Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חו''ד סבירה - ברוך ובניו זגגות רכב (פ''ת, קריית אריה).

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה ימים המנגנון של החלון חשמל צד נוסע בפיאט 500 שלי החליט לשבוק חיים, החלון נשמט מטה ונשאר שם, זה קרה ביום שישי ומעט לפני כניסת שבת פרקתי את הדיפון, פרקתי את המנגנון והתפסתי את החלון בצורה זמנית למעלה עד התיקון, חלקי המנגנון מפלסטיק פשוט התפרקו לכמה חתיכות.

יום ראשון היה לי זמן להתעסק עם זה והתחלתי מטלפונים וכו' על מנת לאתר רק את החלק ולהרכיב לבד, לבסוף קיבלתי המלצה ממוסך שאני מכיר על ברוך ובניו וגם נאמר לי שהמחיר יהיה סביר.

שיחת טלפון אל בית העסק לא הניבה הצעה מפורטת של עלות ופשוט נאמר לי תבוא, נראה ותקבל כמה הצעות, זה אחרי שאמרתי מה הבעיה ושלא צריך אבחון אלא החלפה.

הגעתי לעסק כאשר הדיפון דלת מפורק ויש גישה וצריך רק להרכיב את המנגנון.

הוצע לי חלק חדש בהנחה ''גדולה'' ואמרתי שיהיה היות ואני לא נוטה לחסוך על חלפים ומעדיף משהו שיחזיק לאורך זמן, אז הסכמנו על חדש אבל מה? אין חדש במלאי לאחר בדיקה וכעת הוצע לי רק משופץ.

הסכמתי, המחיר שניתן 790 ש''ח כולל עבודה שלטעמי בלי להשוות זה יקר, במיוחד שכלל לא ביצעו עבודת פירוק אלא רק הרכבה (וגם ההרכבה על הפנים, מי שלא יודע אגב דיפון דלת ב 500 מחזיק על 3 ברגים בלבד והשאר קליפסים).

הלכתי לאכול ואחרי כחצי שעה שחזרתי הכל היה מוכן, רק בדקתי שעובד בסדר ונסעתי.

יום למחרת שמתי לב שהדיפון והגומי הפנימי מתחתיו לא הורכבו טוב מה שגרם לבליטה של הדיפון.

נאלצתי לפרק את הדיפון ולהרכיב לבד מחדש כדי שהכל ישב כמו שצריך במקום.

שורה תחתונה לא הייתי חוזר לשם, מחיר גבוה לטעמי, עבודה בינונית ומטה וכנראה כבר היה עדיף שארכיב לבד את החלק מאשר לסדר דברים אחריהם.

בשורה התחתונה לימי גשם אני עם חלון מסודר אבל פעם הבאה אחפש בית עסק אחר.

לצערי בדיעבד הצצתי על בקורות בגוגל לגבי בית העסק ונראה שאני לא היחידי שיצא לא מרוצה מהמקום.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי system_x

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...