מהנותן שירות שימסרו לי במוסך את הפנס ואני אתקין אותו (על חשבוני) במוסך שאני מכיר, הם סירבו.

מה אתם חושבים? הדבר הראשון שקפץ לי בראש אחרי הסירוב שלהם הוא שהפנס לא יוחלף אלא יודבק באפוקסי או משהו דומה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתם, ברגע שהם מוסרים לי פנס תקין הם גומרים את העבודה ומשם והלאה אני כבר אחראי. מה שאותי קצת מפחיד הוא שהם יפשלו בפו"ה ואסבול מזימזומים ו/או פלסטיקים שבורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן.

למרבה ההפתעה דיברתי איתם מספר פעמים היום והם התגלו דיי בסדר. בשבת צילמתי את הפנס מקרוב ובמיוחד את המסגרת השבורה, שלחתי להם את התמונות יחד עם מק"ט הפנס (תודה סמיר) והם אמרו כי הפנס יגיע תוך שני ימי עסקים ויתקשרו לקבוע איתי מועד להתקנה. מאוחר יותר התקשרו שוב והתנצלו כי הפנס צריך להיות מוזמן מחו"ל (כי אין פנס כזה לרכישה בארץ) כך שההחלפה תתעכב עוד שבועיים שלושה. לפי מה שהם אמרו מדובר על פנס מקורי...

נשמע (יותר מדי?) טוב, אחכה לפנס ונראה מה ישימו.

IMG_20180616_174317.jpg

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום בבבוקר הגעתי למוסך (ריק ב 7:45) והם עדיין טענו כי זה יקח כל היום ואין מה לחכות, אז נסעתי לעבודה. בצהריים ידעו אותי כי מתז הפנס הלך (חבל אך לא קריטי, לא זכור לי מתיי הפעלתי אותו בשנתיים האחרונות...) ובחמש אספתי את הרכב.

הטוב הוא שהפנס הוא של חברת מרצדס (לפחות לפי מה שכתוב על הקופסה) מתוצרת HELLA והוא עובד, כך שנחסכה ממני הוצאה של חמש אש"ח. הרע הוא שהתייחסו לרכב שלי כפי שחששתי, שיחקו עם המזגן/רדיו/כיסאות וכל השאר (ברכב שהיה צריך לנוע פחות מעשר מטר בסך הכל!). לשם אני כבר לא אחזור.

לא מצליח להעלות את התמונות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...