Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פסיקת עליון - איסור החזקת טלפון גם לא באור אדום

kobi_g
שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא רואה למה זה חבל. טוב מאוד שמקבלים דוחות! אני בתור אופנוען סובל מאוד מנהגים שמתעסקים כל הזמן בסלולרי. כן גם ברמזור אדום. אין שום הודעה שלא יכולה לחכות קצת. מי שממש חייב לתקשר עם אנשים אחרים ואין לו מערכת בלוטות' מובנת ברכב יכול לרכוש בעלות של מאות בודדות מערכת לא רעה בכלל שכוללת התחברות לטלפון. זה עולה פחות מדו"ח אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מי מוכן לפתח אפליקציה??

ברגע שהנייד מזהה שהפלאפון מתנייד מעל 5 קמש עובר אוטומטי למצב טיסה.

וכך ימנע מכל נהג השימוש בטלפון בזמן נהיגה

טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה למה זה חבל. טוב מאוד שמקבלים דוחות! אני בתור אופנוען סובל מאוד מנהגים שמתעסקים כל הזמן בסלולרי. כן גם ברמזור אדום. אין שום הודעה שלא יכולה לחכות קצת. מי שממש חייב לתקשר עם אנשים אחרים ואין לו מערכת בלוטות' מובנת ברכב יכול לרכוש בעלות של מאות בודדות מערכת לא רעה בכלל שכוללת התחברות לטלפון. זה עולה פחות מדו"ח אחד.
וכל האלה עם אופנוע שעוברים בזיג זג בין רכבים בפקק ו/או עוקפים מימין ואפשר להמשיך עם זה עד מחרתיים ויותר...לא יוצא עליך, מדבר בכללי, גם הרכבים וגם האופנועים עושים דברים שלא אמורים לעשות... :-(

לגביי הנייד, בבוקר חזרתי הביתה ונהגת נסעה כל 20 וראיתי מה היא עושה, ופשוט הראש שלה הייתה למטה (תוך כדי נהיגה), אחרי זה רמזור אדום (היא ממשיכה להסתכל למטה) רמזור הופך לירוק (ברור שהיא לא שמה לה) צופר לה, ממשיכה לנסוע על 20 ק"מ עם הראש למטה, ניידת קרובה עלינו, כלום לא עושים לה...

לגביי השתיה וסיגריות, אני חושב שיש הבדל גדול מאוד על להחזיק סיגריה ביד ולעשן, שתכלס אתה עדיין תסכל על הכביש, (לי אישית ב4+ שנים שאני נוהג לא יצא לי שלא התסכלתי על הכביש בגלל שאני מעשן) ובין לכתוב ולהסתכל על מסך של הנייד שאתה באמת מאבד ריכוז על מה שקורה לכביש.

ולשתות מים/קולה/קפה ברמזור אדום, אני חושב שזה גם בסדר, עכשיו, לנסוע כל הזמן עם הכוס ביד זה כבר משהו אחר, גם לא בסדר.

דעתי לפחות.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זאת מידת סדום למנוע מבנאדם שמשתעמם בפקק או ברמזור ארוך, לא לפתוח סלולרי. וגם גזירה שהציבור לא יכול לעמוד בה (במילים אחרות - מחלבת כסף).

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זאת מידת סדום למנוע מבנאדם שמשתעמם בפקק או ברמזור ארוך, לא לפתוח סלולרי. וגם גזירה שהציבור לא יכול לעמוד בה (במילים אחרות - מחלבת כסף).

כן אה, מעניין איך בני אדם נהגו ברכב 100 שנה בלי סלולארי...

בישראל יש אכיפה מטומטמת זה הכל. אני מסכים שדינו של אדם שמשתמש בפלאפון ברמזור לא צריך להיות זהה לאדם שמשתמש בפלאפון בנהיגה בכביש מהיר. מצד שני, אם היו נותנים עונשים קשים באמת על עבירות תנועה חמורות, אולי אנשים היו קצת נזהרים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם גזירה שהציבור לא יכול לעמוד בה...

מזל שלא הגזמת! :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה יקרה כשיגיעו רכבים שכל התפעול שלהם מתבצע על מסך כמו בטסלה מודל 3. אומנם ייקח זמן עד שיגיע טסלה אבל לאט לאט לא מעט חברות יאמצו את הטבלט של טסלה - כמו טיוטה פיוריס פריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שאתה לא רציני! מה זו השטות הזו משתעמם? סע באוטובוס! אתה נוהג, תיהיה מרוכז! יש מספיק מה לעשות בלי להרויד עיניים מהכביש (לשיר, ללמוד שפות, לשמוע ספר ועוד דברים). ושום מחלבת כסף, אנשים פוגעים באנשים אחרים כי הם לא מסוגלים שיהיה להם "משעמם" חצי שעה. שטויות.

וכל האלה עם אופנוע שעוברים בזיג זג בין רכבים בפקק ו/או עוקפים מימין ואפשר להמשיך עם זה עד מחרתיים ויותר...לא יוצא עליך, מדבר בכללי, גם הרכבים וגם האופנועים עושים דברים שלא אמורים לעשות... :-(

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

אתייחס רק לזה ואומר שגם זה לא בסדר. אבל אופונען שמזגזג בין רכבים מהר, עוקף מימין וכו' דינו אחד- לעשות תאונה! כל אופנוען בחיו יעשה תאונה כזו או אחרת. השאלה איזו ומה התוצאות שלה. וכמובן שאפשר, וגם כדאי, לתת דוחות לעברייני תנועה. אבל זה לא קשור להחזקה ולשימוש בנייד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זאת מידת סדום למנוע מבנאדם שמשתעמם בפקק או ברמזור ארוך, לא לפתוח סלולרי. .

ומה עשו ברמזור לפני שהיה סלולרי?

אתה אדם מבוגר או ילד בן 5 עם הפרעת קשב?!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראו תהילים

640.jpeg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראו תהילים

[ATTACH]503692[/ATTACH]

תהילים בסלולארי :lol:

ובעיה אכן ההתעסקות בסלולארי - מי שבנהיגה פשוט שיתנו לו דו"ח ענק

מי שבאדום - (לדעתי גם באדום לא לגעת) אבל זה שיקול שצריך להיות פתוח לדיון

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אדם מבוגר או ילד בן 5 עם הפרעת קשב?!

מה עשו בשירותים לפני שהיה סלולרי?

ומה עושים היום בשירותים כל המבוגרים בלי הפרעות קשב? מדמיין מישהו שלא פותח סלולרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זו השטות הזו משתעמם? סע באוטובוס! אתה נוהג, תיהיה מרוכז!

מצטער, אבל אני לא נוהג. אני יושב כמו בול עץ ומחכה שיתחלף הרמזור, או שיתקדם הפקק. לפעמים זה יכול לקחת גם חצי שעה או שעה. אין לי במה להתרכז, ואני אדם שאוהב להתעסק במשהו ולא לבהות בלוח השעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...