Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשלום עבור עבודה שלא אישרתי למוסך

שימו לב! השרשור הזה בן 2154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רכשתי רכב מאלדן עם אחריות של 3 שנים, אחרי שבועיים נדלקה הנורה של check engine ושהתקשרתי מאלדן הם הפנו אותי למוסך המרכזי של לובינסקי.

בלובינסקי טענו שהבעייה ממיר ממיר קטליטי שעלות ההחלפה הינו 3500ש"ח כולל עבודה, אלדן טענה שהיות וזה שייך למערכת הפליטה זה לא מכוסה באחריות.

אמרתי למוסך שאיני מעוניין בעבודה הזאת וברצוני לשחרר את הרכב(רק לשלם עבור הבדיקה) ואז נאמר כי ב"טעות" הוחלף כבר הרכיב ואין אפשרות לשחרר את הרכב עד שיוסדר התשלום.

מה ניתן לעשות במצב כזה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שונא את הסחטנות הזאת.

אתה לא צריך לשבור את הראש. לא חתמת על הזמנת עבודה נכון? שיחזירו את המצב לקדמותו ותשלם להם על הבדיקה. הם יגידו לך שזרקו את הממיר הישן - זה לא בעיה שלך.

יש בעיות תערב את איגוד המוסכים.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית אם זה היה המקרה שלי הייתי אומר להם שיחזירו למצב הקודם ואשלם רק על הבדיקה.

הם מתעקשים? אומרים שהחלק הקודם כבר לא אצלהם? דבר ראשון מציג לפניהם את זה שלא היה אישור לבצע את ההחלפה וזה נעשה על דעת עצמם וזה כשל שלהם משמע שעשו משהו ברכב שלך ללא אישורך, ונותן להם אופציה לנחה ממש משמעותית בתיקון שלא אושר על ידי.

או שהייתי פונה לאיגוד המוסכים, או משלם ונפגש בבית המשפט.

אם לא היה לי את הסכום לתשלום כרגע האוטו היה נשאר אצלהם ומגדיל את התביעה בבית המשפט. (למרות שזה יקח תקופה ממש ארוכה אבל אם אין ברירה ואין את הכסף זה אופציה.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מהמחשבה של אם אני אעצבן מישהו שם במוסך, שלא יעשו לי משהו בשקט לרכב, או לאחד החלקים או לא יודע מה

הייתי אוכל סרטים על ימין ועל שמאל. אני גם בטוח שאני סתם מלחיץ אותך עכשיו, אז מתנצל מראש. אבל כזה אני.

זה לא הכי נעים, אני יודע, אבל אולי כדאי ללכת ולסגור את זה פנים מול פנים. וכבר באותו הרגע לצאת עם הרכב.

כי בטלפון נניח ורק 1% שהחשש שלי מוצדק, ותעצבן מישהו ואחרי ניתוק השיחה לך תדע מה יעשו / יחליפו / ישאילו / כל דבר אחר.

לפחות כשזה מולך אתה רואה ויודע, וגם לפעמים יש הבדל בין פיזית לבין שיחה טלפונית. היחס, הטון.

עם כמה שגם אני לא איזה אחד כזה שאוהב להתעמת, על אחת כמה וכמה לא עם בעלי מקצוע כמו מוסכים וכאלה.

שידוע שהם לא הכי הכי נחמדים, אבל נראה שאין מנוס מלהגיד "אני מגיע עוד ככה וככה, נסגור את זה כשאני אבוא".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך חייב לקבל אישור,/ להחתים את הלקוח טרם ביצוע התיקון

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מהמחשבה של אם אני אעצבן מישהו שם במוסך, שלא יעשו לי משהו בשקט לרכב, או לאחד החלקים או לא יודע מה

הייתי אוכל סרטים על ימין ועל שמאל. אני גם בטוח שאני סתם מלחיץ אותך עכשיו, אז מתנצל מראש. אבל כזה אני.

זה לא הכי נעים, אני יודע, אבל אולי כדאי ללכת ולסגור את זה פנים מול פנים. וכבר באותו הרגע לצאת עם הרכב.

כי בטלפון נניח ורק 1% שהחשש שלי מוצדק, ותעצבן מישהו ואחרי ניתוק השיחה לך תדע מה יעשו / יחליפו / ישאילו / כל דבר אחר.

לפחות כשזה מולך אתה רואה ויודע, וגם לפעמים יש הבדל בין פיזית לבין שיחה טלפונית. היחס, הטון.

עם כמה שגם אני לא איזה אחד כזה שאוהב להתעמת, על אחת כמה וכמה לא עם בעלי מקצוע כמו מוסכים וכאלה.

שידוע שהם לא הכי הכי נחמדים, אבל נראה שאין מנוס מלהגיד "אני מגיע עוד ככה וככה, נסגור את זה כשאני אבוא".

מצטער על הבוטות, אבל נראה לי שראית יותר מדיי סרטים.

אחרי שעשו מה שבא להם עוד יחבלו לבנאדם ברכב?

אני הייתי מנסה לסגור את הנושא בתשלום סמלי על החלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי בכניסה למוסך נפתח לך כרטיס עבודה ואתה צריך לחתום על הזמנת עבודה,

אני בעלים שלמוסך מוטי נסים.

אפילו על חלק של 100ש"ח, אני מבקש אישור מלקוח, חובה לבקש אישור תיקון

מלקוח.אז שספקן את הטעות על חשבון המוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...