Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת Aux בטויוטה קורולה Run-X 2006

Hitromor
שימו לב! השרשור הזה בן 1148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

קראתי את השרשורים הבאים:

שאלה לגבי Aux in בטויוטה קורולה

מערכת חדשה - טויוטה קורולה 2006

באף אחת מהן לא קיבלתי תשובה חדש משמעית בנושא.

מבדיקה בכפר הקרוב לביתי נאמר לי שאין פתרון לנושא בגלל הדגם של הרדיו ולא רצו לעזור לי. כמו כן הוזהרתי שיש במהלך הפירוק רכיב כלשהו, כנראה פלסטיק, שנשבר בד"כ.

האם ניתן? על פניו אין לחץ Aux או Source על פני הרדיו, אבל האם ניתן למצוא לזה פתרון? למשל להשתמש בלחצן ה-Disc (מצורפת תמונה של המערכת)

אני לא מעוניין לקנות סטריאו חדש, אלא להשאר עם המערכת הקיימת (אלא אם באמת אין ברירה..).

האם ניתן ברמה העקרונית לחבר Aux לרדיו?

הייתי שמח לעשות זאת בעצמי, עם רכיבים שאקנה או שאזמין ב-Ebay וכו'.

תודה רבה על כל פיסת מידע והדרכה.

IMG_6341.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכיב שמאפשר לך להתחבר לכניסה של הצנגר.

ואז תוכל לחבר, AUX או כרטיס זיכרון או USB.

יש גם כאלו עם בלוטוט ועם אופציה לחיבור לנייד.

השאלה, אם אתה מתחבר עם בלוטוט אם אפשר להעביר שירים מהשליטה של ההגה.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

קראתי את השרשורים הבאים:

שאלה לגבי Aux in בטויוטה קורולה

מערכת חדשה - טויוטה קורולה 2006

באף אחת מהן לא קיבלתי תשובה חדש משמעית בנושא.

מבדיקה בכפר הקרוב לביתי נאמר לי שאין פתרון לנושא בגלל הדגם של הרדיו ולא רצו לעזור לי. כמו כן הוזהרתי שיש במהלך הפירוק רכיב כלשהו, כנראה פלסטיק, שנשבר בד"כ.

האם ניתן? על פניו אין לחץ Aux או Source על פני הרדיו, אבל האם ניתן למצוא לזה פתרון? למשל להשתמש בלחצן ה-Disc (מצורפת תמונה של המערכת)

אני לא מעוניין לקנות סטריאו חדש, אלא להשאר עם המערכת הקיימת (אלא אם באמת אין ברירה..).

האם ניתן ברמה העקרונית לחבר Aux לרדיו?

הייתי שמח לעשות זאת בעצמי, עם רכיבים שאקנה או שאזמין ב-Ebay וכו'.

תודה רבה על כל פיסת מידע והדרכה.

אני קניתי באיביי רכיב כזה שמחברים למצת ואפשר להתחבר אליו דרך bluetooth אם אתה רוצה יש כאלה גם לחיבורי AUX

אפשר למצוא למשל באמאזון

יש משהו כזה באמאזון שנקרא bluetooth fm transmitter מחברים את זה למצת ואז מחברים את הפלאפון לזה דרך bluetooth וברדיו מכוונים לתחנה שהוא אומר לך:

https://www.amazon.com/Comsoon-Bluetooth-Transmitter-Receiver-Wireless/dp/B0728L21GZ/ref=sr_1_13?ie=UTF8&qid=1524847226&sr=8-13&keywords=bluetooth+fm+transmitter+for+car&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

או כזה למשל של VICTSING (קניתי עכבר שלהם אז אני יותר סומך עליהם):

https://www.amazon.com/VicTsing-Bluetooth-Transmitter-Wireless-Hand-Free/dp/B01K7OHDKS/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1524847309&sr=8-2&keywords=bluetooth+fm+transmitter+for+car&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011&dpID=519FUHQIiKL&preST=_SY300_QL70_&dpSrc=srch

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

מתאם

https://www.aliexpress.com/item/Car-Stereo-Radio-Fascia-Plate-Panel-2-Din-Frame-Dashboard-Replacement-for-Toyota-Corolla-2003-2004/32877825346.html?ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb 201602_1_10065_10068_318_319_10696_450_10084_10083 _10618_452_535_534_533_10307_532_5727311_204_57272 11_10059_10884_10887_100031_320_10103_448_449,sear chweb201603_60,ppcSwitch_0&algo_expid=0420af82-1a1a-4069-abd3-8d82d75c564a-1&algo_pvid=0420af82-1a1a-4069-abd3-8d82d75c564a&transAbTest=ae803_5&priceBeautifyAB=0

אבל הפירוק נראה סיוט

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

אברר לגבי מסך.

ובכל זאת האם יש אפשרות לחבר רק כבל aux?

אני מעוניין להמשיך לראות את הנתונים שמוצגים ע״י המערכת המקורית ולא יוצגו במסך מולטימדיה.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
  • רעיון טוב! 1

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב  ebay מוצע רדיו למכירה.

https://www.ebay.com/itm/86120-02250-Toyota-Corolla-CQ-TS7171L-CD-Player-Audio-Receiver-Radio-Genuine-OE/154344546677?hash=item23efa6e175:g:Pt0AAOSwmt1gNudS

אם זה הרדיו שיש לך בראנקס שלך, המתאם שמוצע פה לא יתאים, כי בתקע הלבן יש 2 שורות של 6 פינים כל אחת, ואילו ברדיו שבראנקס שלך יש שקע עם 5 פינים בשורה העליונה,  7 פינים בשורה התחתונה, כפי שרואים בצילום של הצד האחורי של הרדיו שמוצע למכירה בebay.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...