Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה ג'אז היברידית

marva78
שימו לב! השרשור הזה בן 2161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע להסביר בכלל על מכוניות היברידיות? האם כדאי? האם מייקר את עלות האחזקה והטיפולים? וספציפית לגבי הונדה ג'אז היברידית- האם שווה? מישהו מכיר את הרכב ויודע להמליץ או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלים של הונדה ג'אז ידנית...יכול להגיד לך שהצריכת דלק שואפת לדגם ההיברידי ולכן לא כל כך כדאי לדעתי לקנות את הדגם ההיברידי אלא אם כן הנסיעות שלך בעיקר בעיר/פקקים ששם המנוע החשמלי טוב יותר.

לדעתי הדגם הזה של הונדה הוא משמעותית פחות טוב מהמתחרה (יאריס היבריד) והיאריס עדיף משמעותית אם יש לך צורך ברכב היברידי(חסרונות משמעותיים של הג'אז היבריד זה המזגן שלא מקרר כאשר המנוע החשמלי מופעל, אין 10 שנים אפשרות להארכת אחריות כמו בטויוטה ובגלל הבטריות המרווח הגדול של הג'אז קטן משמעותית)

לדעתי מבחינת עדיפות היאריס היבריד עדיף.ולכן אם יש לך צורך ברכב היברידי הייתי ממליץ על היאריס על פני הג'אז.

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלים של הונדה ג'אז ידנית...יכול להגיד לך שהצריכת דלק שואפת לדגם ההיברידי ולכן לא כל כך כדאי לדעתי לקנות את הדגם ההיברידי אלא אם כן הנסיעות שלך בעיקר בעיר/פקקים ששם המנוע החשמלי טוב יותר.

לדעתי הדגם הזה של הונדה הוא משמעותית פחות טוב מהמתחרה (יאריס היבריד) והיאריס עדיף משמעותית אם יש לך צורך ברכב היברידי(חסרונות משמעותיים של הג'אז היבריד זה המזגן שלא מקרר כאשר המנוע החשמלי מופעל, אין 10 שנים אפשרות להארכת אחריות כמו בטויוטה ובגלל הבטריות המרווח הגדול של הג'אז קטן משמעותית)

לדעתי מבחינת עדיפות היאריס היבריד עדיף.ולכן אם יש לך צורך ברכב היברידי הייתי ממליץ על היאריס על פני הג'אז.

תודה על המענה- אני דווקא רוצה להמשיך עם הונדה ג'אז כרגע יש לי אוטומטית שנת 2008 ורוצה לקנות משהו יותר חדש. עיקר הנסיעות שלנו הן בינעירוניות או בתוך עיר קטנה בלי פקקים... אז מדבריך אני מבינה שההיברידית של הונדה לא בהכרח מהמומלצות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנינו לחבר אחת שנת 2012 לפני 9 חודשים בערך, הוא מרוצה חבל על הזמן.

עד כה אין משהו מיוחד, צריכת דלק סביב 1 ל17-16

ההשואה ליאריס לא מובנת לי, הרכבים בגשלים שונים.

הוא מאמן כושר וסחב ציוד של מאות קג על הגאז, מוטות ופלטות, מה שלא היה נכנס ביאריס גם עם גגון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מאוד.

אם אתה קונה את זה לעצמך ואתה 1.85 ומעלה, לא הייתי ממליץ לך על הג'אז באופן כללי.

ממליץ לך, בחום, לעשות נסיעת מבחן לפני ולבדוק את הרכב, הוא קופצני מאוד.

בנוגע להבדל בין היברדי לדגם הבנזין, בדגם הבנזין בנסיעה רגועה ושקטה, אפשר להגיע בנקל לצריכה של 1:15-18

תסתכל פה על שרשור שפתחתי בעקבות קבלת הונדה ג'אז מהעבודה

עריכה אחרונה על ידי ariel000

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה- אנחנו כבר ארבע שנים עם הג'אז ומאד מאד מרוצים גם מצריכת הדלק ומנוחות הנסיעה והבלאי של האוטו. ההתלבטות היא כרגע לגבי החלפת הרכב. הוצע לנו 2012 היברידית ואנחנו תוהים אם שווה לקנות היברידית או לרכוש ג'אז רגילה בשנתון מתקדם יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנינו לחבר אחת שנת 2012 לפני 9 חודשים בערך, הוא מרוצה חבל על הזמן.

עד כה אין משהו מיוחד, צריכת דלק סביב 1 ל17-16

ההשואה ליאריס לא מובנת לי, הרכבים בגשלים שונים.

הוא מאמן כושר וסחב ציוד של מאות קג על הגאז, מוטות ופלטות, מה שלא היה נכנס ביאריס גם עם גגון.

אתה צודק בעניין כיוון שאכן ההבדלים בבגאז' משמעותיים בין הג'אז ליאריס אבל זה תלוי בשימוש.

סה"כ ניסיתי להעביר את הרעיון שאם לשימושים שלך יהיה טוב יותר היברידי - הג'אז הוא לא בהכרח הבחירה המוצלחת.

לדעתי - בעיקר בגלל החסרונות שפירטתי עדיף את הג'אז הידנית/אוטומט בגרסה הלא היברידית כיוון שההפרשים בצריכת הדלק שלהם לשימוש שmarva78 מתאר - ההפרש בצריכת הדלק יהיה זעום עד לא מורגש ולא כדאי להכניס את הראש למערכת היברידית שאי אפשר להרחיב את האחריות עליה כמו בטויוטה.

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי אופי הנסיעות שלך הייתי אומר שהיברידי פחות קריטי , ועדיף לחפש כמה שיותר חדשה.

הגאז היא הסופרמיני של הונדה ועל אף שהיא מציעה מרווח מצוין מאחור ותא מטען גדול , היא עדיין סופרמיני וממוצבת כך באירופה ובארהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להמליץ לך ספיצפית על הג'אז אבל אם אתה נוהג הרבה ברכב אני כן ממליץ לך לשקול ללכת על היברידי, רכבים מעולים שכן דורשים טיפול במערכת אבל לא יותר מאשר רכב אחר (תלוי בדגם כל מקרה לגופו לרוב זה פעם בכמה שנים) אני יודע באופן כללי שההיברידיים של הונדה וטיוטה טובים וגם הקיה נירו מצוינת בקיצור אני ממליץ לך כן לברר על זה עוד לנסות לנסוע עליה להרגיש אותה קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע להסביר בכלל על מכוניות היברידיות? האם כדאי? האם מייקר את עלות האחזקה והטיפולים? וספציפית לגבי הונדה ג'אז היברידית- האם שווה? מישהו מכיר את הרכב ויודע להמליץ או לא?
אם בחסכון בדלק עסקינן, הג'אז הרגילה (לא הברידית) תעשה את העבודה יופי20180328_224840.jpeg

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3.7 ליטר ל 100 קילומטר??

בפריוס לא מקבלים את זה.

חשוד..

לאשתי יש גאז הייבריד 2013 , שהחליפה סיוויק 2009.

הגאז מאוד מאוד מרווחת בפנים יחסית לגודל.

יש לי 3 ילדים מתוכם אחת עדיין בכיסא בטיחות מאחורה.

בגאז סביר בהחלט.

ביחס לגודל החיצוני של הרכב - לא נתקלתי במשהו יותר מרווח ממנו. יש גם אפשרויות קיפול מושבים שאין באף רכב. הכנסתי במושב האחורי אופני הרים 26" בלי לפרק גלגלים בכלל.

צריכת דלק מחוץ לעיר סביבות 1:19.

בפקקים עם מזגן וביטול כיבוי המנוע - צונח לסביבות 1:11.

רק לשם השוואה , הסיוויק שהיתה לה עשתה באותם תנאים 1:7 בממוצע.

הגאז שקטה מאוד , נוחות לא משהו, אמינות טובה מאוד.

אוטו לא רע למי שמחפש חסכון, מרווח וגודל פיזי קטן.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3.7 ליטר למאה קילומטר , זה צילום מהרכב שלי בנסיעה לילית מחיפה למרכז. חלק מהנסיעה היתה בפקק בגלל עבודות בכביש.

בדרך כלל הצריכה בפקקים או בעיר סביב 1:12 בדרכים מהירות 1:25 ובמשולב בין 1:15 ל 1:17.

מדובר בג'אז בנזין קומפורט מהדור החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בקליאו שלי עושה בממוצע מדוד על המיכל 1-14 מעורב 40 אחוז עירוני, 60 אחוז בין עירוני - לא חושב שזה צריכת כ"כ חריגה לסופרמיני מודרנית.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...