Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירושלמים - צריך את עזרתכם: חניה בשכונת הבוכרים

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 2183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני צריך מחר להגיע לשכונת הבוכרים בסביבות השעה 18:30.

אני מגיע מאזור אשדוד.

הבנתי שיש מצוקת חניה קשה באזור, היכן כדאי להחנות את הרכב? (אפילו בתשלום ואקח מונית עד היעד).

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שתיתקל במציאת מקום חניה בודד בסימטאות/רחובות הסמוכים.

במקרה הגרוע, תחפש באיזור שמואל הנביא, לכיוון רח' פיתוחי חותם/שמעון הצדיק, ותלך ברגל 4-5 דקות לכיוון רח' יחזקאל שמוביל לסמטאות של שכונת הבוכרים.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לפסאט.

ביחס לאשדוד ירושלים היא זוועה. אבל עדיין, בשיטוט של מס' דק' בכל הסמטאות שם אין סיבה שלא תמצא חניה

שים לב היטב שאתה חונה במקום שמותר, הפקחים שורצים שם.

אגב יש לך אוטובוס ישיר מאשדוד להר חוצבים אם זה בא בחשבון (חרדים)

אם אתה ממש מעדיף לחנות בקלות, בעליה של גולדה תפנה ימינה אחרי אולמי תמיר לכוון עזרת תורה, יש חניה מוסדרת פנגו לכל אורך הכביש.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אופציות- לחפש חניה בכחול לבן בסמטאות ליד. (לא הכי קל, זה עניין של מזל וכמה רחוק אתה מוכן ללכת ברגל)

לחנות בגבעת התחמושת בחינם, לחצות את הכביש ולקחת אוטובוס שלוקח 10 דק'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם,

האמת שאני לא מכיר את ירושלים, אני צריך להגיע לרחוב יואל והסתכלתי ב Google Street וראיתי שמדובר ברחוב ממש צפוף...לאן אתם ממליצים לכוון את ה WAZE?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם! החנתי ברחוב פיתוחי חותם ללא בעיה. אלופים, תודה רבה!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...