Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש בהנעה סיאט לאון 1.2 tsi

mo1.2tsi
שימו לב! השרשור הזה בן 2164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רעשים בהנעה לא רק בבוקר לפעמים גם באמצע היום לפעמים מפסיק אחרי 2 שניות ולפעמים נשארים לדקה בערך פניתי למוסך לא מורשה הוא אמר שהוא מכיר את הבעיה וקיימת איזושהי רשת מתחת לקארטר שמן שנסתמת פתחנו והיא הייתה בסדר הוא לא הצליח לעלות על הבעיה אחרי חיפוש בפורום הבנתי שהבעייה מוכרת וזה בכלל הטיי ינג עכשיו השאלה שלי אם צמפיון יחליפו לי את זה כי הרכב כבר 7 שנים על הכביש (2011) אבל הוא רק עם 80 אלף קמ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הבנתי שהבעיה מוכרת ויש המון רכבים עם התקלה הזו.
לא סיבה למתנות כלכך רחוק מתקופת האחריות. אתה יכול להתחיל להתלונן על צ׳מפיון כבר מעכשיו, אבל לדעתי אף יבואן לא יסתכל עליך במצב הזה.

כנס למוסך רון וטפל בבעיה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והכוונה ל"מוסך רון" שהנו מוסך פרטי מומחה למכוניות קונצרן פולקסווגן

ונמצא ברח' ישראל ב"ק 18 ת"א, טל' 053-8094403.

בהצלחה ובברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סיבה למתנות כלכך רחוק מתקופת האחריות. אתה יכול להתחיל להתלונן על צ׳מפיון כבר מעכשיו, אבל לדעתי אף יבואן לא יסתכל עליך במצב הזה.

כנס למוסך רון וטפל בבעיה

לא מכיר משהו בדרום ? רחוק לי תל אביב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת מצפה שאיזשהו יבואן יתן לך אחריות על רכיב כלשהו 4 שנים אחרי תום מועד האחריות? מילא חודש, חודשיים אחרי תום מועד האחריות כרצון טוב וגם זה לא תמיד קורה, אבל 4-5 שנים אחרי? גם להגזמה צריך להיות גבולות של טעם טוב. ברכב יש הוצאות בלאי מפעם לפעם ואחריות היא לא לכל החיים.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת מצפה שאיזשהו יבואן יתן לך אחריות על רכיב כלשהו 4 שנים אחרי תום מועד האחריות? מילא חודש, חודשיים אחרי תום מועד האחריות כרצון טוב וגם זה לא תמיד קורה, אבל 4-5 שנים אחרי? גם להגזמה צריך להיות גבולות של טעם טוב. ברכב יש הוצאות בלאי מפעם לפעם ואחריות היא לא לכל החיים.
לא ציפתי לכלום שאלתי. וכל המוסכים שדיברתי איתם לא מתחייבים ששרשרת חדשה תפתור את הבעיה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לבדיקה במוסך מורשה היבואן - ולזהות מה הבעיה

אפשר ואצלך לא בוצעה קריאת השירות לשרשרת התיזמון, והיבואן יתן הצעת תיקון סבירה.

במצב הנ"ל, אני הייתי נכנס כדבר ראשון למוסך היבואן, ובודק אח"כ מוסכים אחרים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשותי סקודה אוקטביה עם מנוע זהה.היו לי רעשים של דיזל ורעש של שרשרת בהתניה קרה שנעלמו לאחר מספר שניות.לאחר בדיקה במוסך התברר שזאת בעיה ידועה של מותחן.החלפתי שרשרת לסט משודרג והאחרון בסדרה ואני יושן עם ראש שקט.אין יותר רעשים.אל תמשוך את זה כי אם שרשרת תחליק לך עלות תיקון יהיה משמעותית יותר יקר.עלות החלפת שרשרת עלתה לי 1500 כולל מע"מ

Ford Focus mk2 2009 1.6 trend ז"ל

סקודה אוקטביה 1.2 TSI DGS7 שנת 2012 אלגנס wife mode

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בדרום? אני בזמנו החלפתי במוסך ברע"מ שנימצא בב"ש. הוחלף לי ללא עלות לאחר תום האחריות (פחות משנה לאחר תום האחריות). בהצלחה.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בדרום? אני בזמנו החלפתי במוסך ברע"מ שנימצא בב"ש. הוחלף לי ללא עלות לאחר תום האחריות (פחות משנה לאחר תום האחריות). בהצלחה.

בבאר שבע אני צריך גם כן. מה העלות של השרשרת שם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבאר שבע אני צריך גם כן. מה העלות של השרשרת שם
כמו שרשמתי הוחלף ללא עלות, תן קפיצה ותשאל. יש שם מנהל בשם עוז מאוד נחמד.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...