Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת קפה עם מקציף קיטור

שגיא 601
שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

מעוניין במכונת קפה עם מינימום התעסקות. מטרת המכונה היא הכנת קפוצינו ופחות אספרסו.

מעדיף מכונה משולבת הכוללת מקציף אינטגרלי ולא מקציף ביחידה אחרת.

מאוד אהבתי את נספרסו LATTISSIMA ONE אך לפי מה שהבנתי היא דורשת פירוק של מיכל החלב לחמישה חלקים ושטיפתם אחרי כל פעולה.

בקיצור, מחפש מכונת קפסולות עם מקציף קיטור אינטגרלי ומינימום התעסקות בניקויון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על המכונה הזו:

http://www.welovecoffee.co.il/items/916284 - נספרסו לטיסימה טאצ'

יש לה מקציף קיטור אינטגרלי ויש כפתור לניקוי עצמי - מזרים קיטור ומנקה את מערכת הקצפת החלב. בנוסף יש כד חלב נשלף שניתן לאחסן במקרר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש לטיסימה טאצ', מאד מרוצים בכלל ומההקצפה בפרט (צריך בכל זאת לזכור שמדובר במכונה קטנה זולה וביתית ולא במכונה יקרה ומקצועית).

שיפור אדיר מכל בחינה לעומת המכונה הקודמת שהייתה גם של נספרסו (סיטיז אנד מילק)

אני מנקה את המיכל וחלקיו פעמיים בשבוע ומשתמש בניקוי העצמי אחרי כל שימוש (לא אחרי כל כוס אלא בסיום סדרת הכוסות שאני מכין).

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את הגרסה הקודמת של המכונה הזו. החלב היה מתקלקל במיכל, ומצאתי את עצמי שוטף אותו אחרי כל שימוש בערך.

ממליץ לך ללכת לאחת מהחנויות של נספרסו ולטעום מה ואיך זה יוצא לפני הקנייה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתצפית ארוכת שנים בשלל קומבינציות של מקציפים אוטומטיים למיניהם במקומות עבודה, השיטה היעילה ביותר היא מקציף חשמלי נפרד. יותר קל לניקוי מכל, כ-ל פטנט אוטומטי שהוא של מיכל שמתחבר למכונת האספרסו. הכתוב תקף גם למכונות בשווי אלפי שקלים. תמיד יהיה איזה חלק שדורש ניקוי או החלפה מסודרת יומיומית עקב חלב שנקשר/מתייבש וכיו"ב.

מקציף נפרד פשוט שוטפים תוך שנייה בזרם מים אחרי השימוש, ומבחינת תפיסת מקום על השיש - זניח.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתצפית ארוכת שנים בשלל קומבינציות של מקציפים אוטומטיים למיניהם במקומות עבודה, השיטה היעילה ביותר היא מקציף חשמלי נפרד. יותר קל לניקוי מכל, כ-ל פטנט אוטומטי שהוא של מיכל שמתחבר למכונת האספרסו. הכתוב תקף גם למכונות בשווי אלפי שקלים. תמיד יהיה איזה חלק שדורש ניקוי או החלפה מסודרת יומיומית עקב חלב שנקשר/מתייבש וכיו"ב.

מקציף נפרד פשוט שוטפים תוך שנייה בזרם מים אחרי השימוש, ומבחינת תפיסת מקום על השיש - זניח.

בהחלט זה מה שיש לי בבית.

מכונה ומקציף בנפרד.

אני באופן אישי מוכר את המכונה שלי כי לא מתחבר לקפסולות

ורוצה לעבור למכונה שטוחנת פולים.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הone מצויינת, למרות שצריך לשטוף כל שימוש.

"ויש" מים לכל החלקים וזהו.

המקום להניח את הספל קצת קטן ומתוכנן לא טוב, לדעתי, אך למרות זאת אני ממליץ. מכונה קלה ופשוטה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...