Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הכרות פארטקליק - אתר חלקי חילוף לרכב הגדול בישראל

PartClick
שימו לב! השרשור הזה בן 1304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנו שמחים לבשר על הצטרפותנו כנותני חסות לפורום.

• PARTCLICK הוא אתר מכירת חלקי חילוף לרכב החדשני, הגדול והאיכותי בישראל.

• PARTCLICK עושה את המאמצים כדי שתקבלו הישר לביתכם את המוצרים האיכותיים ביותר בשוק (חליפי ומקורי), מהספקים הגדולים ביותר בישראל ובעולם כמו: SONAX, CASTROL, WURTH, MONROE, KONI, SACHS, KYB, HELLA, MANN, FVP, INNA, TELOSA, EUROMASTER, WAGNER והרשימה עוד ארוכה.

• חברת PARTCLICK היא ספקית רשמית של משרד הביטחון, יבואנית חלקי חילוף מאושרת על ידי משרד התחבורה ועומדת בתקני האיכות והסטנדרטים הבינלאומיים של ISO 9001.

כתובת האתר:

www.partclick.co.il

ניתן ליצור קשר בטלפון: 052-204-0044, דרך האתר, בעמוד הפייסבוק שלנו ובהודעות פרטיות כאן בפורום.נשמח לענות על כל שאלה ולייעץ בבחירת חלקי חילוף מתאימים לרכב ולצרכים שלכם.

בברכה,

ירון,

פארטקליק חלקי חילוף לרכב

עריכה אחרונה על ידי PartClick
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים הבאים ובהצלחה,

משיטוט באתר, יותר מדי:

המוצר קיים במלאי וזמין למשלוח מיידי, טרם הספקנו לעדכן אותו באתר.

לקבלת הצעת מחיר מדויקת התקשרו

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזמה מבורכת, אבל כל עוד על מרבית החלקים לרכב שלי (פורד פיאסטה) יש תגית שעדין אין מחיר אז... האתר לא שווה עבורי דבר, אני נכנס לאתרים כאלה כדי לבדוק מחירים, לא כדי לנצל את חבילת הגלישה.

בנוסף תקן שמן המנוע שהוצע עבור הרכב שלי אינו תואם לרשום בספר רכב שלי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אבל המילה חדשני וגדול עדין לא מתאימה לכם..

מאמין שיש לכם גישה ומלאי לחלפים אבל באתר חוץ מחומרי ניקוי לא באמת אפשר להשיג משהו..

ובדקתי מספר דגמים (מרצדס GLK, מיצובישי אטראז' וקיה פיקנטו) למעט חלקים בודדים הרוב מוביל להתקשר.

במצב של האתר כרגע אפשר פשוט להחליפו בדף נחיתה עם מספר הטלפון שלכם.

פלטפורמה עם חזון כמו שלכם נחוצה מאוד ואני אשמח לבקר שוב באתר בעתיד לראות האם הוא התפתח לכיוון חזון השם שלכם (חלקים בקליק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים הבאים ובהצלחה,

משיטוט באתר, יותר מדי:

היי, אכן יש מלאי ענק של מוצרים שעוד יש לעדכן באתר וזה לוקח זמן, החלטנו להעלות לפי סדר הביקוש של הקהל.

כרגע יש 5,000 מוצרים בקטגוריות: תאורה ומראות, בולמי זעזועים(מתעדכן), חומרי טיפוח ועזר, שמנים ונוזלים ומצברים.

יוזמה מבורכת, אבל כל עוד על מרבית החלקים לרכב שלי (פורד פיאסטה) יש תגית שעדין אין מחיר אז... האתר לא שווה עבורי דבר, אני נכנס לאתרים כאלה כדי לבדוק מחירים, לא כדי לנצל את חבילת הגלישה.

בנוסף תקן שמן המנוע שהוצע עבור הרכב שלי אינו תואם לרשום בספר רכב שלי.

היי, אכן יש מלאי ענק של מוצרים שעוד יש לעדכן באתר וזה לוקח זמן, החלטנו להעלות לפי סדר הביקוש של הקהל.

כרגע יש 5,000 מוצרים בקטגוריות: תאורה ומראות, בולמי זעזועים(מתעדכן), חומרי טיפוח ועזר, שמנים ונוזלים ומצברים.

- לגבי תקני השמנים, זאת אופציה שאנחנו מודעים ועובדים עליה כרגע.

- כרגע אתה מוזמן להתקשר ולקבל הצעות מחיר, אנחנו זמינים בטלפון\ואטצאפ\פייסבוק.

מצטער אבל המילה חדשני וגדול עדין לא מתאימה לכם..

מאמין שיש לכם גישה ומלאי לחלפים אבל באתר חוץ מחומרי ניקוי לא באמת אפשר להשיג משהו..

ובדקתי מספר דגמים (מרצדס GLK, מיצובישי אטראז' וקיה פיקנטו) למעט חלקים בודדים הרוב מוביל להתקשר.

במצב של האתר כרגע אפשר פשוט להחליפו בדף נחיתה עם מספר הטלפון שלכם.

פלטפורמה עם חזון כמו שלכם נחוצה מאוד ואני אשמח לבקר שוב באתר בעתיד לראות האם הוא התפתח לכיוון חזון השם שלכם (חלקים בקליק)

היי, אכן יש מלאי ענק של מוצרים שעוד יש לעדכן באתר וזה לוקח זמן, החלטנו להעלות מוצרים לפי סדר הביקוש של הקהל, אם בהתחלה זה היה תאורה ומראות, ועברנו לבולמים ובהמשך לפילטרים.

כרגע יש 5,000 מוצרים באתר בקטגוריות: תאורה ומראות, בולמי זעזועים(מתעדכן), חומרי טיפוח ועזר, שמנים ונוזלים ומצברים.

אנחנו נשמח לתת הצעות מחיר בטלפון במידה והגעת למוצר שעדין לא מתומחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לוודא שהבנתי נכון - יש מלאי ענק של מוצרים שעוד יש לעדכן, והחלטתם להעלות מוצרים לפי סדר הביקוש של הקהל?

לפי המחקרים שאנחנו רואים מה הקהל שלנו מחפש יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה. יוזמה מבורכת.

מקווה שמלאי החלקים ומחירם יתעדכן במהרה.

אנשים לא אוהבים להתקשר ולשלוח סמסים. אנשים אוהבים להזמין ברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה.

אהבתי את פרסום המחירים בלי תתקשר ובלי הפתעות. מה שכן, איפה שיש ימין/שמאל (מראות, פנסים וכו') לי אישית צורם בעין שמופיעה אותה התמונה במקום להפוך אותה. לא קריטי, לא משנה את המהות אבל זה שטויות לתקן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה.

בברכה - רפי לין

תודה רבי רפי (:

בהצלחה. יוזמה מבורכת.

מקווה שמלאי החלקים ומחירם יתעדכן במהרה.

אנשים לא אוהבים להתקשר ולשלוח סמסים. אנשים אוהבים להזמין ברשת.

תודה רבה, מודעים לסוגיה, עובדים על זה במלוא הכוח.

בהצלחה.

אהבתי את פרסום המחירים בלי תתקשר ובלי הפתעות. מה שכן, איפה שיש ימין/שמאל (מראות, פנסים וכו') לי אישית צורם בעין שמופיעה אותה התמונה במקום להפוך אותה. לא קריטי, לא משנה את המהות אבל זה שטויות לתקן.

תודה רבה חבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה לגבי שמנים.

פשוט תצלמו את המדבקה שעל גבי מיכל השמן כמו שצריך ותעלו אותה לתיאור המוצר. כל פעם שהסתכלתי על שמנים באינטרנט קיוויתי לראות תמונה כזאת.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אי אפשר לראות רשימה של כל השמנים ? הוא מחייב אותי להכניס סוג רכב.

בהצלחה אתר יפה

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה לגבי שמנים.

פשוט תצלמו את המדבקה שעל גבי מיכל השמן כמו שצריך ותעלו אותה לתיאור המוצר. כל פעם שהסתכלתי על שמנים באינטרנט קיוויתי לראות תמונה כזאת.

קיבלתי, נכנס לרשימת המשימות, למרות שבשביל התקנים הכנסנו פירוט מפורט בעמוד מוצר של כל שמן ושמן.

למה אי אפשר לראות רשימה של כל השמנים ? הוא מחייב אותי להכניס סוג רכב.

בהצלחה אתר יפה

תודה רבה! האתר שלנו עובד לפי סוגי פילטורים, לא נרצה שאם אתה בעל מאזדה 3 תיחשף לפריטים השייכים לקיה פיקנטו,

בהתאם בעתיד אנחנו נעשה התאמה של השמנים לפי סוגי הרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אנחנו בקטע של פידבקים והכל מתוך רצון לעזור ולקדם:

הייתי שמח אם הייתה גם אופציה לחפש את כל החלפים לפי סוג הרכב ולא לפי סוג חלק.

כלומר לדוגמא: שהחיפוש יאפשר לי לראות כל מה שאתה מציע ל- יונדאי. דגם גטס. שנה 2005.

בלי לבחור שמנים ואז לחזור ואז פילטרים.

אלא כל המוצרים לסוג הרכב שלי.

כמובן במקביל לאופציה שיש עכשיו.

נראה לי זה די פשוט. זה לאפשר לכפתור החיפוש להתחיל לעבוד אחרי שהשלמתי 3 שורות ושה-4 לא תהיה חובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...