Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין קנית מאזדה CX5 שנת 2012 מול מיציבושי ASX חדשה

fiesta-1.3
שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

הדרישה הינה לג'יפון עם תא מטען של פלוס מינוס 400 ליטר, מנוע 2.0 ככה שהמפרטים של הרכבים מתאימים לי בול.

אני אשמח להתייץ איתכם האם כדאי לקנות רכב יד שניה או רכב חדש כאשר אני מתכוון להחזיק את הרכב לפחות בחמשת השנים הבאות.

קצת נתונים:

המאזדה הינה שנת 2012 יד ראשונה, (של ההורים) מנוע 2.0 עם קרוב ל 100,000 קילומטרים וללא תאונות.

המיציבושי הינה רכב חדש או מהחברה או מ 0 קילומטרים (עדין לא החלטתי)

ההפרש בניהן הוא 35000 שקל.

נהגתי על שני הרכבים וננהתי משניהם.

אני פחות משווה את איכות הניהוג או האבזור כי אותו אני מכיר טוב אלא עיקר ההתלבטות הינה אמינות שני הרכבים מפני שאני משווה רכב בן כמעט 6 שנים לרכב חדש. האם יש סיכון בלקנות מאזדה עם קרוב ל 100,000 קילמוטרים? האם האחזקה של המאזדה היא גבוהה? האם אני צריך לבדוק משהו מיוחד אם בכל זאת אקנה את המאזדה?

תודה רבה על העזרה.

עריכה אחרונה על ידי fiesta-1.3

1.6 206

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה למרות היותה בת 6, עדיין תשרת אותך בנאנמנות.

לא הייתי מפחד מזה. גם אם יהיה בלאי מסויים - זה לבטח יהיה זול יותר מאשר ירידת הערך של הרכב החדש.

המאזדה היא הרכישה החכמה יותר כלכלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כנראה הייתי בוחר במאזדה, רק אל תבנה על צריכת דלק יותר טובה מאשר במיצובישי החדשה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהמאזדה עדיפה. ה-asx זה אותו רכב מ-2010, אם תעשה חיפוש בגוגל של שנתון 2010 שלו תראה שזה אותו דבר ופשוט מוכרים את זה עכשיו כחדש כי רק עכשיו נזכרו להביא אותו לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולק על המגיבים עד כה.

את המיצובישי ניתן לרכוש בפחות מ-120000 שקל באפס קילומטר, מה שמצמצם את הפער.

לא ציינת כמה אתה נוסע בשנה ומה השימוש העיקרי (משפחה, ילדים?). אבל בכל מקרה, למיצובישי יש מערכות בטיחות מצילות חיים שאין במאזדה.

המאזדה תגיע אצלך לגיל 10 ולכ-200,000 ק"מ (הערכה לפי שימוש ממוצע). לעומת הרכב החדש שנהנה משלוש שנות אחריות מתוך 5 שנות האחזקה. ואמינות טובה לא פחות מהמאזדה (יצרן בעל מוניטין טוב וחלקים ותיקים ואמינים).

אז כן, חסרים פרטים אודותיך, אבל לי ניראה שהפער קטן והתמורה הולמת, כמובן שאני יוצא מנקודת הנחה שיש לך את היכולת הכלכלית לתשלום הפער.

עריכה אחרונה על ידי markb205

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף ל-markb205.

המיצובישי חדש לגמרי ועם אחריות ל-3 שנים ובנוסף יש לו מערכות בטיחות מקוריות.

יש סיכוי שהמאזדה רכב טוב יותר, הוא חצי קטגוריה מעל המיצובישי, התנהגות הכביש שלו עדיפה ויכול להיות שיש עוד ניואנסים בהם הוא עדיף על המיצובישי.

אבל בעיני במחיר קרוב רכב עם אחריות שמקנה שקט נפשי וגם מערכות בטיחות שמקטינות את הסיכוי לתאונה שוות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על כל התגובות, עשיתם לי קצת סדר בראש.

במהלך השבוע אני בעיקר מתנייד עם רכבת לאיזור המרכז ולכן הרכב בעיקר יהיה מיועד לסופי שבוע.

חשבנו לכניס למשווה גם את הסבוארו xv 1.6 הדגם הקודם שעדין קיים במסגרת ה 0 קילומטרים עם הפרש של 25000 בינו לבין המאזדה שכנראה הופך את העסקה לעוד יותר כדאית, האם כדאי לשקול גם את הxv כאופציה על אף שתא המטען שלו ממש קטן (רק 300 ליטרים)?

תודה והמשך יום טוב.

1.6 206

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך צורך בהנעה כפולה, ה asx תהיה בחירה הרבה יותר מוצלחת.

דגם 2018 מול 2017, מנוע חזק מול מנוע חלש מאוד, אביזרי בטיחות מקוריים לעומת מובילאיי, מרחב פנימי ותא מטען גדולים בהרבה. כל זה בתמורה לתוספת של פחות מ 5000 שקל.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעשע אותי שרכב בן 6 עולה 100K , ויתרה מזו שיש מי שמוכן לשלם את המחיר הזה כאשר יש אופציות היום לרכב חדש מהנילון + אחריות + אמצעי בטיחות ואם תרצה גם מימון אטרקטיבי הרבה יותר...

לענין שלך, באופן אישי רכב לסופי שבוע , לא הייתי רוכש רכב חדש כיוון שאובדן הערך כולו עליך.., הייתי מחפש יד שניה בן שנה-שנתים , רכב שכבר ביצע את אובדן הערך שלו מול היד הראשונה , והרכב בגיל הזה הוא כמעט חדש לחלוטין.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...